فرماندار و رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان دماوند گفت: به دلیل شرایط خاص و کوهستانی بودن منطقه عملیات نجات پنج کوهنورد گرفتار شده در زرین کوه با کندی ادامه دارد.
کد خبر: ۲۰۹۰
۱۰:۲۵ - ۱۷ دی ۱۳۹۹
به گزارش جویاخبر، مهدی حیدری روز چهارشنبه با اعلام این خبر به خبرنگاران اظهار داشت: از ساعت ۱:۰۰ بامداد روز چهارشنبه به منظور ارزیابی و مدیریت عملیات امداد و نجات در منطقه زرین‌کوه و محدوده دریاچه تار همراه با تیم‌های عملیاتی در منطقه حضور یافتم.

وی ادامه داد: شب گذشته در پی اعلام حادثه از سوی مرکز پاسخگویی اضطراری جمعیت هلال احمر شهرستان دماوند مبنی بر مفقودی ۵ نفر در محدوده زرین‌کوه، بلافاصله دو تیم جست‌وجو و نجات در کوهستان به محل اعزام شدند.

فرماندار و رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان دماوند بیان داشت: در این عملیات که کماکان ادامه دارد، عوامل فرمانداری شهرستان دماوند، نیرو‌های جمعیت هلال احمر، عوامل انتظامی و نیرو‌های راهداری حضور دارند.

خاطرنشان می‌شود شب گذشته پس از اعلام حادثه از مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال‌احمر استان تهران به مرکز پاسخگویی اضطراری جمعیت هلال احمر شهرستان دماوند مبنی بر مفقودی ۵ نفر در محدوده زرین کوه، بلافاصله ۲ تیم جستجو و نجات در کوهستان از نجاتگران جمعیت هلال‌احمر شهرستان دماوند به همراه عوامل انتظامی به محل حادثه اعزام شدند.

شهرستان دماوند از جمله شهرستان‌های شرق استان تهران است.

منبع: ایرنا

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: