پیش‌فروش اولین آلبوم شخصی حامد بهداد با عنوان «هزار هیچ» از اول بهمن در سایت «بیپ تونز» و «تیکوک» آغاز شده و آلبوم در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد.
کد خبر: ۲۴۸۹
۱۰:۵۸ - ۰۲ بهمن ۱۳۹۹

به گزارش جویاخبر، پیش‌فروش اولین آلبوم شخصی حامد بهداد با عنوان «هزار هیچ» از اول بهمن در سایت «بیپ تونز» و «تیکوک» آغاز شده و آلبوم در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد. به گزارش صبا، این هنرمند مشهدی در تولید اولین آلبوم رسمی خود توانسته نوازنده‌ها و موزیسین‌های جریان موسیقی راک و آلترناتیو ایران را با خود همراه کند و مجموعه‌ای با هفت قطعه بسازد که در تمام قطعات از اشعار حافظ استفاده شده است.


«هزار هیچ» اولین تجربه حامد بهداد در زمینه موسیقی نیست. او پیش از این در آلبوم‌ها و کنسرت‌های گروه دارکوب به عنوان خواننده حضور داشته و همچنین قطعاتی را در فضای راک و بلوز با همکاری مسعود فیاض‌زاده نوازنده و آهنگساز صاحب سبک مشهدی منتشر کرده است که به نوعی این آلبوم ادامه همان فعالیت‌ها محسوب می‌شود.

حامد بهداد علاوه برخوانندگی و آهنگ‌سازی، تهیه‌کنندگی این آلبوم را هم بر عهده دارد. مسعود فیاض‌زاده آهنگ‌ساز، تنظیم‌کننده و نوازنده گیتار الکتریک آلبوم «هزار هیچ» است.

دیگر اعضای گروه ساخت و تولید «هزار هیچ» عبارت هستند از دارا دارایی (گیتار باس)، درشن آنند (طبلا)، علی باغفر (درامز)، آرین میلیکیان (کیبورد)، علی اظهری (گیتار الکتریک و آکوستیک)، رضا خوشنویس (پیانو) و صنم پاشا (بک وکال). همچنین گروه کُر فیلارمونیک ایران به رهبری علیرضا شفقی‌نژاد در تولید یک قطعه با حامد بهداد همکاری داشته‌اند. علاقه‌مندان می‌توانند تا روز دهم بهمن برای پیش‌خرید نسخه دیجیتال آلبوم «هزار هیچ» از طریق سایت بیپ تونز اقدام و همچنین برای پیش‌خرید نسخه فیزیکی و نسخه امضا شده به سایت تیکوک (tikook.com) مراجعه کنند. از دهم بهمن ارسال نسخه‌های فیزیکی با پست پیشتاز آغاز می‌شود و نسخه دیجیتال «هزار هیچ» هم دانلود شدنی خواهد بود.
منبع : شهرآرانیوز

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: