دو تیم فوتبال ماشین سازی تبریز و سپاهان اصفهان به مصاف یکدیگر رفتند و در نهایت به تساوی ۳ بر ۳ دست یافتند، اما آنچه که در این دیدار، تاریخی شد تعداد پنالتی‌هایی بود که داور مسابقه برای دو تیم اعلام کرد.
کد خبر: ۱۸۷۵
۱۷:۰۲ - ۰۹ دی ۱۳۹۹

به گزارش جویاخبر، دو تیم فوتبال ماشین سازی تبریز و سپاهان اصفهان از ظهر امروز در چارچوب هفته دهم لیگ برتر فوتبال، جام خلیج فارس در تبریز به مصاف یکدیگر رفتند و در نهایت به تساوی ۳ بر ۳ دست یافتند، اما آنچه که در این دیدار، تاریخی شد تعداد پنالتی‌هایی بود که داور مسابقه برای دو تیم اعلام کرد.


سعاد وفاپیشه، داور تازه وارد لیگ برتری در جریان مسابقه سه بار برای ماشین سازی و دو بار برای سپاهان در سوت خود به نشانه پنالتی دمید. جالب اینکه هر دو تیم هر پنج ضربه را وارد دروازه رقیب کردند تا در نهایت این دیدار با نتیجه پرگل سه بر سه به پایان برسد.

جالب اینجاست که هفته گذشته در لیگ ستارگان قطر نیز شاهد رخ دادن چنین اتفاقی بودیم. این اتفاق در جریان هفته دهم لیگ ستارگان قطر، روز سه شنبه و در بازی میان دو تیم القطر و الاهلی رخ داد و داور این مسابقه سه پنالتی به سود القطر و یک پنالتی به سود الاهلی اعلام کرد.
 
منبع: شهرآرانیوز
 
در ادامه ویدئوی این پنالتی ها را ببینید:
 
گل اول سپاهان به ماشین‌سازی توسط سجاد شهباززاده از روی نقطه پنالتی در دقیقه 23
 
 
 
گل دوم سپاهان به ماشین‌سازی توسط گولسیانی در دقیقه 35
 
 
 
گل اول ماشین‌سازی به سپاهان توسط پیمان بابایی از روی نقطه پنالتی در دقیقه 39
 
 

گل سوم سپاهان به ماشین‌سازی توسط سجاد شهباززاده از روی نقطه پنالتی در دقیقه 44
 
 
گل دوم ماشین‌سازی به سپاهان توسط پیمان بابایی روی ریباند پنالتی مهار شده توسط نیازمند در دقیقه 59
 
 
گل سوم ماشین‌سازی به سپاهان توسط پیمان بابایی از روی نقطه پنالتی در دقیقه 76
 

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: