در پی انتشار فیلمی از تخریب یک واحد مسکونی در تبریز، شهرداری منطقه یک این شهر جوابیه‌ای منتشر کرد.
کد خبر: ۱۳۸۵
۱۵:۰۰ - ۲۶ آذر ۱۳۹۹
به گزارش جویاخبر، با توجه به تصاویری که از دیروز در فضای مجازی نشان داده می‌شود ماموران شهرداری در حال تخریب خانه‌ای هستند و یک زن مانع تخریب خانه می‌شود قرار بر این بود که شهرداری منطقه ۱ تبریز در محل حضور یافته و توضیحات لازم را ارائه دهد، ولی متاسفانه به دلیل حجم بالای کار در روز حمل و نقل این امر محقق نشد، شهرداری اذعان دارد که این محل در حریم پارک قله قرار دارد و باید تخریب شود بازدید‌های میدانی خبرنگار باشگاه خبرنگاران حاکی از آن است که این محل خالی از سکنه است.

البته شهرداری منطقه یک تبریز در این باره جوابیه‌ای منتشر کرد. در این جوابیه آمده است: در خیابان شیخ کمال، داخل محدوده پارک قله و پارک جدید الاحداث کلانترباغی، اشخاصی سودجو که دارای چندین مورد سابقه تصرف از زمین‌های ملی را داشتند اقدام به ساخت و ساز غیرمجاز به صورت حصارکشی کرده بودند که در تاریخ ۲۲ آذر ماه ۹۹ واحد جلوگیری از تخلفات ساختمانی با کمک نیروی محترم انتظامی جهت پیشگیری از ساخت و ساز‌ها اقدامات قانونی را انجام دادند.

در این جوابیه افزوده شده است: متاسفانه این افراد با جمع کردن چند زن و بچه درمحل مذکور قصد ممانعت از اعمال قانون داشتند و جوسازی کردند، اما نص صریح قانون در این موارد راه را برای اجرای اقدامات پیشگیرانه مشخص کرده و اجازه سودجویی و تضییع حق و حقوق شهروندان و شهرداری داده نشد.

امور ارتباطات شهرداری منطقه یک تبریز اضافه کرده است: قصد افراد مذکور تسخیر سایر بخش‌های پارک بود که خوشبختانه اجازه این کار داده نشد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: