در پی رسانه ای شدن فیلمی درباره برخورد ناشایست یک مأمور نیروی انتظامی با یک خانم تبعه کشور افغانستان، دادستان نظامی استان تهران بلافاصله دستور بررسی موضوع را صادر کرد.
کد خبر: ۱۹۴۶
۲۲:۲۵ - ۱۱ دی ۱۳۹۹
به گزارش جویاخبر، به دنبال انتشار فیلمی در فضای مجازی از اردوگاه عسگرآباد ورامین و برخورد یک مأمور ناجا با خانم تبعه کشور افغانستان، دادستان نظامی استان تهران دستور بررسی دقیق موضوع را صادر کرد.

غلامعباس ترکی دادستان نظامی استان تهران به معاون دادستان نظامی همچنین سرپرست دادسرای نظامی شرق استان تهران دستور داد است که صحت و سقم موضوع دقیقا بررسی و در صورت صحت مراتب، سریعا با مامور خاطی برخورد قانونی انجام شود. گفته می‌شود این زن مادری است که با شنیدن بازداشت پسر افغان به اردوگاه عسگر آباد رفته و اصرار به رهایی پسرش دارد، اما استوار پلیس ایرانی با زدن سیلی به او زن افغان را از ورود به محل نگهداری پسرش دور می‌کند.

سردار کیومرث عزیزی رییس پلیس ویژه شرق استان تهران نیز در واکنشی فوری دستور بررسی دقیق و سریع اتفاق اردوگاه عسگر آباد را صادر کرد.

سردار عزیزی با تاکید بر اینکه پلیس اجازه نخواهد داد حقی از کسی ضایع شود بیان داشت: پس از بررسی‌های لازم ماجرای کتک خوردن زن افغان نتایج به اطلاع عموم خواهد رسید.

نتایج این تحقیقات متعاقبا اعلام خواهد شد.

منبع: شهرآرانیوز

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: