رقابت‌های لیگ برتر تکواندو در گروه ب با حواشی مختلفی از جمله درگیری هادی ساعی با دبیر سازمان لیگ همراه بود.
کد خبر: ۲۳۳۷
۱۷:۵۵ - ۲۵ دی ۱۳۹۹
به گزارش جویاخبر، در حاشیه رقابت‌های لیگ تکواندو، هادی ساعی قهرمان جهان و دارنده سه مدال المپیک بعد از اینکه وارد سالن مسابقات شد، مصطفی بابایی دبیر سازمان لیگ تکواندو به حاضران اعلام کرد که این قهرمان ارزنده جهان و المپیک وارد سالن شده است.

ولی بعد چند لحظه صدای سیلی و سپس فحاشی هادی ساعی در فضای سالن پیچید که روی سر یک نفر فریاد می‌کشد که چرا اسم مرا دیر اعلام کردی!


رقابت‌های لیگ برتر تکواندو در گروه ب با حواشی مختلفی از جمله درگیری هادی ساعی با دبیر سازمان لیگ همراه بود.

رقابت‌های لیگ برتر تکواندو در گروه ب از صبح امروز در خانه تکواندو آغاز شد. در جریان دیدار دیدار تیم‌های دانشگاه آزاد و پارسیان البرز و در حالی که تا پایان مبارزه هفتم، تیم دانشگاه آزاد با نتیجه ۴ بر ۳ از حریف پیش بود، کادر فنی این تیم اعلام کرد از آرمین هادی پور به دلیل احساس درد این ملی پوش المپیکی استفاده نمی‌کند و صفرخانلو جایگزین او خواهد شد.

مسئولان تیم پارسیان البرز نسبت به این تصمیم معترض شدند و اعلام کردند نتیجه مبارزه باید در غیاب هادی پور به سود پارسیان البرز شود، اما در نهایت در حالی که طبق مقررات نباید تغییری در نفرات پس از شروع مبارزه تیم‌ها ایجاد شود، امیررضا صفرخانلو جایگزین هادی‌پور شد و مقابل محمد سیفی با نتیجه ۲۶ بر ۸ به برتری رسید تا دانشگاه آزاد به پیروزی ۵ بر ۳ برسد.

فریبرز عسکری سرمربی تیم ملی در سالن حضور نداشت و یکی دیگر از اعضای کادر فنی نظاره گر رقابت‌ها بود.

هادی ساعی مدیر فنی تیم ملی تکواندو برای مشاهده رقابت‌های بعد از ظهر در سالن حاضر شد، اما پس از دقایقی با مصطفی بابایی دبیر سازمان لیگ مشاجره کرد و کارشان به درگیری فیزیکی کشیده شد که در نهایت با وساطت اطرافیان غائله پایان یافت.
 
علت سیلی عجیب هادی ساعی به دبیر لیگ تکواندو چه بود ؟

بابایی در خصوص اتفاق رخ داده میان او و هادی ساعی اظهار داشت: همه شاهد اتفاقات رخ داده بودند و واکنش هادی ساعی مزد زحمات انجام شده من بود. ما در اتفاقات رخ داده دخیل نبودیم اما ایشان از اینکه خیر مقدم صورت گرفته از سوی بلندگوی سالن نسبت به او به عنوان مدیر فنی تیم فرمانیه دیر صورت گرفته است، ناراحت بود اما در این موضوع نیز من دخیل نبودم.

وی تصریح کرد: حتی گوینده و کسی که دستور خیرمقدم بابت حضور ایشان در سالن را داد نیز من نبودم. برای ساعی این سوءتفاهم پیش آمده است که من با ایشان زاویه دارم. تا امروز فکر می‌کردم هادی ساعی قهرمان و پهلوان است اما با اتفاقات رخ داده ایشان نه قهرمان است و نه پهلوان و رفتار ایشان هیچ بویی از پهلوانی نداشت. 

دبیر سازمان لیگ تکواندو در خصوص اینکه ساعی با او درگیر فیزیکی داشت، گفت: اتفاقات رخ داده و برخورد فیزیکی ایشان با من را همه دیدند و این در حالی است که من هیچگونه بی‌احترامی به ایشان نکردم. درخواست خود را برای کمیته قضایی نوشتم و حتی با توجه به برخورد فیزیکی ایشان می‌توانم به مراجع قضایی شکایت کنم اما به خاطر حرمت فدراسیون و پولادگر که انسان اخلاق‌مداری است این اتفاق نمی‌افتد، اگر ایشان این حق را می‌بیند که تعرض کند دیدار ما به قیامت باشد.

 
منبع: عصر ایران

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حرف حق
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۵۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۷
0
0
قهرمانان معرفت دارند
بی ریا و بی تکبر
وای بحال کسیکه با نیت درستی
بسوی سکوی قهرمانی نمی‌رود
ورزشکار شدن با چه نیتی.؟
جانباز شدن با چه نیتی.؟
هنرمند شدن باچه نیتی.؟
ورزشکار مرام درست
جانباز مرام درست
هنرمند مرام درست
وای بحال کسانیکه این نباشند
قیامت بی‌درنگ می‌آید
...........................
محمدمعصومی گرگ زخمی
محمدمعصومی
| Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۴۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
حرف اگر صادقانه نباشد
حرف حق نباشد
حرف مفت باشد
هرکه بود
راستگویی اخلاق قهرمانان است
قهرمان ملی ورزش چنین است
سعید
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۷
0
2
غلط کرده که بخواد سیلی بزنه
محمدمعصومی
| Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۴
سعید و حرف حق
حرف درست حرف خداست
دمت گرم خوب گفتی گل گفتی