تیم استقلال تهران برای عدم پرداخت بدهی و شکایت مهاجم سابقش به AFC، برای کسب مجوز حرفه‌ای AFC به مشکل خواهد خورد.
کد خبر: ۱۹۵۷
۱۲:۱۹ - ۱۲ دی ۱۳۹۹
تیم استقلال تهران به عنوان نایب قهرمان فصل گذشته مسابقات لیگ برتر فوتبال برای شرکت در بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ نیاز به کسب مجوز حرفه‌ای داشت.

یکی از شروط کسب مجوز حرفه‌ای که سالانه به صورت منظم با بررسی وضعیت جامع یک باشگاه به دست می‌آید، عدم بدهی در حساب‌های مالی یک باشگاه است. از این رو باشگاه استقلال در مهرماه برای کسب مجوز حرفه‌ای اقدام به تسویه حساب با طلبکاران کرد.

یکی از طلبکاران استقلال جابر انصاری بود که تا به امروز به پولش نرسیده است. طبق روش قدیمی پرداخت مطالبات بازیکنان در باشگاه‌های ایرانی، ابتدا از آن‌ها تخفیف درخواست می‌شود و سپس رقمی که مدنظر دارند را هم به صورت چک مدت‌دار دریافت می‌کنند که اغلب وصول نمی‌شود.

انصاری با اعلام عدم وصول چک باشگاه استقلال به خبرنگار ما گفت: پس از گفتگو با آقای مددی به احترام هواداران باشگاه بزرگ استقلال و روز‌هایی که در این باشگاه سپری کردم ۱۵۰ میلیون تومان تخفیف دادم که مشکلش حل شود و مانعی برای کسب مجوز حرفه‌ای وجود نداشته باشد.

او ادامه داد: باقی مانده طلبم را هم به صورت یک چک ۸۵ روزه دریافت کردم که چک برگشت خورده و ۱۵ روز هم از موعد آن گذشته است.

انصاری با اشاره به اقدام قانونی علیه استقلال برای دریافت مطالباتش گفت: پرونده شکایت از استقلال در فدراسیون باز شده و حالا مستقیم نامه نگاری به AFC صورت می‌گیرد تا برخلاف میل باطنی‌ام به صورت رسمی شکایت کنم.

مهاجم اسبق آبی پوشان در ادامه گفت: اگر مشکلی پیش بیاید فردا روزی هواداران عزیز از دست من ناراحت نشوند؛ من قصد بی احترامی به هواداران را نداشته‌ام و از بدقولی ناراحتم و مطالباتم را می‌خواهم. من نمی‌خواستم استقلال دچار محرومیت یا دردسر بزرگی شود، چون این باشگاه برای من جایگاه بسیار ویژه‌ای دارد، اما راهی به غیر از این پیش روی من نگذاشتند که از آن طریق مطالباتم را دریافت کنم.
 
 
منبع: ایلنا

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: