سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: ۲ نفر بر اثر ریزش سنگ از کوه در پی زلزله سفیدسنگ فوت کردند.
کد خبر: ۲۲۴۸
۱۰:۱۱ - ۲۳ دی ۱۳۹۹
به گزارش جویاخبر، مجتبی خالدی، سخنگوی سازمان اورژانس کشور، گفت: در ساعت ۲۲:۵۷ دیشب زمین لرزه‌ای به بزرگی ۴/۲ ریشتر در خراسان رضوی حوالی سفید سنگ در عمق ۹ کیلومتری زمین رخ داد.

او افزود: در اثر ریزش سنگ از کوه در پی زمین لرزه و برخورد با یک خودرو منجر به واژگونی این خودرو (پراید) شد و ۲ نفر در جا فوت کردند و یک نفر هم مصدوم شد که به بیمارستان فریمان انتقال داده شد.سخنگوی سازمان اورژانس کشور ادامه داد: این جاده مسدود شده بود که به همت عوامل راهداری بازگشایی شد.

خالدی بیان کرد: سه مادر باردار برای مراقبت به مرکز بهداشت سفید سنگ منتقل شده اند.
 

زلزله در خراسان رضوی خسارت جانی نداشته است، مرگ دو سرنشین پراید بر اثر زلزله تأیید نمی‌شود

حجت علی شایانفر، مدیرکل بحران استانداری خراسان رضوی، نیز در این خصوص گفت: طبق گزارش معاون عمرانی فرماندار مشهد از بخش رضویه بر اساس رصدی که به ویژه در سه روستای چلمه سنگ، دم روباه و گیامه به عنوان مرکز اصلی زلزله، انجام شده تلفاتی نداشتیم.

 

تا این لحظه پس لرزه‌ای از زلزله دیشب به ما اعلام نشده است. نیمه شب گذشته فرماندار فریمان بازدید میدانی از محل داشته و خوشبختانه خسارت جانی گزارش نشده است، البته احتمال خسارات خیلی جزئی در اماکن خشت و گلی وجود دارد که باید بررسی بیشتری شود.

 

مرگ دو سرنشین پراید در سفیدسنگ به‌ظاهر یک حادثه جاده‌ای بوده و اظهار‌نظر درباره علت دقیق حادثه در تخصص ما یا اورژانس نیست و باید پلیس راه و راهداری علت دقیق فوت را مشخص کنند اما من فعلا فوت این دو نفر بر اثر زلزله را تأیید نمی‌کنم.

 

منبع : فارس

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: