هانی کرده یکی از لات های مشهور و جنجالی می باشد . این گنده لات ساکن در تهران بیش از ۱۶ سال از زندگی خود را در زندان گذرانده و تجربه حضور در سوریه هم دارد، او تنها شروری است که ماشین پورشه سوار می شود.
کد خبر: ۲۷۸۹
۲۲:۳۷ - ۰۹ بهمن ۱۳۹۹

‌ اوایل سال ۹۷ بود که کلیپ کل‌کل‌های چندین گنده‌لات تهرانی در شبکه‌های مجازی و به ویژه اینستاگرام، فضای رعب عجیبی پدید آورد. تمامی این کل‌کل‌ها هم ۲ سر داشت؛ یک طرف آن یزدان‌کرده بود و طرف دیگر وحید مرادی قرار داشت.

 

این ۲ نفر که لات‌های بزرگ تهران محسوب می‌شدند از سال گذشته دعواهای خود را به فضای مجازی کشاندند. روال کارشان هم به این ترتیب بود که یکی در اینستاگرام یک ویدئو می‌گذاشت و برای مخاطبش کری می‌خواند و دیگری در ویدئوی بعدی پاسخش را می‌داد.

هانی کرده لات مشهور در ۱۴ سالگی 

شروری از همان دوران نوجوانی در وجودش شکل گرفت، او اولین بار در ۱۴ سالگی بخاطر درگیری با یک سرباز سر خرید بلیط بازداشت داشت.

اما این لاتی بازی بارها تکرار شد و در نهایت ۱۶ سال از عمر خود را در زندان گذراند.

 

هانی کرده و محمود فکری

هانی کرده و چاقو کشی

عکس های جوانی اش نشان می دهد از لات های چاقو خورده ای هست که درگیری و نزاع کمترین شرارت اوست که با آمدن فضای مجازی بیشتر خود نمایی هم می کرد.

هانی کرده و وحید مرادی

۱۱ تیر ماه ۱۳۹۷ بود که با مرگ وحید مرادی دیگر شرور سابقه دار در زندان، شایعه شد هانی کرده پشت این ماجرا بوده و دستور حمله به او را صادر کرده است

با این حال شواهدی از این اقدامات به دست نیامد و او نیز بارها در ویدیو های مختلف عنوان کرد از مرگ وحید مرادی ناراحت شده است.

 

هانی کرده و منصوریان

آخرین دستگیری هانی کرده لات مشهور

هانی کرده در اسفند ماه ۹۷ دوباره بخاطر تخلف در فضای مجازی و تهدید دیگر ارازل اوباش بار دیگر راهی زندان شد اما بعد از مدتی و گذران محکومیت دوباره آزاد شد.

بعد از دستگیری عنوان کرد از سال ۱۳۹۰ دور خلاف را خط کشیده اما اینبار بخاطر تخلف در فضای مجازی دستگیر شده است.

هانی کرده و کمپ ترک اعتیاد

این شرور در مصاحبه خود عنوان می کند از سال ۱۳۹۲ کمپ ترک اعتیاد زده است.

هانی کرده و قلعه نویی

ضرب و شتم شدید

در اواخر روز سوم دی ماه ۹۸ انتشار یک ویدیو نشان می دهد ۶ جوان با حمله به سرنشین یک ماشین ۲۰۶ او را با ضربات چاقو مورد ضرب و شتم قرار می دهند.

 

فیلم ضرب و شتم هانی کرده با قمه

 

 

علت درگیری هانی کرده لات مشهور

سرهنگیز چنگیز ایدون رئیس کلانتری ۱۱۲ می گوید :

در تحقیقات میدانی مشخص شد که این فرد شرور به همراه دوستش شامگاه یکشنبه در یک جشن تولد حضور داشته که در این میهمانی شبانه با چند نفر دیگر درگیری لفظی پیدا کرده‌ و به خاطر اینکه مراسم تولد بهم نخورد، قرار درگیری را در منطقه ابوسعیدبا هم گذاشته بودند.

شامگاه دوشنبه این فرد (هانی) برای درگیری در محل قرار حضور پیدا کرده اما طرف دیگر دعوا به محل نیامده که در ادامه آنها برای خوردن آبمیوه به سمت مغازه آبمیوه‌ فروشی رفته، ۶ جوان موتورسوار نیز آنها را تعقیب کرده و به سمتشان حمله‌ ور شده بودند.

وضعیت این دو فرد رو به بهبودی است و تحقیقات برای دستگیری عاملان این درگیری در دستور کار ماموران پلیس تهران قرار دارد.

 

منبع: برنا

برچسب ها: هانی کرده

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: