سعودی اسپورت با استناد به گزارش هایی که در سایت های ایرانی آمده است از انفجار بمب توسط النصر علیه پرسپولیس خبر داده است.
کد خبر: ۲۴۶
۲۰:۳۹ - ۲۱ آبان ۱۳۹۹
به گزارش جویاخبر، باوجود آنکه کنفدراسیون فوتبال آسیا اعتراض باشگاه النصر عربستان علیه پرسپولیس را در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا رد کرد، اما تیم سعودی همچنان دست بردار نیست و شکایت خود را تقدیم به کمیته استیناف کرده است.

باشگاه النصر چهار وکیل خارجی استخدام کرده و تهدید کرده است که به CAS هم شکایت خواهد کرد به این امید که پرسپولیس بازنده شود.

سایت سعودی اسپورت با تیتر عجیب" النصر علیه پرسپولیس بمب منفجر می‌کند" به گزارش سایت‌های ایرانی اشاره کرد و نوشت: سایت ایرانی از یک شوک بزرگ بعد از اعتراض اخیر النصر سخن به میان آوردند و نوشتند که النصر با وکلای خارجی خود در شکایت جدیدش به نکات جدیدی اشاره کرده است که ممکن است شرایط را به سود این تیم تغییر دهد.

به نظر می‌رسد که گزارش‌های که سایت‌های ایرانی از وضعیت باشگاه پرسپولیس منتشر می‌کنند به خوراک خوبی برای تیم عربستانی و رسانه‌های این کشور تبدیل می‌شود و آن‌ها از چنین گزارش‌هایی به عنوان مستنداتی علیه باشگاه پرسپولیس استفاده می‌کنند.

منبع: ایسنا

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: