حمله سگ های ولگرد در تبریز باعث شد تا کودک 11 ساله آسیب جدی ببیند.
کد خبر: ۱۵۲۳
۱۲:۰۲ - ۳۰ آذر ۱۳۹۹
به گزارش جویاخبر، این عکس‌های دلخراش از سوی خانواده کودک ۱۱ ساله تبریزی حاکیست این کودک در روستای شاداباد مشایخ تبریز مورد حمله سگ‌های ولگرد و بی‌صاحب قرار گرفته و به شدت زخمی شده است. چندی پیش هم ۲ سگ بدون صاحب در شهرک زینبیه تهران پسر بچه ۱۱ ساله را به شدت مجروح کردند.
 
سگ‌های ولگرد در تبریز پسر ۱۱ ساله را به شدت زخمی کردند+عکس

به گزارش اختصاصی رکنا، روز شنبه ۷ دی ماه امسال سید طا‌ها ۱۱ ساله با دوستانش در شهرک زینبیه تهران در حال بازی فوتبال بود و پسر بچه در پست دروازبان تیم شان ایستاده بود که شوت یکی از بازیکنان که از کنار دروازه عبور کرد به یک سگ بدون صاحب خورد.

طا‌ها با توجه به اینکه سگ‌ها همیشه در شهرک محل زندگی شان رها هستند و کاری به کسی ندارند خیلی عادی به سمت توپی که کنار سگ افتاده بود رفت و وقتی توپ را برداشت سگ آزاد به سمت پسرکوچولو حمله کرد.

طا‌ها از ترس پا به فرار گذاشت و سگ بدون صاحب در تعقیبش بود و در ادامه یک سگ دیگر به تعقیب این پسر ۱۱ افتاد تا اینکه سگ‌ها پسر بچه را روی زمین انداختند.

دوستان طا‌ها با داد و فریاد از اهالی شهرک درخواست کمک کردند و همسایه‌ها وقتی از خانه هایشان بیرون آمدند ابتدا فکر کردند ۲ سگ بدون صاحب یک سگ را هدف شکار خود قرار داده اند که دوستان طا‌ها با صدا گفتند که سگ‌ها دوستانشان را هدف شکار قرار دادند. در این صحنه مرد جوان با در دست گرفتن قفل فرمان به سمت سگ‌ها حمله کرد و ابتدا یک ضربه به یکی از سگ‌ها زد که سگ بدون صاحب قصد حمله به مرد جوان را داشت که دومین ضربه از سوی مرد جوان به سگ زده شد و هر ۲ سگ بدون صاحب طا‌ها را رها کرده و پا به فرار گذاشتند.


حمله سگ‌های بدون صاحب به طا‌ها ۱۱ ساله در شهرک زینبیه تهران


خیلی زود تیم‌های امدادی به محل اعزام شدند و طا‌ها که از ناحیه ۲ دست، پا و سر به شدت آسیب دیده بود به بیمارستان بعثت منتقل شد.
مادرسید طا‌ها مافی به خبرنگار رکنا گفت: پسرم که کلاس پنجم است پس از ۱۰ روز از بیمارستان ترخیص شده و شب‌ها کابووس حمله حیوانات را می‌بیند.
وی افزود: قسمتی از سر پای پسرم که کنده شده بود پیوند زده شده و دست راست پسرم از دو ناحیه شکسته شده که استخوان مچ دستش خورد شده که پین روی دستان پسرم زدند و به سختی راه می‌رود.
مادر نگران ادامه داد: تنها روز‌های نخست از از مسئولان شهرک به ملاقات پسرم آمدند و دیگر هیچ کسی پیگیر ماجرا نیست و حتی از شهرداری هم شکایت کردیم که خیلی خونسرد با ما تماس گرفتند و عنوان کردند مسیر را اشتباهی رفتید و نباید از ما شکایت می‌کردید.
وی گفت: نمیدانم به کجا باید بروم تا به این اتفاق رسیدگی کنند و هیچ کسی پاسخگو به این اتفاق نیست
 
سگ‌های ولگرد در تبریز پسر ۱۱ ساله را به شدت زخمی کردند+عکس
 
سگ‌های ولگرد در تبریز پسر ۱۱ ساله را به شدت زخمی کردند+عکس

منبع: رکنا

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: