جانشین فرمانده انتظامی خراسان رضوی: در پی گزارش تیراندازی منجر به مرگ دو سرنشین خودروی سواری سمند در حوالی مشهد، بلافاصله دستورات لازم برای پیگیری سریع موضوع صادر شد.
کد خبر: ۱۹۹۹
۲۳:۵۲ - ۱۳ دی ۱۳۹۹

به گزارش جویاخبر، جانشین فرمانده انتظامی خراسان رضوی با اشاره به قتل مسلحانه دو نفر در حوالی مشهد از دستگیری متهمان در کمتر از ۵ ساعت خبر داد.

 

ابراهیم قربان‌زاده گفت: در پی گزارش تیراندازی منجر به مرگ دو سرنشین خودروی سواری سمند در حوالی مشهد، بلافاصله دستورات لازم برای پیگیری سریع موضوع صادر شد.

 

جانشین فرمانده انتظامی خراسان رضوی بیان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان رضوی در این مأموریت ضربتی وارد عمل شدند، بررسی‌های اولیه آن‌ها نشان می‌داد سرنشینان یک دستگاه خودروی سواری به تعقیب خودروی سواری سمند پرداخته و پس از تیراندازی به سمت این خودرو با سرعت متواری شده‌اند.

 

وی افزود: در پی این تیراندازی دو سرنشین خودروی سواری بر اثر اصابت چند گلوله به طرز فجیعی به قتل رسیدند و کارآگاهان به سرنخ‌هایی دست یافتند که منجر به ردزنی متهمان شد.

 

جانشین فرمانده انتظامی خراسان رضوی اظهار کرد: پلیس با بررسی‌های علمی دریافت متهمان با یک دستگاه خودروی دیگر قصد فرار و خروج از استان خراسان رضوی دارند که با اقدام‌های اطلاعاتی خودروی مذکور در حوالی شهرستان تربت حیدریه متوقف و دو متهم اصلی و دیگر متهمان پرونده دستگیر شدند.

 

قربان‌زاده گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی در تحقیقات بعدی پرونده نیز چهار قبضه اسلحه سبک و مهمات را مربوطه کشف کردند.

 

وی با اشاره به اینکه این عملیات در کمتر از ۵ ساعت به نتیجه رسید، افزود: تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی استان برای روشن شدن علت و انگیزه دقیق متهمان که با مقتولان رابطه فامیلی داشته‌اند و کشف دیگر زوایای این پرونده با دستورات تخصصی مقام قضائی ادامه دارد.

منبع: مهر

 

فیلمی از صحنه تیراندازی در منزل آباد مشهد که منجر به قتل دو نفر شد

 

 

تصاویری از صحنه تیراندازی در منزل آباد مشهد که منجر به قتل دو نفر شد

 

 

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: