به گفته پزشکان معالج ریه‌های انصاریان هم به شدت درگیر ویروس کرونا شده و با اینکه چند روزی است مراقبت‌های ویژه‌ای از او صورت می‌گیرد، اما هنوز شرایط ریه‌هایش بهتر نشده است.
کد خبر: ۲۸۰۲
۰۱:۲۷ - ۱۰ بهمن ۱۳۹۹
دکتر حمیدرضا غلامرضایی رئیس بیمارستان فرهیختگان درباره آخرین شرایط درمانی علی انصاریان در این بیمارستان اظهارداشت: در تاریخ 2 بهمن‌ماه ایشان بستری شد و تحت نظارت قرار گرفت. با توجه به اینکه انصاریان کمی دیر به بیمارستان مراجعه کرده بود، اکسیژن خون او 65 درصد و درگیری ریه‌اش بیش از 80 درصد بود که اقدامات تهویه مکانیکی انجام گرفت و داروها تجویز شد.

وی افزود: شرایط کنونی انصاریان بد نیست و هوشیار است. امروز صبح هم انصاریان صبحانه خورد و امیدواریم بیماری‌اش پیشرفت نکند. او همچنان در ICU بستری است، اما با تهویه مکانیکی اکسیژن خون به بالای 90 درصد رسیده ولی همچنان ریه‌ها درگیری هستند و امیدواریم بهبودی حاصل شود.

فیلم کامل و گلچین سخن بزرگان از زبان علی انصاریان در برنامه زابیواکا!علی انصاریان پیشکسوت فوتبال ایران که پس از کنار گذاشتن فوتبالش به بازیگری روی آورد و در چند فیلم و سریال نیز نقش آفرینی کرد، به دلیل ابتلا به کرونا چند روزی است که در بیمارستان بستری شده و تحت مراقبت‌های ویژه قرار دارد.
انصاریان وضعیت مناسبی ندارد اما به شکر خدا طاقت آورده و اتفاقات اخیر را پشت سر گذاشتهاست. به گفته پزشکان معالج ریه‌های انصاریان هم به شدت درگیر ویروس کرونا شده و با اینکه چند روزی است مراقبت‌های ویژه‌ای از او صورت می‌گیرد، اما هنوز شرایط ریه‌هایش بهتر نشده است.

هر چند انصاریان به هوش است و به اتفاقات اطرافش واکنش نشان می‌دهد، اما درگیری ریه‌هایش با کرونا اوضاع را برای او سخت و طاقت‌فرسا کرده است.

ماجرای دلخوری افغانستانی‌ها از علی انصاریان+فیلم عذرخواهی علی انصاریان از مردم افغانستانیکی از دوستان انصاریان که چهارشنبه شب در بیمارستان حضور داشت و پیگیری وضعیت او شد در مورد آخرین وضعیت این فوتبالیست پیشکسوت گفت: ریه‌های علی هم بالای ۸۰ درصد درگیر کرونا شده و هر چند به خواب مصنوعی نرفته است، اما شرایط مناسبی ندارد و محتاج دعای مردم است تا بتواند این روز‌های سخت را پشت سر بگذارد.

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: