فردی که اقدام به یک فقره کودک‌آزاری و انتشار عکس در فضای مجازی کرده بود با اشرافیت کامل پلیس شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی دستگیر شد.
کد خبر: ۲۶۵۹
۱۴:۵۹ - ۰۶ بهمن ۱۳۹۹

به گزارش جویاخبر، فردی که اقدام به یک فقره کودک‌آزاری و انتشار عکس در فضای مجازی کرده بود با اشرافیت کامل پلیس شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی دستگیر شد.

 

حسین بشری معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان همدان با تایید خبر این گفت: فردی که در یکی از شهرستان‌های استان اقدام به یک فقره کودک‌آزاری و انتشار عکس در فضای مجازی کرده بود با اشرافیت کامل پلیس شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی دستگیر شد.

 

وی با بیان اینکه فرد مذکور در اعترافات اولیه هدف از این کار را شوخی و مزاح با برادرزاده خود عنوان کرده است، افزود: وی اعلام داشته از نتیجه کار خود اطلاع نداشته و این کار را برای تفریح و سرگرمی انجام داده است.

 

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان همدان با بیان اینکه انگیزه دقیق و واقعی فرد مذکور در دست بررسی است، تصریح کرد: پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شده و متهم بازداشت شد.

کودک آزار اینستاگرامی در همدان بازداشت شد + جزئیات

وی در پایان تاکید کرد: پلیس با اینگونه اقدامات که باعث تشویش اذهان عمومی و ناراحتی مردم شریف می‌شود با قاطعیت برخورد خواهد کرد.

منبع: جام جم

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: