حجت‌علی شایان‌فر، مدیر کل بحران خراسان رضوی: تا این لحظه خبر خاصی از منطقه نداریم. گروه‌های ارزیاب به منطقه اعزام شده‌اند
کد خبر: ۲۲۴۴
۲۳:۲۹ - ۲۲ دی ۱۳۹۹

حجت‌علی شایان‌فر، مدیر کل بحران خراسان رضوی: تا این لحظه خبر خاصی از منطقه نداریم. گروه‌های ارزیاب به منطقه اعزام شده‌اند. به محض اینکه خبری به دستمان برسد اعلام خواهیم کرد.

زلزله مشهد امشب 22 دیماه

مدیرکل بحران خراسان رضوی: هنوز از خسارت های احتمالی زلزله ای که در مشهد احساس شد گزارشی دریافت نکرده ایم. تیم های عملیاتی در آماده باش کامل هستند. مردم خونسردی خود را حفظ کنند.

 

تکمیلی:

 

توضیحات فرماندار فریمان در خصوص زمین لرزه در بخش سفید سنگ این شهرستان:

فرماندار فریمان:
تاکنون خسارت جانی نداشته ایم.
اکنون وضعیت آرام است و نگرانی وجود ندارد.
خسارت‌های احتمالی مادی بررسی خواهد شد.

 

اعزام  گروه‌های ارزیاب به منطقه زلزله‌زده | زلزله مشهد | جویا خبر

 

آماده باش هلال احمر مشهد

سخنگوی هلال احمر خراسان رضوی: ۵ تیم ارزیاب از تربت‌ جام و فریمان برای ارزیابی به مناطق منطقه زلزله‌زده اعزام شده‌اند . امدادگران هلال احمر در شعبه مشهد به حالت آماده‌باش کامل درآمده‌اند.

فیلم زلزله امشب مشهد

 

آماده باش آتش نشانی در مشهد

آتشپاد مسعود ظهوریان مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از آماده‌باش تیم‌های حریق و نجات ویژه و تیم تکان این سازمان که مربوط به عملیات ویژه چندمنظوره در شهر مشهد خبر داد.

در حال حاضر در ۵۲ ایستگاه سازمان آتش‌نشانی این شهر تعداد ۴۵۰ آتش نشان و کلیه خودروهای لجستیک به حالت آماده باش درآمده و ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی مشهد در وضعیت عملیات ویژه قرار گرفته است.

برچسب ها: زمین لرزه مشهد

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: