نیلوفر مولایی در برنامه هایی چون برنامه صبحگاهی حوالی امروز شبکه پنج صداوسیما ، اخبار فناوری زومیت به عنوان مجری و رادیو شب حضور داشته است.
کد خبر: ۲۱۷۱
۱۶:۵۸ - ۲۰ دی ۱۳۹۹
«نیلوفر مولایی» مجری صداوسیما که در برنامه‌های مانند حوالی امروز شبکه پنج، اخبار فناوری به عنوان مجری تلویزیون و رادیو حضور داشته است؛ به شبکه‌ی تلویزیونی «ایران اینترنشنال» پیوست.
 
نیلوفر مولایی متولد ۱۸ تیر ۱۳۷۴ در تهران، حالا مجری شبکه ایران اینترنشنال است.

پیش از این هم مجریان دیگری مانند مزدک میرزایی و… به این شبکه پیوسته بودند.

مولایی در برنامه هایی، چون برنامه صبحگاهی حوالی امروز شبکه پنج صداوسیما، اخبار فناوری زومیت به عنوان مجری و رادیو شب حضور داشته است.
 
نیلوفر مولایی، مجری شبکه پنج صداوسیما به ایران اینترنشنال پیوست + عکس و فیلم

نیلوفر مولایی فارغ التحصیل رشته کاردانی بازیگری از دانشگاه سروش و کارشناسی مجری گری از دانشکده خبر است.

او پس از اتمام تحصیلات خود به عنوان مجری در برنامه صبحگاهی حوالی امروز در شبکه پنجم سیما به عنوان گوینده فعالیت می‌کرد همچنین مجری اخبار فناوری زومیت را به عهده داشت و به عنوان گوینده در رادیو شب چندین اجرا را بر عهده داشت

مولایی در سریال در کنار هم در تلویزیون بازی کرده و همچنین سابقه حضور در فیلم سینمایی مرداد به کارگردانی بهمن کامیار را دارد.

او در فیلم کوتاه “دور، نزدیک، نزدیکتر” به کارگردانی مسعود صدر نیز ایفای نقش کرده است.

وی سال ۱۳۹۸ ایران را ترک کرد و به شبکه ایران اینترنشنال پیوست. نیلوفر مولایی از گویندگان فعال در حوزه خبر در شبکه ایران اینترنشنال است که بیشتر اخبار این شبکه خارجی فارسی زبان درباره تحولات و حواشی سیاسی جمهوری اسلامی است.
 
منبع: عصر ایران
 

فیلمی از حضور نیلوفر مولایی در شبکه ایران اینترنشنال

 

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: