ویدیویی که پسر گوهر خیر اندیش از وضعیت سلامتی مادرش منتشر کرد.
کد خبر: ۲۹۵۰
۱۴:۵۴ - ۱۳ بهمن ۱۳۹۹

به گزارش جویاخبر،گوهرخیراندیش بازیگر مطرح و خوب تلویزیون و سینما کشورما است. ویدیویی که پسر گوهرخیراندیش از وضعیت سلامتی مادرش منتشر کرد. در ادامه شما می توانید ویدیو را در زیر متن مشاهده نمایید.

وضعیت جسمانی گوهر خیر اندیش در بیمارستان

آزاده اسماعیل خانی بازیگر سینما و تلویزیون درباره وضعیت جسمانی گوهر خیراندیش گفت: چند روز پیش مادرم متوجه شد که مشکوک به کرونا است؛ چراکه با کاهش میزان ضربان قلب ، فشار ، اکسیژن خون مواجه شد. پس از تماس با پزشک برای مراقبت‌ های بیشتر مادر در بیمارستان بستری شد. وی دوست نداشت ، کسی از وی مراقب کند.

وی در ادامه از بستری شدن گوهر خیر اندیش در بیمارستان نیکان خبر داد و گفت: خوشبختانه حال مادرم خوب است و پزشک معالج این شرایط را به دلیل استرس و ترس از کرونا اعلام کرد. استرس ، هیجان ، فکر کردن به کرونا سیستم ایمنی را پایین می‌آورد.

این بازیگر سینما افزود: متاسفانه به اندازه کافی شرایط اقتصادی سخت است. پس نباید به مسائل حاشیه‌ای کرونا دامن بزنیم و بیشتر انرژی مثبت و امیدآفرینی را ترویج دهیم. از جامعه فرهنگی و هنری انتظار می‌رود در این شرایط سخت از هنر مدد گرفته و حال خوب را منتقل کنند. از طرفی رسانه‌ها نیز بیشتر به نشر اخبار امید دهنده پرداخته و مردم نیز اخبار زرد و بی محتوا را دنبال نکنند.

وی اظهار کرد: دوران کرونا بهترین فرصت است که مغز خود را تقویت کنیم. به دنبال کار‌های عقب افتاده خود باشیم. توانستم در دوران کرونا در خانه ورزش کردن را ادامه بدهم و از این اتفاق بسیار روحیه گرفتم.

بازیگر کلاه پهلوی عنوان کرد: شرایط برای همه سخت است باید در کنار هم باشیم و کمک کردن به یکدیگر را فراموش نکنیم. حتی اینکه بتوانیم لبخندی بر لب‌ها بنشانیم و روحیه مثبت را تقویت کنیم امید بخش است. اسماعیل خانی درباره خلاقیت سعید آقا خانی گفت: تصاویری از سریال نون خ سعید آقاخانی دیدم که با ماسک کار می‌کنند و بسیار جذاب و جالب بود. نیاز داریم چنین کار‌هایی در ایام کرونا بیشتر تولید شود و کار هنری هم نیاز به خلاقیت دارد.

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: