نسل بعدی محل رقابت پلی استیشن 5 در برابر ایکس باکس سری ایکس خواهد بود و بسیاری با این سوال مواجه‌اند که بالاخره کدام کنسول را بخرند. در این مطلب سعی داریم به سوالات شما پاسخ دهیم.
کد خبر: ۱۴۱
۱۳:۲۶ - ۱۷ آبان ۱۳۹۹
به گزارش جویاخبر.با توجه به این‌که زمان زیادی تا عرضه پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس باقی نمانده، احتمالا بسیاری از شما با این سوال مواجه هستید که کدام کنسول برای خرید مناسب‌تر است. سونی و مایکروسافت تمامی اطلاعات لازم برای خرید کنسول‌های نسل بعدی خود را در اختیار ما قرار داده‌اند، و حالا زمان آن رسیده تا ارزش خرید این دو دستگاه را نسبت به یکدیگر بسنجیم. پس با جی‌اس‌ام همراه باشید.

پیش‌تر در مطلبی نسخه دیجیتالی PS۵ و ایکس باکس سری S را برای شما مقایسه کرده بودیم. ولی حالا برای خرید PS۵ و ایکس باکس سری ایکس باید فاکتور‌های متفاوت و بیشتری را در نظر بگیرید. نسل بعدی کنسول‌ها پرقدرت، سریع و با توانایی‌های فوق‌العاده زیادی ارائه می‌شوند. PS۵ و ایکس باکس سری ایکس از نظر قطعات سخت‌افزاری تفاوت چندان زیادی با یکدیگر ندارند، ولی رویکرد شرکت‌ها آن چیزی است که این دو کنسول را متفاوت می‌کند.

سونی و مایکروسافت تاکنون تلاش‌های زیادی داشته‌اند تا کنسول خود را از جنبه‌های مختلف شامل طراحی، بازی‌های انحصاری و خدمات نسبت به دیگری ارجح نشان دهند. مایکروسافت در نسل بعدی بازی‌های انحصاری خود را از همان ابتدا روی سرویس Xbox Game Pass عرضه می‌کند و آن‌ها را فرا-نسلی می‌سازد. در آن سو، سونی با نگاه به آینده قصد دارد قدرت عناوین اختصاصی خود را بیشتر کرده و از نهایت توانمندی‌های PS۵ و کنترلر آن یعنی DualSense استفاده کند.
به گزارش جویاخبر. با توجه به این‌که زمان زیادی تا عرضه پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس باقی نمانده، احتمالا بسیاری از شما با این سوال مواجه هستید که کدام کنسول برای خرید مناسب‌تر است. سونی و مایکروسافت تمامی اطلاعات لازم برای خرید کنسول‌های نسل بعدی خود را در اختیار ما قرار داده‌اند، و حالا زمان آن رسیده تا ارزش خرید این دو دستگاه را نسبت به یکدیگر بسنجیم. پس با جی‌اس‌ام همراه باشید.
 
مقایسه PS5 و ایکس باکس سری ایکس

پیش‌تر در مطلبی نسخه دیجیتالی PS ۵ و ایکس باکس سری S را برای شما مقایسه کرده بودیم. ولی حالا برای خرید PS ۵ و ایکس باکس سری ایکس باید فاکتور‌های متفاوت و بیشتری را در نظر بگیرید. نسل بعدی کنسول‌ها پرقدرت، سریع و با توانایی‌های فوق‌العاده زیادی ارائه می‌شوند. PS ۵ و ایکس باکس سری ایکس از نظر قطعات سخت‌افزاری تفاوت چندان زیادی با یکدیگر ندارند، ولی رویکرد شرکت‌ها آن چیزی است که این دو کنسول را متفاوت می‌کند.
 
مقایسه PS5 و ایکس باکس سری ایکس

سونی و مایکروسافت تاکنون تلاش‌های زیادی داشته‌اند تا کنسول خود را از جنبه‌های مختلف شامل طراحی، بازی‌های انحصاری و خدمات نسبت به دیگری ارجح نشان دهند. مایکروسافت در نسل بعدی بازی‌های انحصاری خود را از همان ابتدا روی سرویس Xbox Game Pass عرضه می‌کند و آن‌ها را فرا-نسلی می‌سازد. در آن سو، سونی با نگاه به آینده قصد دارد قدرت عناوین اختصاصی خود را بیشتر کرده و از نهایت توانمندی‌های PS ۵ و کنترلر آن یعنی DualSense استفاده کند.
منبع: زومیت

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: