امیر تتلو که چندی می شود موزیک جدیدش را به نام می خوام برای فروش و انتشار گذاشته است با این آهنگ رکورد عجیبی را از خود به جای گذاشت.
کد خبر: ۲۳۹۸
۱۲:۲۹ - ۲۹ دی ۱۳۹۹
به گزارش جویاخبر، امیر تتلو در چند ماه گذشته از هوادارانش خواهش می‌کرد برای پیگیری‌های کارهایش از کانال یوتویوب او استفاده کنند و دلیل این اقدام را هم خیلی واضح مسائل مالی عنوان کرد. اما مثل اینکه تتلیتی‌ها زیاد علاقه به یوتویوب نداشتند و امیر تتلو به بن بست رسید. خیلی‌ها فکر می‌کردند حتما امیر تتلو در ترکیه وضعیت مالی مناسبی ندارد و دلیل اینکه از هوادارنش خواست در یوتویوب او را همراهی کنند هم همین موضوع است.


تتلو، رکورددار بی، چون و چرا در بین خوانندگان ایرانی


پس از این حواشی‌ها تتلو تک آهنگی را به نام می‌خوام در وب سایت رسمی خود برای پیش خرید به اشتراک گذاشت که پس از گذشت یک ماه به مرز یک میلیارد تومان رسیده است که این رقم در بین خوانندگان ایرانی یک رکورد محسوب می‌شود. امیر تتلو پیش‌تر هم رکورد‌های گوناگونی چه در فضای مجازی و چه در موسیقی حرفه‌ای از خود به جای گذاشته است.


جدیدترین حمله به امیر تتلو


در برنامه زنده تلویزیونی عملکرد تتلو مورد انتقاد قرار گرفت. در این برنامه مطرح شد که آدم‌هایی که به سمت تتلو رفتند چه کسانی هستند، تعداد فالور‌ها و حرف‌هایی که بر روی استیج می‌زند را نگاه کنید، توهینی که روی استیج به مادر خودش کرد را ببینید. همه رفتارش سخیف است، اما چرا طرفدارانش از خیلی از خواننده‌های داخل کشور بیشتر است.

کارشناسی که در این برنامه حضور داشت در این باره گفت: به خودم و مملکت و مردمم اجازه نمی‌دهم عهده دار تولید و برگزاری هر کنسرت و موسیقی باشند.

منبع: رکنا

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: