باشگاه پرسپولیس و استقلال درخواست میزبانی خود برای مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را به کنفدراسیون ارسال کرد.
کد خبر: ۳۱۳۳
۱۳:۲۱ - ۱۹ بهمن ۱۳۹۹
به گزارش جویاخبر، باشگاه پرسپولیس که در فصل ۲۰۲۱ لیگ قهرمانان آسیا با تیم‌های الریان قطر، گوآی هند و برنده دیدار الزورا عراق و الوحده امارات مصاف خواهد داد، برای میزبانی مرحله گروهی این مسابقات درخواست خود را به کنفدراسیون ارسال کرده است.


با توجه به پیگیری‌های مدیریت باشگاه و بررسی‌های صورت گرفته در ارتباط با نحوه انجام پروتکل‌ها و استاندارد‌های کنفدراسیون فوتبال آسیا برای برگزاری رقابت‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان، باشگاه پرسپولیس درخواست میزبانی بازی‌های گروه پنجم رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ را ارسال کرد.

درخواست پرسپولیس برای میزبانی بازی‌ها، روز شنبه ۱۸ بهمن، ارسال شد. فرم ارسالی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا، همراه با مشخصات چهار هتل، سه زمین تمرین و دو ورزشگاه جزو مدارک ارسالی بود که با هماهنگی فدراسیون فوتبال ایران انجام شد.

باشگاه استقلال نیز اکنون و با اعلام احمد مددی مدیرعامل آبی پوشان، باشگاه استقلال طی نامه‌ای به فدراسیون فوتبال و کنفدراسیون فوتبال آسیا، برای میزبانی از بازی‌های گروه سوم رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا اعلام آمادگی کرد.


استقلال در گروه C این رقابت‌ها با تیم‌های الاهلی عربستان، الشرطه عراق و الدحیل قطر همگروه است. پیش از این تیم‌های دیگر گروه استقلال نیز برای میزبانی درخواست خود را ارسال کرده اند.

بازی‌های مرحله گروهی غرب آسیا از ۲۵ فروردین تا دهم اردیبهشت سال ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد و با احتساب زمان ورود تیم‌ها، میزبانی مرحله گروهی حدود ۲۰ روز به طول می‌انجامد.
منبع : ورزش سه

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: