صبح امروز و با استفاده از سلاح شکاری، پدری پس از به قتل رساندن زن و ۲ فرزندش به زندگی خودش نیز با اسلحه شکاری پایان داد.
کد خبر: ۲۸۸۴
۱۱:۰۸ - ۱۲ بهمن ۱۳۹۹
به گزارش جویاخبر، فرمانده انتظامی شهرستان ایلام گفت: صبح امروز و با استفاده از سلاح شکاری، پدری پس از به قتل رساندن زن و ۲ فرزندش به زندگی خودش نیز با اسلحه شکاری پایان داد.

سرهنگ جمال موسوی با اعلام این خبر اظهار داشت: ساعاتی پیش و در پی تماس‌های مردمی با فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع قتل در یکی از محله‌های شهر ایلام، بلافاصله ماموران به محل اعزام شدند.

وی افزود: با حضور مأموران در محل مشخص شد پدری به علت مشکلات خانوادگی، زن و ۲ فرزند خود را با اسلحه شکاری به قتل رسانده و سپس با همان سلاح به زندگی خود نیز پایان داده است.
 
پدر خانواده کارمند یکی از شعب بانک در ایلام بوده است. او پس از این‌که با اسلحه گرم خانواده خود (همسر و فرزندان) را به قتل می‌رساند، با حضور در شعبه بانک و تهدید کارمندان و درگیری لفظی، خودکشی می‌کند.

فرمانده انتظامی شهرستان ایلام خاطرنشان کرد: هم اکنون با حضور ماموران انتظامی این شهرستان، امنیت در محل برقرار و اجساد قاتل و مقتولین جهت سیر مراحل قانونی تحویل پزشکی قانونی شدند.
 
منبع : رکنا
 

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: