انصاریان در سال ۷۷ به پرسپولیس پیوست و برای پنج فصل پیاپی به عنوان یکی از بازیکنان محبوب پرسپولیس به شمار می‌رفت اما چند سال بعد به دلیل مشکلاتی تیم پرسپولیس را ترک کرد و با عقد قراردادی یک ساله به تیم استقلال پیوست.
کد خبر: ۳۰۳۲
۲۳:۰۵ - ۱۵ بهمن ۱۳۹۹

انصاریان در سال ۷۷ به پرسپولیس پیوست و برای پنج فصل پیاپی به عنوان یکی از بازیکنان محبوب پرسپولیس به شمار می‌رفت.

شماره ۸ اسبق قرمزها در نخستین دوره حضور در پرسپولیس در ۸۸ بازی که برای این باشگاه به میدان رفت ۱۰ گل برای این تیم به ثمر رساند که این آماری بسیار خوب برای یک مدافع میانی به حساب می‌آمد. انصاریان در پی اختلاف با کادر فنی پرسپولیس باعث شد تا برای یک نیم فصل از این تیم جدا شده و به سایپا بپیوندد.

علت و ماجرای جدایی علی انصاریان و پیوستن به استقلال

علی انصاریان در سایپا شش بازی را انجام داد، اما در نهایت با مساعد شدن شرایط کادر فنی پرسپولیس به تیم محبوب خودش بازگشت و این بار برای دو فصل در این تیم بازی کرد و در ۴۸ بازی ۱۱ گل به ثمر رساند.

با اینکه انتظار می‌رفت علی انصاریان با همه ی مشکلات به خاطر هواداران در پرسپولیس باقی بماند، اما وی با عقد قراردادی یک ساله به تیم استقلال پیوست.

 

علت و ماجرای جدایی علی انصاریان و پیوستن به استقلال

 

علی انصاریان در استقلال یکی از بازیکنان اصلی استقلال بود و در مجموع در ۲۳ دیدار برای این تیم بازی کرد و چهار گل را هم به ثمر رساند.

انصاریان در سال ۱۳۹۱ در برنامه ویتامین سه علی ضیا اعلام کرد، بزرگترین اشتباه زندگی ام بازی در استقلال بود اما شرایطی به وجود آمد که مجبور به این کار شدم.

برچسب ها: علی انصاریان

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: