اجساد ۴ عضو خانواده تویسرکانی پیدا شده است و تلاش امدادگران برای کشف جسد نفر پنجم ادامه دارد.
کد خبر: ۱۴۸۱
۱۳:۱۴ - ۲۹ آذر ۱۳۹۹
به گزارش جویاخبر، با کشف جنازه ۵ عضو یک خانواده تویسرکانی، تحقیقات تخصصی پلیسی و قضایی برای یافتن ردی از عامل این جنایت هولناک آغاز شد.رسیدگی به پرونده این قتل با کشف جنازه دو عضو خانواده یعنی پدر خانواده و دختر جوانش توسط پسرعموی پدر خانواده کلید خورد.
 
قتل وحشتناک خانوادگی در تویسرکان | تنها یک نفر زنده ماند! + تصاویر

سپس پسرعموی پدر، پلیس را در جریان ماجرای قتل قرار داده بود. وی در پی تلاش‌های ناکام برای برقراری تماس با بستگان خود نگران آن‌ها شده و به محل زندگی آن‌ها در نزدیکی دامداری مراجعه کرده بود. در ابتدا رد خون را مشاهده کرده بود و سپس با جسد پدر و دختر جوانش روبرو شد.زمانی که پلیس در جریان ماجرا قرار گرفت، تحقیقات برای یافتن ردی از بقیه اعضای خانواده آغاز شد و دو جسد دیگر در یک چاه کشف شد.
 
قتل وحشتناک خانوادگی در تویسرکان | تنها یک نفر زنده ماند! + تصاویر


قاتل خانواده دامدار تویسرکانی شناسایی نشده است


سرهنگ زارعی، جانشین فرمانده انتظامی استان همدان در خصوص قتل خانواده تویسرکانی گفت: «خانواده‌ای که به قتل رسیده اند دامدار و کشاورز، اهل یکی از محله‌های تویسرکان بودند. اما در نزدیکی گاوداری خود واقع در یکی از روستا‌های نزدیک تویسرکان کار و زندگی می‌کردند.»گاوداری خانواده مقتول تا روستا، فاصله دارد و به همین دلیل اهالی روستا متوجه این جنایت نشده بودند. وجود یک باغ بزرگ بین گاوداری و روستا، یکی از دلایل مخفی ماندن راز جنایت از روستاییان بود.سرهنگ زارعی در مورد وضعیت فعلی رسیدگی به پرونده گفت: «اجساد مقتولان به پزشکی قانونی انتقال پیدا کرده و توضیح در مورد نحوه قتل این خانواده و علت مرگ در پی اعلام نظر کارشناسان پزشکی قانونی اعلام خواهد شد.»


تنها بازمانده خانواده تویسرکانی


فرزند ارشد خانواده تویسرکانی که در جنایتی هولناک به قتل رسیده اند، ساکن تهران است و بعد از قتل از این جنایت فجیع با خبر شد.

قتل وحشتناک خانوادگی در تویسرکان | تنها یک نفر زنده ماند! + تصاویر


او گفت: من تنها بازمانده این خانواده هستم، جسد دو عضو خانواده ام درون چاهی کشف شد. هنوز جسد برادر کوچکم پیدا نشده است و عملیات جستجو برای پیدا کردن او ادامه دارد.

تحقیقات قضایی برای پیدا کردن ردی از عامل جنایت ادامه دارد.منبع: رکنا

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: