محرومیت عیسی آل کثیر دردسر بزرگی برای یحیی گل محمدی و پرسپولیس به وجود آورد، مهدی مهدی خانی کسی است که قرار است جای خالی آل کثیر را پر کند.
کد خبر: ۳۲۶
۱۸:۴۸ - ۲۶ آبان ۱۳۹۹
به گزارش جویاخبر، در رابطه با جایگزین آل کثیر اسامی مختلفی برای حضور در پرسپولیس مطرح شدند و اکنون، اما سرخ‌ها برای همکاری و جذب مهدی‌خانی به نتیجه مثبت دست یافته‌اند.

مهدی مهدی‌خانی، بازیکن سابق شهرخودرو، که پیش از این نیز مورد توجه پرسپولیس در دوره برانکو ایوانکوویچ بود، در ادامه راهی کرواسی شد تا در تیم واراژدین کار را دنبال کند.

او اکنون بار دیگر پای مذاکره با سرخ‌ها قرار گرفته و گفته می‌شود در ساعات آینده با مثبت پیش رفتن مذاکرات، قرارداد خود را با این تیم به امضا خواهد رساند.
 
نکته مهم اینکه مهدی‌خانی در سال منجر به آسیایی‌شدن شهرخودرو شاگرد یحیی گل محمدی بود و این دو نفر شناخت خوبی از یکدیگر دارند. هرچند مهدی‌خانی خیلی خوب از شهرخودرو جدا نشد، اما به نظر می رسد هر دو طرف ماجراهای گذشته را از یاد برده اند و می خواهند فصلی خوب را در پرسپولیس در کنار یکدیگر داشته باشند.
 
مهدی‌خانی در تیم ملی امید با تصمیم حمیدرضا استیلی به‌عنوان هافبک دفاعی به میدان می‌رفت که البته این تصمیم سرمربی بازنده امیدها با انتقادهای زیادی هم همراه شد. مزیت بزرگ مهدی‌خانی اینکه در این سن‌وسال سربازی خود را در تیم نیروی زمینی تهران پشت سر گذاشته و مشکلی از این بابت نخواهد داشت.
 
منبع: شهرآرانیوز

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: