مسئله از اینجا شروع می شود که امید در شبکه ای ماهواره ای اعلام کرد « مهران مدیری برادر من است و ما با هم رابطه ی خوبی داریم گرچه از هم دور هستیم »
کد خبر: ۱۳۴۹
۰۰:۲۷ - ۲۶ آذر ۱۳۹۹
مسئله از اینجا شروع می‌شود که امید در شبکه‌ای ماهواره‌ای اعلام کرد «مهران مدیری برادر من است و ما با هم رابطه‌ی خوبی داریم گرچه از هم دور هستیم» و همین مسئله باعث می‌شود تا افکار عمومی جهت انتشار این خبر، تحریک شده و خبر چه واقعیت داشته باشد و چه نه با سرعتی عجیب منتشر گردد.

این در حالی است که مهران مدیری در گفتگویی به این سوال جواب داد:
 

پاسخ مهران مدیری به شایعه برادری اش با امید


خبرنگار:آقای مدیری یک سئوال خصوصی توسط یکی از طرفداران شما به نام نسیم آیا امید خواننده اونور آبی برادر شما هستند؟


مهران مدیری:خیرخیلی از افراد از هویت افرادی که خبر از آن‌ها منتشر گردیده است مطلع نیستند و ممکن است زودتر تحت تاثیر قرار گرفته و به انتشار یک شایعه بپردازند.
 
حال به معرفی هر یک از این شخصیت‌ها می‌پردازیم:

مهران مدیری متولد ۱۸ فروردین ۱۳۴۶‏در تهران و امید سلطانی معروف به امید متولد ۶ مرداد ۱۳۴۵ در چهار محال و بختیاری“ پل چوبی“ و بزرگ شده‌ی تهران خوانندهٔ پاپ ایرانی (به زبان‌های فارسی و کردی) است.


در کل نتیجه‌ای که میتوان از شواهد از جمله تفاوت‌های نام خانوادگی، محل و تاریخ تولد و … گرفت این است که این خبر شایعه‌ای بیش نبوده و هیچ رابطه‌ی فامیلی بین این دو وجود نداشته است. می‌توان گفت امکان ایجاد چنین شایعه‌ای نیز از تشابه چهره‌ی جناب مدیری و آقای سلطانی است. چون اگر این دو برادر بوده باشند می‌بایست ابتدا امید متولد شده باشد، زیرا بعد از تولد امید خانواده به تهران مهاجرت کرده اند و این در حالی است که مدیری ۵ سال قبل از امید متولد شده و از ابتدا نیز در تهران ساکن بوده است و هیچ مهاجرتی در خانواده اش وجود نداشته است. بعضی افراد از نام ” برادر نا تنی ” استفاده می‌کند که به هیچ وجه نمی‌تواند درست باشد، زیرا پدر مدیری طی حیاتش هیچ سفری به چهار محال و بختیاری یعنی محل تولد امید نداشته است.


مهران مدیری از جمله مجموعه‌های تلویزیونی که وی در آن‌ها کارگردان و بازیگر بوده می‌توان این‌ها را نام برد:ساعت خوش، پاورچین، نقطه چین، شب‌های برره، باغ مظفر، مرد هزارچهره، مرد ۲ هزار چهره، قهوه تلخ، ویلای من و شوخی کردم است.
 
منبع: نمناک

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۷
0
1
روی تاریخ تولدی که گذاشتن اختلاف ۵سال نیست چند ماهه