یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی با استقلال حضور یافت.
کد خبر: ۲۱۹۹
۱۴:۴۵ - ۲۱ دی ۱۳۹۹
به گزارش جویاخبر، گل‌محمدی که چند هفته‌ای بود در کنفرانس‌های خبری غیبت داشت، ۲۴ ساعت قبل از شهرآورد تهران در سالن نشست مطبوعاتی سازمان لیگ حاضر شد و به سوالات پرتعداد خبرنگاران پاسخ داد.



او در ابتدا در خصوص دربی پایتخت عنوان کرد:



 به کادر پزشکی تسلیت می‌گویم


گل محمدی در ابتدای صحبت هایش گفت: قبل از این که بخواهیم درباره دربی صحبت کنیم، جا دارد از این فرصت استفاده کنم و یک خسته نباشید به کادر درمان بگویم. در این یک سال اخیر خیلی زحمت کشیدند و با جان فشانی آن‌ها سلامت جامعه تضمین می‌شود.



 باید تمرکز کنیم و گل بزنیم


سرمربی پرسپولیس درباره دربی اظهار داشت: ما یک بازی حساس را پیش رو داریم، دربی همیشه حساسیت خاص خود را دارد و طرفداران دو تیم با این بازی خاطرات خوب و بد زیادی دارند. امیدوارم فردا بتوانیم یک خاطره خوب از خودمان به جای بگذاریم. بازی سختی برای هر دو تیم خواهد بود. در بازی‌های دربی مهم‌ترین چیز حفظ تمرکز و استفاده از موقعیت است.


 به سه امتیاز دربی نیاز داریم


وی افزود: آنالیز خوبی روی حریف داشتیم. روی نقاط ضعف و قوت آن‌ها کار کردیم. امروز هم یک جلسه تمرینی داریم و امیدوارم فردا با روحیه خوب و جنگندگی بالا بتوانیم سه امتیاز را بگیریم، چون از نظر جدولی برایمان مهم است. هدف ما در بازی فردا گرفتن این سه امتیاز است. بازیکنان شرایط خوبی از نظر تمرینی و بدنی دارند. فردا فرصت خوبی برای تیم پرسپولیس است که نشان دهد چه تیم بزرگی است و انشالله عملکرد خوبی داشته باشیم.



 هدف ما کسب سه امتیاز است


او راجع به نمایش نامطلوب تیمش در چند بازی اخیر گفت: ما فقط نیمه دوم بازی با ذوب آهن خوب نبودیم. همه بازی‌ها برای ما ارزش زیادی دارد. در همه بازی‌ها برای گرفتن سه امتیاز تلاش می‌کنیم و تفاوتی نخواهد داشت.


 مدیران نباید تنش به وجود بیاورند


یحیی درباره تنش‌های موجود عنوان کرد: احترام متقابل چیزی است که دو رقیب باید رعایت کنند. اصل احترام لازمه یک رقابت است و هر دو باشگاه هم باشگاه‌های بزرگی هستند. مدیرانی که در این دو باشگاه کار می‌کنند، شناخته شده هستند. امیدوارم این فضا فضای احترام باشد و هواداران و مدیران باشگاه‌ها به یکدیگر احترام بگذارند. اگر مدیران اینطور صحبت کنند، به بقیه هم شیوع پیدا می‌کند. دربی به اندازه کافی حساسیت خاص خود را دارد و اگر بخواهیم درباره مسائل حاشیه‌ای چیزی بگوییم شاید درست نباشد و تمرکز بازیکنان را به هم بزند. امیدوارم احترام متقابل وجود داشته باشد. همیشه به بازیکنان گفته ام که اولین چیز این است که به رقیب احترام بگذارید، اما برای سه امتیاز باید بجنگید، مثل یک سرباز بجنگید و حقتان را بگیرید. با صحبت و کری خوانی چیزی تغییر نمی‌کند.





عجله نکنید؛ تا فردا صبر کنید


او درباره اعتماد دوباره به مهاجمانش گفت: تا فردا صبر کنیم خیلی چیز‌ها مشخص می‌شود و نباید عجله داشته باشیم. این صحبت‌ها یک مقدار تکراری شده و تمام بازیکنان ما که در تیم هستند شایستگی حضور در این تیم را دارند و همه بازیکنان باید با تمام وجود از این فرصت استفاده کنند. فکر کنم خود بازیکنان هم به این نتیجه رسیده اند و اگر فرصتی باشد می‌توانند توانایی خود را به نمایش بگذارند.



چهل روز نبرده ایم اما...


وی در مورد ناکامی تیمش برای کسب پیروزی در ۴۰ روز اخیر گفت: درست است که ۴۰ روز نبرده ایم، اما بازی‌هایی که انجام دادیم برای پیروزی مقابل رقبا کافی بود. نمی‌دانم بدشانسی بوده یا استفاده نکردن از موقعیت ها. اما این مسئله ما را اذیت نمی‌کند و این فرصت را در بازی فردا داریم و انشالله برد‌ها را از فردا ادامه خواهیم داد.


نباید به جدایی بازیکنان فکر کنیم


گل محمدی راجع به جدایی بازیکنانش تصریح کرد: ترکیب ما هر ماه تغییر کرده، اما نباید به این چیز‌ها فکر کنیم و باید از آن برای پله و جهشی برای پیشرفت استفاده کنیم. نمی‌خواهم مسائل جدایی و... به ذهن بازیکنان و مربیان رسوخ کند و باید آن‌ها را پشت سر بگذاریم، اما واقعا دوران سختی را پشت سر گذاشتیم. پرسپولیس در ۴ سال اخیر موفقیت‌های زیادی را کسب کرده و فکر کنم باشگاهی بوده ایم که بیشترین درآمدزایی را ثبت کردیم، اما مشکلات زیادی هم داشتیم. الان نباید به مشکلات فکر کنیم و هرروزی که برایمان سپری می‌شود باید به بازی‌های بعدی فکر کنیم و برای پنجمین قهرمانی مبارزه کنیم.



 برای عبدی و رمضانی تمرینات اختصاصی داشتیم


سرمربی پرسپولیس با اشاره به برنامه اش برای گلزنی مهاجمان گفت: ما تمرینات اختصاصی خوبی داشتیم و فکر می‌کنم بازیکنان می‌توانند از موقعیت استفاده کنند. باید خودمان را در موقعیت قرار دهیم. باید دوندگی خوبی داشته باشیم و در بین مدافعان استقلال موقعیت سازی کرده و از آن استفاده کنیم.

منبع: ورزش سه

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: