فیلمی در شبکه‌های اجتماعی از آزار کلامی و مزاحمت خیابانی دختری در اطراف پارک ملت مشهد منتشر شده بود که واکنش‌ها و حاشیه‌های زیادی را در پی داشت.
کد خبر: ۳۰۳۰
۲۲:۵۳ - ۱۵ بهمن ۱۳۹۹
فیلمی در شبکه‌های اجتماعی از آزار کلامی و مزاحمت خیابانی دختری در اطراف پارک ملت مشهد منتشر شده بود که واکنش‌ها و حاشیه‌های زیادی را در پی داشت.

این کلیپ، فیلمی از راه رفتن یک دختر، در اطراف پارک ملت مشهد و محدوده خیابان امامت می‌باشد، که در قالب یک دوربین مخفی تدوین، آماده سازی و منتشر شده است

بعضی از کانال‌ها در شبکه‌های اجتماعی از ساختگی و فیک بودن این کلیپ خبر داده اند و مدعی هستند مزاحمان این کلیپ همانند خانمی که در کلیپ قدم میزند، نقش بازی می‌کنند و این ویدئوکلیپ در مدتی طولانی و چند ساعته ضبط شده تا بتواند مزاحمانی پیدا کند و در نهایت با نقش بازی کردن عوامل سازنده، ویدئوی نهایی تهیه شده است.
 
فیلم آزار و مزاحمت برای دختران در امامت مشهد

شایعه احضار عوامل سازنده ویدئو پر حاشیه

جانشین معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی گفت: موضوع «احضار» تهیه کنندگان کلیپ یک دختر مشهدی در پارک ملت صحت ندارد و صرفا جهت بررسی ابعاد موضوع «دعوت» شده‌اند.

مهدی حقدادی بیان کرد: پس از نشر فیلم و واکنش‌هایی که در پی داشت، موضوع در دستور کار بررسی دادستانی قرار گرفت و تهیه‌کنندگان ویدئو صبح امروز دعوت شدند.

وی افزود: هیچ ارتباطی بین تولیدکنندگان این محتوا و شبکه‌های معاند وجود نداشته و حتی تیم تولیدکننده کلیپ، از قبل و در گذشته صفحه برخی از معاندین را هم بلاک کرده بودند که آن افراد جزو فالوور‌های صفحه‌شان نباشند.

حقدادی با اشاره به بررسی‌های صورت گرفته عنوان کرد: قصد این افراد صرفا بیان یک معضل اجتماعی بوده است و هیچ سوءنیتی هم نداشته‌اند.

جانشین معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی گفت: درخصوص معرفی و بیان معضلات فرهنگی و اجتماعی هم نیاز به یکسری راهنمایی و هدایت‌هایی داشتند که با هماهنگی دستگاه‌های دیگر، به نهاد‌های متولی امر فرهنگی معرفی شدند تا در هنگام تهیه کلیپ‌ها، راهنمایی‌های لازم را کسب کنند.
 
 
منبع : حادثه 24

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۲
معصومی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۵۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۷
6
7
لباس این دختر خانم
خوب و طبیعی است
این ذهنیت بد انسانهاست
که زشت و ضایع است
هیچ مرد دانا و فهمیدی
مزاحم یک زن نمیشود
رفتاری که آزاردهنده بوده است
آن هم به بهانه نوع لباس زن.!!!
آن هم لباسی بی گناه که بدی ندارد
................................
محمد اگر جانباز حق
دیم
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۰۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۳۰
2
3
این یک کیلپ ساختگیه و مستند نیست! من مشهدی ام . در راسته ی امامت بار ها و بار ها قدم زدم . هست! از این جور اتفاقات هست! اما نه به این شدت . این یک کلیپه که ساخته و تدوین شده . دوربین مخفی یا مستند نیست!
این کلپی برگرفته از چندین فیلمه . خواهش میکنم باور نکنید .
ناشناس مرکزی
|
United States of America
|
۱۵:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
0
0
دلت کتک میخواد
نیما
| Ukraine
۱۶:۱۸ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۵
تو از امریکا کمتر حرف بزن حاجی