مگر الکی است؟ ژاپنی بیاید در ورزشگاه ما فوتبال بازی کند به خانواده اش چه بگوییم؟ بگوییم به ورزشگاه نیا؟ یا به او بگوییم خودت به آن سکو برو همسرت به آن سکو؟ با خانم ها چه کنیم؟ اولین مشکل ما عدم حضور خانواده ها و بانوان در ورزشگاه است.
کد خبر: ۲۲۴۹
۱۰:۲۰ - ۲۳ دی ۱۳۹۹
به گزارش جویاخبر، خداداد عزیزی که در میان اهالی فوتبال به شخصیتی صریح‌الهجه شهرت دارد، در ویژه‌برنامه امروز فوتبال برتر برای دربی ۹۴ ام حضور داشت؛ او در کنار تحلیل‌های فنی خود، شوخی‌هایی را با دیگر کارشناسان برنامه (رضا شاهرودی، فیروز کریمی و سیروس دین‌محمدی) و حتی تهیه کننده برنامه انجام می‌داد و در کنار این مسائل، انتقادی کنایه‌آمیز به اسپانسر برنامه فوتبال برتر داشت و در بخش پایانی صحبت‌های خود هم واکنشی تندی به مسئله کاندیداتوری ایران برای میزبانی جام ملت‌های آسیا نشان داد.

در این بخش، خداداد با انتقادی شدید از این موضع فدراسیون فوتبال ایران گفت: مگر الکی است؟ ژاپنی بیاید در ورزشگاه ما فوتبال بازی کند به خانواده اش چه بگوییم؟ بگوییم به ورزشگاه نیا؟ یا به او بگوییم خودت به آن سکو برو همسرت به آن سکو؟ با خانم‌ها چه کنیم؟ اولین مشکل ما عدم حضور خانواده‌ها و بانوان در ورزشگاه است.

پیشکسوت فوتبال ایران در ادامه انتقادات خود درباره عدم ورود زنان و خانواده‌ها به ورزشگاه‌ها و البته مشکلات زیرساختی گفت: ما اصلا شرایط میزبانی نداریم؛ من می‌نویسم و امضا می‌کنم که به ما جام ملت‌ها نمی‌دهند. ما امکاناتی که داریم را راست نمی‌گوییم! زمانی سوزوکی از آسیا آمده بود در مشهد که امکانات باشگاه ابومسلم را ببیند، زمین تختی و ثامن را به او نشان دادند که هیچ کدام مال ابومسلم نبود. ابومسلم گورش کجا بود که کفنش باشد؟!

در قسمت پایانی صحبت‌های خود هم خداداد عزیزی از موضوع میزبانی استقبال کرد، اما به کنایه‌ها و انتقادات ادامه داد و گفت: البته قطعا همه خوشحال می‌شویم که این اتفاق بیفتد، اما من اطمینان دارم که AFC و فیفا با این شرایطی که داریم به هیچ وجه میزبانی را به ما نمی‌دهند و حاضرم بنویسم که تحت هیچ شرایطی میزبانی را ما نمی‌دهند.
 

منبع: ورزش سه

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: