سینا مهراد بازیگر و هنرپیشه سینما و تلویزیون است و اخیرا در سریال آقازاده نقش آفرینی کرده است. در این مطلب با این هنرمند جوان کشورمان بیشتر آشنا می شویم.
کد خبر: ۲۱۳۲
۲۳:۵۸ - ۱۸ دی ۱۳۹۹
سینا مهراد (سهیلی) متولد ۱۲ آذر ۱۳۷۰ در تهران، فرزند کارگردان معروف سعید سهیلی و برادر ساعد سهیلی (بازیگر) و دو خواهر به نام های صبا و سارا دارد. جالب است بدانید هر چهار فرزند سعید سهیلی در دنیای هنر مشغول هستند . ساعد سهیلی برادر سینا مهراد متاهل است و با گلوریا هاردی بازیگر نقش آزاده در سریال کیمیا ازدواج کرده است .سینا مهراد اولین بار تئاتر را در کودکی تجربه کرد.

سینا مهراد کیست؟+بیوگرافی و عکس
 
سینا مهراد کیست؟+بیوگرافی و عکس
تا به امروز درباره اینکه چرا آقای سهیلی نام هنری سینا مهراد را برای خود انتخاب کرده است مشخص نشده است اما به نظر می رسد سینا برای اینکه با نام و شهرت پدرش مشهور نشود ترجیح داده است نام هنری سینا مهراد را برای خود انتخاب کند تا بتواند با اتکا به علم و استعداد خود در این حرفه به اوج محبوبیت برسد .
سینا سالهاست که با نام فامیلی مهراد را برای خود برگزیده و با این نام در عرصه سینما و تلویزیون فعالیت می‌کند.

سینا مهراد کیست؟+بیوگرافی و عکس
سینا مهراد از کودکی بازیگری را تجربه کرده است و برای اولین بار در 4 سالگی در فیلم مردی شبیه باران در کنار ابوالفضل پورعرب به ایفای نقش پرداخته است.سینا مهراد همچنین در شب برهنه ساخته پدرش نیز به ایفای نقش پرداخته و در این فیلم همبازی شادمهر عقیلی بوده است. 

او پیش از این در کنار پدرش در چند پروژه به عنوان دستیار حضور داشته است و اولین تجربه بازیگری و حضورش در تلویزیون نیز با سریال سایه بان برای اولین بار در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد و نقش حمید را در این سریال ایفا کرد و با این مجموعه بازیگری را آغاز کرد.


بازی در سریال پدر از سینا مهراد چهره‌ای شناخته شده و محبوب نزد مردم ساخت و باعث دیده شدن او بیش از پیش گردید.

سینا سهیلی

مهراد در فیلم‌های سینمایی کلاشینکف، زار، پنجشنبه آخر ماه، رفتن و ژن خوک حضور داشته است.

سینا مهراد کیست؟+بیوگرافی و عکس
 
 
 
سینا مهراد کیست؟+بیوگرافی و عکس
سینا مهراد در جدیدترین تجربه بازیگری اش در سریال آقازاده به کارگردانی بهرنگ توفیقی برای شبکه نمایش خانگی مقابل دوربین رفت و نقش آقازاده‌ای با نام «حامد تهرانی، آقازاده مردی به نام حاج رضا تهرانی» ایفای نقش کرد که بازی او در این نقش هم مورد توجه هوادارانش قرار گرفت.
 
سینا مهراد کیست؟+بیوگرافی و عکس
 
سینا مهراد کیست؟+بیوگرافی و عکس
 
سینا مهراد کیست؟+بیوگرافی و عکس

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: