فیروز مشعوف مسئول روابط عمومی فدراسیون فوتبال افغانستان که در گذشته به سخنان علی انصاریان در یکی از برنامه‌های تلویزیونی واکنش نشان داده بود با انتشار یک استوری در اینستاگرام خود نوشت: ما در افغانستان برای سلامتی علی انصاریان دعا می‌کنیم.
کد خبر: ۳۰۰۸
۱۲:۰۸ - ۱۵ بهمن ۱۳۹۹

به گزارش جویاخبر، ماجرا از آنجا آغاز شد که دو سال قبل علی انصاریان در یک برنامه تلویزیونی به سخنان گزارشگر فوتبال افغانستانی واکنش نشان داد.

 

پس از آن فیروز مشعوف همان گزارشگر فوتبال که حالا مسئول روابط عمومی فدراسیون فوتبال افغانستان است به این سخنان علی انصاریان واکنش نشان داد.

 

با انتشار ویدئوی اظهارات علی انصاریان در فضای مجازی مردم افغانستان و مهاجران افغانستانی ساکن ایران به این سختان واکنش‌های زیادی نشان داده شد، و علی انصاریان در برنامه بعدی از همه افغانستانی‌ها عذرخواهی کرد.

 

 

هر چند که در همان روزها هم اتفاق خوبی افتاد و همدلی و برادری بین مردم ایران و افغانستان محکم تر از همیشه ادامه یافت، اما حالا فیروز مشعوف و محمدکاظم کاظمی شاعر نام آشنای افغانستانی در پیام‌هایی جداگانه برای علی انصاریان آرزوی سلامتی کردند. 

استوری فیروز مشعوف

دعای مردم افعانستان برای سلامتی علی انصاریان+فیلم و عکس

سخت آرزومند سلامتی‌اش هستم

محمدکاظم کاظمی شاعر و پژوهشگر افغانستانی هم در پستی اینستاگرامی برای علی انصاریان نوشت: مردم افغانستان دلخور شدند. با شجاعت عذرخواهی کرد و دلجویی کرد. نه توجیه کرد و نه برف را به بام دیگران انداخت. من هم در آن جریان یادداشتی نوشتم. نمی‌دانم یادداشت مرا دید یا نه. سخت آرزومند سلامتی‌اش هستم و امیدوارم دلگیر نباشد.

واکنش محمد کاظم کاظمی

دعای مردم افعانستان برای سلامتی علی انصاریان+فیلم و عکس

منبع : شهرآرانیوز

 

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۵۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۲
0
0
کاری ندارم به اینکه آقای انصاریان فوت شدن،خدارحمتشون کنه،ولی من بعنوان یک ایرانی که بامردم افغانی هییییچ تفاوتی نمیبینم،واقعا این حرفشون خیلی زشت وبد بود،اصلا نیازی به جبهه گیری درمورد ایران نیست،نه بی غیرتم نسبت به کشورم ونه بی اهمیت،به نظرمن ،همه ی ما انسان هستیم و این یک حماقته که درمورد محل تولد مادر،پدر،زیبایی وخیلی چیزهایی که مادرمورداونها نقشی نداریم بخواهیم کسی یاکسانی روبه بادمسخره بگیریم.