ظهر روز جمعه تصاویری از داخل یک خودرو در شبکه‌های اجتماعی به صورت گسترده پخش شد. تصاویری که نشان می‌داد یک نفر قمه به دست در خودرو پراید قصد نگاه داشتن خودرو شخص فیلم بردار را دارد
کد خبر: ۳۰۰
۱۶:۳۸ - ۲۵ آبان ۱۳۹۹
روز جمعه کاربری ضمن انتشار یک ویدئو از تعقیب و گریز شبانه در جاده ادعا کرده در حال طی کردن اتوبان تهران - شمال توسط دو خودروی راهزن مورد حمله قرار گرفته و مجبور شده برای فرار از دست آن‌ها خلاف جهت مسیر حرکت کند.
 
ظهر روز جمعه تصاویری از داخل یک خودرو در شبکه‌های اجتماعی به صورت گسترده پخش شد. تصاویری که نشان می‌داد یک نفر قمه به دست در خودرو پراید قصد نگاه داشتن خودرو شخص فیلم بردار را دارد. ویدئو با این توضیح در فضای مجازی منتشر شد که دو خودرو در اتوبان تهران-شمال با قمه قصد راهزنی داشته‌اند. 
 
 
 
 
پلیس به انتشار این ویدئو واکنش نشان داده است: این تصاویر به صورت گسترده در فضای مجازی منتشر شده و کاربری ادعا کرده در حال طی کردن اتوبان تهران - شمال توسط دو خودروی راهزن مورد حمله قرار گرفته و مجبور شده برای فرار از دست آن‌ها خلاف جهت مسیر حرکت کند.

پلیس در پیگیری این خبر به خبرنگار رکنا گفت: تحقیقات پلیس در خصوص این فیلم ادامه دارد و در بررسی‌های ابتدایی مشخص شده که پلاک خودرو جعلی بوده و هنوز کسی به عنوان شاکی به پلیس مراجعه نکرده است.

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: