احمدرضا عابدزاده صبح پنج‌شنبه در کلینیک آرمان توسط دکتر کیهانی تحت جراحی قرار گرفت و بعدازظهر دیروز مرخص شد تا در منزل به استراحت مطلق بپردازد. خوشبختانه حال عمومی عقاب آسیا خوب است، البته برای انتقال به خانه از ویلچر استفاده کرد.
کد خبر: ۱۴۳
۱۲:۲۰ - ۱۷ آبان ۱۳۹۹
به گز ارش جویاخبر، احمدرضا عابدزاده، سنگربان فراموش‌نشدنی فوتبال ایران در دوره خاطره‌انگیز بازیگری‌اش مصدومیت‌های متعددی را تجربه کرد. ۲۳ دی ماه سال ۸۴ بود که عابدزاده رسماً کفش‌هایش را آویزان کرد. در واقع مشکلات جدی و درد زانوهایش دیگر اجازه نمی‌داد او به بازیگری ادامه دهد. جدیدترین آسیب‌دیدگی عابدزاده سال ۷۲ در جریان بازی تیم ملی کشورمان برابر چین‌تایپه رخ داد. در آن مقطع پزشکان امید بسیار کمی داشتند که سنگربان محبوب تیم ملی بتواند به میدان برگردد، اما او یک سال بعد به میدان بازگشت، البته به عنوان دروازه‌بان پرسپولیس!

زانوی پای راست عابدزاده چهار مرتبه تحت جراحی قرار گرفته است و زانوی پای چپ عقاب صبح روز پنج‌شنبه برای ششمین بار تحت جراحی قرار گرفت. آخرین بار سال ۹۴ بود که عابدزاده تحت جراحی قرار گرفت تا استخوان‌های اضافه از زانویش بیرون کشیده شود. جراحی اشتباه یا شاید هم عوارض آن جراحی مصدومیت شدید در دهه ۷۰ باعث شده زانو‌های مرد دوست‌داشتنی فوتبال ایران هرچند سال یک‌بار استخوان اضافه تولید کند. در عکس‌هایی که بعد از جراحی عابدزاده منتشر شده یک قوطی شیشه‌ای در دست راست او می‌بینید که داخل آن استخوان‌های خارج شده از زانویش قرار دارد و پزشکان در حیرت مانده‌اند که او چگونه با این حجم مشکل در زانو و درد آن در ماه‌های گذشته راه می‌رفته و در باشگاه ورزش می‌کرده است.  

ماه قبل با شدت گرفتن درد زانو و تورم، عابدزاده از متل قو به تهران برگشت و نزد پزشک متخصص رفت. پس از معاینه و گرفتن MRI تشخیص داده شد انجام جراحی الزامی است و پس از هماهنگی‌های صورت گرفته و لزوم رعایت حداکثری مراقبت از بیمار در شرایط کرونایی جامعه او چهارشنبه شب به بیمارستان رفت و پس از بستری شدن ساعت ۵ صبح به اتاق جراحی منتقل شد.  

عابدزاده صبح پنج‌شنبه در کلینیک آرمان توسط دکتر کیهانی تحت جراحی قرار گرفت و بعدازظهر دیروز مرخص شد تا در منزل به استراحت مطلق بپردازد. خوشبختانه حال عمومی عقاب آسیا خوب است، البته برای انتقال به خانه از ویلچر استفاده کرد.  

امیر عابدزاده در این دو روز چند بار به صورت تصویری با پدرش تماس گرفته و پیگیر احوال او بوده است. امیر در اوج مسابقات تیمش در لیگ پرتغال نمی‌توانست به تهران سفر کند. عابدزاده که فعلاً تمایلی برای انجام مصاحبه ندارد از تمام کسانی که پیگیر احوالش بودند تشکر کرد و به نظر می‌رسد ظرف دو هفته آینده به مرور فعالیتش را بدون کمک ویلچر یا عصا آغاز کند.
 
منبع : ورزش سه

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: