بازی با مس رفسنجان اولین دیدار رسمی محمود فکری در قامت سرمربی استقلال است و مسلماً حواس تمام استقلالی‌ها از ساعت ۱۶:۳۰ امروز به ورزشگاه آزادی است.
کد خبر: ۱۶۵
۱۴:۱۱ - ۱۷ آبان ۱۳۹۹

به گزارش جویاخبر ،رقابت‌های لیگ بیستم از دیروز کلید خورد و امروز هم قرار بود ۴ بازی انجام شود که به لطف درایت! سازمان لیگ هنوز مسابقات شروع نشده، بازی صنعت نفت- پیکان لغو شد تا امروز فقط شاهد انجام سه بازی باشیم. بازی‌هایی که هر کدام حساسیت‌های خود را دارد و البته بزرگترین غایبانش کماکان «تماشاگران» هستند که به خاطر کرونا باید مسابقات تیم‌های محبوب خود را از پای تلویزیون تماشا کنند. در زیر نگاهی داریم به ۳ بازی امروز.

شهرخودرو - ماشین‌سازی؛ امیدواری رحمتی به شروع ۳ امتیازی
سیدمهدی رحمتی که در آسیا نتیجه نگرفت و هنوز هم مدرک A ندارد امروز به اسم سرپرست! روی نیمکت شهرخودرو می‌نشیند و امیدوار است لیگ بیستم را در مشهد مقدس با پیروزی شروع کند. در آن‌سو شاهد حضور فاضلی روی نیمکت ماشین‌سازی خواهیم بود؛ تیمی که مثلاً دیگر مالکش زنوزی نیست، اما این زنوزی است که پول می‌دهد تا پنجره‌هایش باز شود! به هر حال در فوتبال ایران این چیز‌ها اصلاً عجیب نیست و باید منتظر اتفاقات بامزه‌تر هم باشیم. ماشین‌سازی که پارسال لیگ را با بردن استقلال استراماچونی آغاز کرد، امروز کار سختی در مشهد دارد هر چند که ترکیب تیم‌ها هنوز جا نیفتاده و به این زودی‌ها نمی‌توان قضاوت کرد، اما به هر حال شهرخودرو فصل گذشته جزو مدعیان کسب سهمیه بود و امروز حداقل روی کاغذ شانس بیشتری نسبت به ماشین‌سازی دارد.

گل‌گهر - سپاهان؛ انگیزه‌های بالای دو مربی
دو تیم در حالی به مصاف یکدیگر می‌روند که بر اساس قرعه امیر قلعه‌نویی خیلی زودتر از حد تصور به تیم سابقش رسید و حالا باید برای تقابل با محرم نویدکیای با انگیزه آماده شود. سپاهانی‌ها تلاش کردند کی‌روش استنلی را به این بازی برسانند، اما بازهم ۲، ۳ غایب کلیدی دارند. با این حال آن‌ها فقط برای پیروزی به مصاف گل‌گهر می‌روند و برای جبران ناکامی فصل گذشته می‌خواهند لیگ بیستم را با برد شروع کنند. در آن‌سو قلعه‌نویی با جذب چند استقلالی نظیر آرمین سهرابیان، امیرحسین کارگر، میلاد زکی‌پور و... سعی کرد تیمش را تقویت کند، اما باید دید این نفرات در سیرجان جواب می‌دهند و امیر توانسته هارمونی لازم را ایجاد کند یا نه؟ گل‌گهر تیم با امکاناتی است، درست مثل سپاهان که بنیه مالی خوبی دارد و نبرد این دو تیم مسلماً جذاب می‌شود؛ به خصوص اگر بدانیم قلعه‌نویی خیلی انگیزه دارد سپاهان را ببرد و محرم هم می‌خواهد سرمربی سابق سپاهان را شکست دهد.

استقلال - مس رفسنجان؛ رونمایی رسمی از استقلال فکری
محمود فکری تا دیشب نمی‌دانست آیا می‌تواند از ۷ بازیکن جدید استقلال استفاده کند یا نه؟ این اتفاق هم فقط در باشگاهی، چون استقلال می‌تواند رخ بدهد. استقلال کلی پول برای جذب بازیکنان جدید داده و رقم قرارداد بعضی از آن‌ها سر به فلک می‌کشد، اما حالا نمی‌تواند از وجود آن‌ها استفاده کند که در نوع خود جالب و در عین حال عجیب است. اگر قرار باشد نفرات جدید بازی نکنند! استقلال باز هم باید درون دروازه از حسینی استفاده کند و در سمت چپ میلیچ ناآماده را راهی میدان کند. در دفاع مرکزی احتمالاً عارف غلامی و دانشگر بازی می‌کنند و در راست وریا غفوری. فکری در خط هافبک مجبور است فقط امثال ریگی، رضاوند، فرشید اسماعیلی و فرشید باقری را بازی بدهد و در خط حمله هم با توجه به ناآمادگی بدنی دیاباته احتمالاً از ابتدای بازی ارسلان مطهری و قایدی بازی می‌کنند و شاید شیخ از نیمه دوم راهی میدان شود. در آن‌سو مس رفسنجان هم برای خلق شگفتی به تهران آمده و می‌خواهد از فرصت به وجود آمده نهایت بهره را ببرد. این اولین بازی رسمی محمود فکری در قامت سرمربی استقلال است و مسلماً حواس تمام استقلالی‌ها از ساعت ۱۶:۳۰ امروز به ورزشگاه آزادی است.

منبع: ورزش سه

برچسب ها: استقلال فوتبال

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: