محسن چاوشی خواننده عجیبی است. عجیب بودنی نه برای کار‌های کرده اش، بلکه به دلیل آنچه که انجام نداده است! اما یکی دو روزی است که خبر آماده بودن آلبوم جدید او برای پخش در اینستاگرام، خبرساز شده است. این بار نه به دلیل اصل انتشار آلبوم یا نام آن، بلکه به دلیل نام یکی از تهیه کنندگان این آلبوم که نامی آشناست: بابک حمیدیان!
کد خبر: ۲۰۱۷
۱۳:۵۴ - ۱۴ دی ۱۳۹۹
به گزارش جویاخبر، محسن چاوشی خواننده عجیبی است. عجیب بودنی نه برای کار‌های کرده اش، بلکه به دلیل آنچه که انجام نداده است! او از پربازخوردترین و جزو پرطرف دارترین خواننده‌های ایرانی در اینستاگرام و حتی توئیتر است، با اینکه نه اثری از زندگی شخصی و خانوادگی اش در صفحه او می‌بینیم و نه از جزئیات و حواشی فعالیت حرفه‌ای اش در صفحه او چیزی می‌خوانیم. او در اوج بی سروصدایی همیشه سر زبان هاست و همیشه آماج جنجال‌ها و حواشی. نهایت حاشیه‌های چند سال گذشته او که خود چاوشی بخشی از ماجرا بود و نه قربانی آن، درگیری لفظی چندروزه و ردوبدل شدن چند پست پر از گوشه وکنایه بین چاوشی و همسر ابراهیم حامدی بود که سریع جمع شد و به وضوح مشخص بود که نیتی برای جذب دنبال کننده هم در آن نبود، چون نه چاوشی و نه طرف مقابل به جنجال برای جذب دنبال کننده نیاز نداشتند.
 
البته که کنسرت  برگزار نکردن و حاضرنشدن در مجامع هنری و برنامه‌های تلویزیونی هم این شائبه را سال‌ها در فضای مجازی پراکنده بود که صدای چاوشی دستگاهی و مصنوعی است و عنوان شدن مکرر این ماجرا در صفحه‌های گاه تخصصی موسیقی و نظر‌های صفحه چاوشی باعث شد که او ۲ سال پیش در صفحه اش ویدئویی کوتاه منتشر کند که در آن بخشی از یکی از ترانه هایش را می‌خواند و زیر این ویدئو متنی کنایه دار از یکی دیگر از ترانه هایش را نوشت: «من از برای مصلحت در حبس دنیا مانده ام!»، اما نام چاوشی چندسالی است که بیشتر از هر چیز با تلاش او برای آزادکردن زندانیان و گرفتن رضایت برای افراد محکوم به اعدام همراه شده است. او هرماه در توئیتر و اینستاگرامش، تعداد افرادی را که با کمک دنبال کنندگانش در فضای مجازی از مرگ نجات پیدا کرده یا از زندان آزاد شده اند، منتشر می‌کند.

اما یکی دو روزی است که خبر آماده بودن آلبوم جدید او برای پخش در اینستاگرام، خبرساز شده است. این بار نه به دلیل اصل انتشار آلبوم یا نام آن، بلکه به دلیل نام یکی از تهیه کنندگان این آلبوم که نامی آشناست: بابک حمیدیان! بازیگر سرشناسی که حالا دیگر بیش از یک دهه از حضور حرفه‌ای او در تلویزیون و سینما می‌گذرد و قرار است این بار در جایگاهی متفاوت وارد عرصه هنر شود. اولین بار این خبر را بهمن بابازاده، خبرنگار حوزه موسیقی، در توئیترش منتشر کرد و بعد هم محسن چاوشی در پست آخرش با انتشار نام عوامل این آلبوم، نام حمیدیان را به عنوان تهیه کننده نوشت.
 
 

ترکیبی آرام!

در روزگار ترکیبی‌های پررو و کار‌های مشترک پرسروصدا، بابک حمیدیان که در اوج بی سروصدابودن روزگار می‌گذراند، تهیه کننده خواننده‌ای شده است که در بخش قبل چند خطی درباره ساکت بودن، اما جنجالی شدن‌های عمدتا ناخواسته اش خواندیم! اما چرا بابک حمیدیان را اوج بی سروصدایی نامیدیم؟ از آنجا که علاوه بر حاضرنشدنش در گفتگو‌های تصویری و مصاحبه‌های مطبوعاتی، آخرین پست او در اینستاگرام مربوط به حدود ۶ سال قبل است و تعداد دنبال کننده‌های او که می‌توانست به راحتی میلیونی باشد، فقط ۳۸ هزار نفر است!
 
اما پس از انتشار خبر همکاری او با محسن چاوشی، نظر‌های زیر پست آخر حمیدیان ناگهان افزایش یافت و طرف داران دوآتشه چاوشی که همیشه برای حمایت از او در اینستاگرام و توئیتر به صف هستند، به استقبال این خبر رفتند. از طرف داری که زیر پست ۶ سال پیش حمیدیان نوشت: «خوش به حالت آقا بابک که با سلطان کار می‌کنی!» تا کسی که نوشت: «بابا درسته شما اینستا داشتی، وقتی اینستا مد نبود، اما بیا و به خاطر این همکاری یه پست بذار!»، اما وضعیت واکنش‌های مجازی در پست رسمی چاوشی و اعلام انتشار آلبوم طور دیگری بود. علاوه بر تعداد زیاد آدم‌های سرشناس از فوتبالیست تا بازیگر و مجری تلویزیون که برای او نظر گذاشته بودند و مثل باقی طرف داران واکنشی هیجانی و پر از شوق به انتشار آلبوم جدید داشتند، بعضی به تهیه کنندگی بابک حمیدیان اشاره کرده بودند.
 
کاربری به کنایه پرسیده بود: «تهیه کننده ت بابک حمیدیان بازیگره؟» و کاربری دیگر با ایموجی خنده به آن واکنش نشان داده بود و همان طور که پیش بینی می‌شود، باز تیفوسی‌های چاوشی این نظر را ریپلای باران کردند و از «خب مگه چیه؟» تا «تو ناراحتی گوش نده!» و البته بعضی حرف‌های دیگر را حواله او کرده بودند! اما فارغ از حواشی، این همکاری هم می‌تواند باعث شروع فصل جدیدی در فعالیت‌های حرفه‌ای حمیدیان باشد و هم آلبوم چاوشی را بیش از حدی که انتظار می‌رفت مطرح کند. به هرحال این بار شهرت یک بازیگر نه برای خواننده شدن خودش که به دلیل تهیه کننده شدن به کار آمده است!
 
منبع : شهرآرانیوز

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: