در حالی که دو روز پیش احمد مددی در گفتگو با رسانه‌ها درباره موضوع پست اینستاگرامی محمدرشید مظاهری گفته بود هیچ خطری این بازیکن را تهدید نمی‌کند و مشکلی از این بابت نیست روز گذشته اخباری تازه درباره پرونده این دروازه‌بان منتشر شد.
کد خبر: ۱۸۲۷
۱۱:۰۶ - ۰۸ دی ۱۳۹۹
به گزارش جویاخبر، مددی قول داده بود که آن ماجرا، به خیر و خوشی تمام شده و هیچ خطری این بازیکن و تیم استقلال را تهدید نمی‌کند، ولی ظاهراً اتفاقات دیگری در راه است که ممکن است باعث دردسر بزرگی برای استقلال شود.
در اخبار گذشته پیرامون این موضوع عنوان شده بود حداقل جریمه‌ای که ممکن است کمیته اخلاق در این باره صادر کند محرومیت از همراهی استقلال در دو بازی است. از آنجا که احکام زیر ۳ جلسه محرومیت نیز قابل کاهش نیستند از این‌رو بی‌شک اگر کمیته استیناف حکم مظاهری را صادر کند و همین دو جلسه باشد استقلالی‌ها قادر به تجدید نظر و کاهش آن هم نخواهند بود. از این گذشته موضوع مهمتری که می‌تواند برای استقلال دردسرساز و خطرآفرین باشد بحث محرومیت این بازیکن از همراهی استقلال در دربی پایتخت خواهد بود.


طبق اعلام صالحی، رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال که در این باره حرف زده بود اعلام شده مشخصاً این پرونده در دست اقدام است و احتمال دارد رأی قطعی‌اش ظرف دو هفته آینده صادر شود. بررسی پرونده و احتمالاً احضار مجدد این دروازه‌بان به فدراسیون فوتبال یا بررسی دفاعیه معاونت حقوقی باشگاه استقلال از تاریخ هفتم دی‌ماه که این موضوع توسط صالحی عنوان شده به مدت دو هفته به طول می‌انجامد. با توجه به اعلام رسمی تاریخ دربی پایتخت در روز دوشنبه ۲۲ دی‌ماه جاری اگر تعداد روز‌های اعلام شده را به مدت ۱۴ روز محاسبه کنیم حکم رشید مظاهری روز یک‌شنبه بیست‌ویکم ماه جاری صادر شده و یک روز قبل از دربی به دست باشگاه استقلال می‌رسد.


با این فرض که حداقل یک جلسه محرومیت در انتظار دروازه‌بان اول استقلال باشد باید گفت مظاهری، فکری و مسئولان باشگاه استقلال تنها یک روز پیش از دربی از این موضوع مطلع خواهند شد! استقلالی‌ها که ظرف این هفته‌ها فقط در دو بازی از سیدحسین حسینی درون دروازه استقلال استفاده کرده‌اند، امید زیادی به حضور محمدرشید مظاهری درون دروازه‌شان دارند تا در دربی سنگربان تیم‌شان باشد، ولی ظاهراً خطر بیخ گوش این دروازه‌بان و استقلال است چرا که محمود فکری در این هفته‌ها با ترکیب‌هایی که تیمش را به میدان فرستاده به شکل غیر مستقیم اعلام کرده اعتقاد ویژه‌ای به مظاهری دارد و سیدحسین حسینی را برای روز‌های این‌چنینی که مظاهری قادر به همراهی استقلال نیست آماده نگه داشته است.

منبع : دانشجو

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: