۹ شرور که منطقه طبرسی شمالی ۹ مشهد را ناامن کرده بودند، به دست پلیس دستگیر شدند
کد خبر: ۲۵۲
۱۶:۳۹ - ۲۲ آبان ۱۳۹۹

به گزارش جویاخبر، قمه و چاقو در دستانشان بدرقصی می‌کرد و مدام مردم را تهدید می‌کردند. چند دستگاه خودرو پارک شده هم بی‌نصیب از این حمله نمانده و شیشه و چراغ‌هایشان هدف ضربات قمه قرار گرفت و خرد شد. صاحبان خودرو‌های خسارت دیده هم از ترس جانشان و تیغه‌های برهنه چاقو و قمه جرئت رفتن به میدان را نداشتند.

گروه اشرار، خیابان طبرسی شمالی ۹ را کاملا به‌هم ریخته بودند و با عربده‌کشی و تاختن به د‌رو‌همسایه اجازه به هیچ شخصی نمی‌دادند. باید یکی کاری انجام می‌داد و این غائله خوفناک را پایان می‌داد. زمانی نگذشته بود که صدای آژیر خودرو‌های پلیس از دور دست شنیده شد و همانند امشی، گروه اشرار مسلح را تارومار کرد.

متهمان تا به خودشان بیایند مأموران پلیس در میدان حاضر شدند و به مقابله با اراذل و اوباشی پرداختند که چند لحظه قبل وسط خیابان معرکه گرفته و قدرت‌نمایی می‌کردند. متهمان که دیگر راهی جز فرار نداشتند هریک به کوچه و پستویی زده تا شاید موفق به گریز شوند. در این میان، اما مجریان قانون عرصه را بر متهمان تنگ کرده و با دستگیری یکی از افراد شرور چراغ اول این عملیات ضربتی را روشن کردند.
 
متهم به دام افتاده که قمه‌ای بزرگ در دست داشت خود را تسلیم قانون کرد. ضابطان قضایی در کلانتری پنج‌تن مشهد که همه متهمان این پرونده را شناسایی کرده بودند بعد از اولین دستگیری به سراغ دومین نفر رفتند. این متهم حین فرار یک قبضه چاقویی که در دست داشت را به داخل یکی از خانه‌ها پرتاب کرد و با این کار تصمیم داشت مدرکی علیه خود دست مأموران ندهد.
 
فرار این مرد جوان ادامه داشت تا اینکه صدای مهیب شلیک تیر برای لحظه‌ای خیابان طبرسی شمالی را در سکوت فرو برد. شرور فراری که می‌دانست چنانچه دست از فرار نکشد هدف بعدی شلیک پلیس قرار خواهد گرفت، برای همین به ناچار خود را تسلیم قانون کرد.

مأموران کلانتری ۳۸ در ادامه این عملیات دست ۵ نفر از متهمان دیگر این پرونده را برای قانون روساخته و در اقدامی غافل‌گیرانه این افراد را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی مشهد در تشریح دیگر ابعاد این پرونده گفت: با دستگیری ۷ متهم این پرونده که همگی در ماجرای عربده‌کشی و خسارت زدن به خودرو‌ها در طبرسی شمالی ۹ شرکت داشتند، سرنخ‌هایی از دو همدست متواری دیگرشان به دست آمد و طولی نکشید که این افراد هم در مخفیگاه خود دستگیر شدند.

عباس صارمی ساداتی بیان کرد: ۹ متهم به دام افتاده پس از تکمیل تحقیقات اولیه برای ادامه بررسی‌های قضایی به دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۴ مشهد منتقل شدند. متهمان بین ۱۹ تا ۳۱ سال سن دارند که ۳ نفر از آن‌ها تبعه خارجی هستند. این افراد ضمن ایجاد رعب و وحشت در منطقه طبرسی شمالی به ۳ دستگاه خودرو نیز خسارت وارد کرده‌اند.
 
منع: شهرآرا

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: