یک سگ خانگی با خوابیدن روی یک نوزاد ۴ ماهه مرگ این کودک را رقم زد
کد خبر: ۲۰۷۳
۱۲:۰۱ - ۱۶ دی ۱۳۹۹
به گزارش جویاخبر، یک سگ خانگی با خوابیدن روی یک نوزاد ۴ ماهه مرگ این کودک را رقم زد.

پدر «ریلین لاریسون» در حالی که فریاد می‌کشید که فرزندش نمی‌تواند نفس بکشد از اورژانس پزشکی درخواست کمک کرده بود. این اتفاق در منطقه «دیتون» واقع در ایالت اوهایو آمریکا رخ داد.


بنا به گزارش کلانتری محلی مرگ ریلین ۴ ماهه پس از انتقال به بیمارستان کودکان دیتون در تاریخ ۳۱ دسامبر مورد تایید قرار گرفت. پدر ریلین در ساعت ۷ بعدازظهر و پس از آنکه مشاهده کرد سگ خانگی آن‌ها روی دخترش دراز کشیده است متوجه شد او نفس نمی‌کشد.

این مرد بلافاصله با مرکز ۹۱۱ تماس گرفت و اعلام کرد که دخترش قادر به نفس کشیدن نیست. این مرد در شرح ماجرا گفت که پس از یک چرت کوتاه متوجه شد که سگ خانگی شان روی دخترش خوابیده است. این در حالی است که یکی از همسایگان این مرد این سگ را بسیار بزرگ توصیف کرد.

این زن گفت که قبلا هم این سگ از خانه فرار کرده بود و وقتی شما قادر به کنترل یک حیوان نباشید چنین فاجعه‌ای رخ خواهد داد. بنا به گفته این زن که هویتش «لونی داپیر» اعلام شده والدین هرگز نباید اجازه حضور چنین حیوانات بزرگی در اطراف کودکان کم سن و سال خود را بدهند.

پس از محرز شدن مرگ این کودک صفحه‌ای در GoFundMe ایجاد شده تا هزینه مراسم خاکسپاری این کودک تامین شود. تاکنون مبلغ ۴۸۰۰ دلار برای خانواده کودک جمع آوری شده است. گفتنی است؛ هیچ فردی در این رابطه توسط پلیس بازداشت نشده و قرار است کالبدشکافی نیز روی کودک انجام شود.
 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: