پیدا شدن تصاویر جنسی دختران کم سن در لپ تاپ پسر جو بایدن کاندیدای ریاست جمهوری آمریکا خبری بود وکیل ترامپ منتشر کرد.
کد خبر: ۲۵۶
۱۶:۲۴ - ۲۲ آبان ۱۳۹۹
به گزارش جویاخبر، رودی جولیانی وکیل دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا، گفت که تصاویر جنسی مربوط به دختران کم سن و سال در لپ تاپ پسر جو بایدن کاندیدای ریاست جمهوری پیدا شده است.

این وکیل اعلام کرد بر اساس اعلام روزنامه واشنگتن اگزمینر، بایدن کوچک درمورد رابطه اش با هاله بایدن (بیوه برادرش)، در برنامه "نیوز مکس" برای پدرش نوشت.
 
هانتر بایدن

از سخنان وکیل ترامپ چنین برمی آید که هانتر بایدن به پدرش نوشت، که هاله بایدن او را به رفتار نامناسب با خردسالان متهم کرده؛ او دوست نداشت که هانتر عریان در حال صحبت در "فیس تایم" با یک دختر ۱۴ ساله باشد که نام او به عمد در نامه نگاری حذف شده بود.

وکیل ترامپ می‌گوید که علاوه بر این پیام ها، "عکس‌های زیادی از خردسالان" در لپ تاپ بایدن جونیور پیدا شده است و تمام تصاویر و محتوا را برای پلیس ایالت دلاور ارسال کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، این مکاتبات پس از تهیه کپی توسط صاحب تعمیرگاهی که لپ تاپ شکسته پسر جو بایدن در دست تعمیر بود، از هارد آن تهیه و به جولیانی داده شد.

گفته می‌شود که یکی از نامه‌ها به بایدن جونیور توسط وادیم پاژارسکی مشاور مدیریت شرکت انرژی بوریسمای اوکراین ارسال شده است. در این پیام، او از مخاطب برای دیدار با بایدن پدر تشکر می‌کند.

منبع: تسنیم

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: