سریال پایتخت ۷ قرار است برای سال ۱۴۰۰ ساخته شود منتها با تغییراتی همراه است که یکی از مهمترین آن‌ها حذف سارا و نیکا از این فصل سریال است.
کد خبر: ۱۱۱۷
۲۰:۳۵ - ۲۰ آذر ۱۳۹۹

تقریبا دو هفته قبل، خبری درباره توافق مدیران تلویزیون با سازندگان سریال «پایتخت» و آغاز پیش‌تولید فصل هفتم سریال منتشر شد، اما خبر‌هایی که در روز‌های اخیر درباره جدایی بعضی از عوامل مجموعه از این پروژه رسیده، احتمال آماده شدن «پایتخت ۷» ویژه نوروز ۱۴۰۰ را کم و کمتر می‌کند. پس از مهران احمدی، آرش عباسی نویسنده فصل هفتم سریال هم با انتشار پستی در اینستاگرامش از قطع همکاری خود با این پروژه خبر داده است. در این گزارش به دلایلی پرداخته‌ایم که امکان پخش «پایتخت» را در نوروز ۱۴۰۰ به پایین‌ترین حد خود می‌رساند.

 

فیلم بغض و گریه سارا و نیکا پس از شنیدن خبر حذف از سریال پایتخت

 

 

سارا و نیکا بازیگران سریال پایتخت مقیم کشور سوئد هستند و طبق قوانین آن کشور آزادانه و با پوششی برای شنا در استخر مختلط حاضر شده بودند، این در حالی است که آن‌ها باید باتوجه به سلبریتی بودن در ایران متوجه رفتار‌های خود می‌بودند، چرا که مطمئنا به خاطر چهره شناخته شده سارا و نیکا، اگر یک ایرانی همزمان در محلی که آن‌ها حضور یافته اند، حاضر باشند و پوشش این دو خواهر ۲ قلو و حتی رفتارشان نا متعارف در خاک ایران باشد، ممکن است پنهانی توسط دوربین هایشان شکار شوند.


حواشی و بیوگرافی سارا و نیکا فرقانی اصل که موجب اخراج آن‌ها از پایتخت شد + تصاویر

 

واکنش و انتقاد بهرام افشاری به حذف سارا و نیکا از پایتخت ۷ + عکس


 

تردید محسن تنابنده برای نگارش فیلم نامه

 

محسن تنابنده از فصل اول «پایتخت» تا فصل ششم این سریال، علاوه بر بازیگر به عنوان طراح فیلم نامه و سرپرست نویسندگان فیلم نامه این سریال را همراهی کرده است، اما طبق خبری که چند روز قبل فیلم نیوز منتشر کرده، محسن تنابنده درباره ساخت فصل هفتم سریال تردید دارد و به همین دلیل هنوز نگارش فصل هفتم سریال را آغاز نکرده است. شروع نشدن مرحله نگارش فیلم نامه و تصمیم غیرقطعی محسن تنابنده در این باره یکی از مهم‌ترین اتفاقاتی است که باعث می‌شود نزدیک بودن زمان آغاز ساخت «پایتخت ۷» کاملا بعید به نظر برسد.

 

نوروز ۱۴۰۰، بدون «پایتخت»؟

 

اگر مدیران تلویزیون و عوامل «پایتخت» خیلی زودتر از این‌ها برای ساخت ادامه سریال به توافق رسیده بودند و همه چیز طبق روال پیش رفته بود، اکنون مرحله پیش‌تولید این مجموعه به پایان رسیده و تصویربرداری آن هم آغاز شده بود که تولید سریال تا نوروز سال آینده تمام شود و فروردین‌ماه این مجموعه به آنتن برسد، اما اکنون که روز‌های پایانی آذرماه را سپری می‌کنیم، هیچ تصمیم قطعی مهمی درباره شروع تولید «پایتخت ۷» گرفته نشده و نه تنها کار نگارش فیلم نامه در حال انجام نیست، بلکه این مرحله مهم هنوز آغاز نشده است. این در حالی است که سال گذشته در ۱۱ آذرماه، «پایتخت ۶» کلید خورد. در این شرایط حتی اگر فصل هفتم سریال به تولید برسد، احتمالا باید ماه رمضان یا زمان دیگری غیر از نوروز منتظر آن بود.

 

غیبت مهران احمدی

 

یکی از تغییرات مهم در فصل ششم «پایتخت»، بازگشت شخصیت «بهبود» با بازی مهران احمدی به قصه بود که توجه طرفداران این سریال را جلب و آن‌ها را غافلگیر کرده بود. هرچند ناتمام ماندن «پایتخت ۶» باعث شد سرنوشت این شخصیت به نقطه درستی نرسد و او نیز مانند دیگر شخصیت‌های اصلی سریال بلاتکلیف بماند، اما در میان اعضای خانواده «معمولی»، «بهبود» جایگاه ویژه‌ای نزد مخاطبان دارد و حضورش در سریال باعث جذابیت آن می‌شود.

چند روز قبل، مهران احمدی در گفت‌وگوی زنده اینستاگرامی خود، در پاسخ به سوالی درباره سرنوشت «پایتخت ۷» گفت که هیچ اطلاعی درباره این موضوع ندارد و به دلیل قرارداد‌هایی که بسته، نمی‌تواند در فصل هفتم ایفای نقش کند. بی‌شک غیبت این بازیگر در «پایتخت ۷»، آن هم پس از حضور کوتاهش در فصل ۶ و بازگشت به قصه، ساخت ادامه سریال را با مشکل روبه‌رو خواهد کرد.

 

مشغولیت احمد مهرانفر

 

هرچند تا به حال دیگر بازیگران سریال مانند بهرام افشاری و احمد مهرانفر درباره حضور خود در ادامه سریال، صحبتی نکرده‌اند، اما طبق خبری که به تازگی منتشر شده، مهرانفر برای بازی در اولین فیلم آرزو ارزانش به نام «آهنگ دونفره» قرارداد بسته است و از اواخر آذرماه جلوی دوربین خواهد رفت، بنابراین او نیز مانند مهران احمدی به پروژه دیگری تعهد دارد.

با توجه به این که بازی در سریال «پایتخت» زمان زیادی از مهرانفر می‌گیرد، بعید است که او همزمان در دو پروژه حاضر شود. علاوه بر این، قطعا گریم مهرانفر در «آهنگ دونفره» با گریم او در سریال «پایتخت ۷» متفاوت خواهد بود و نمی‌تواند همزمان در این فیلم و سریال حضور داشته باشد.

 

«پایتخت ۷» نویسنده ندارد

 

یکی دیگر از اتفاقات مهمی که ساخت «پایتخت ۷» ویژه نوروز ۱۴۰۰ را با، اما و اگر‌های جدی مواجه می‌کند، جدایی آرش عباسی نویسنده «پایتخت ۶» از این سریال است. او دیروز با انتشار پستی نوشت که درباره سریال «پایتخت» برای او طرح و ایده‌ای ارسال نشود، چون او ارتباطی به فصل هفتم این مجموعه ندارد و نمی‌تواند این ایده‌ها را با سازندگان سریال در میان بگذارد.

او در بخشی از پست خود، درباره آن چه از «پایتخت» نصیب اش شده به آشنایی با سیروس مقدم اشاره کرد و نوشت: آرزو می‌کنم این همکاری در زمان دیگر، با آدم‌های دیگری و نه در «پایتخت» دوباره اتفاق بیفتد. او همچنین توضیح داد که او به عنوان نویسنده در این سریال حضور داشته نه طراح داستان. جدایی آرش عباسی و انتخاب نویسنده جدید برای فصل هفتم فرایندی زمان‌بر است و این موضوع هم به چالش مهمی برای ساخت ادامه سریال تبدیل شده است.

با توجه به مسئولیت محسن تنابنده به عنوان طراح فیلم نامه و بازیگر سریال و فرصت کمی که برای تولید این مجموعه تا نوروز مانده، او به تنهایی نمی‌تواند نگارش فیلم نامه را برعهده داشته باشد، در نتیجه این موضوع هم مانعی جدی بر سر راه ساخت «پایتخت» نوروزی خواهد بود.

 

حاشیه‌های ششمین «پایتخت»

 

فصل ششم «پایتخت» که نوروز ۹۹ روی آنتن رفت، با حاشیه‌های مختلفی گره خورد. سال گذشته پس از سخنان تند محمدصادق کوشکی علیه رخشان بنی‌اعتماد در برنامه «جهان‌آرا»، محسن تنابنده اعلام کرد پس از «پایتخت ۶» دیگر با تلویزیون همکاری نخواهد کرد. احمد مهرانفر نیز در اقدام مشابهی از تلویزیون خداحافظی کرد و «پایتخت ۶» را آخرین حضور خود در تلویزیون دانست. اعتراض به ممیزی سریال هنگام پخش، سکانس پایانی قسمت آخر و ادعای رئیس صداوسیما درباره وجود «ستون پنجم فرهنگی روشن» در سریال و انتشار تصاویر نامتعارف بازیگران نوجوان سریال سارا و نیکا فرقانی هم از دیگر حواشی «پایتخت ۶» بود که باعث شد آخرین فصل این مجموعه جنجال‌هایی به پا کند و این گمانه را که ادامه ساخت این مجموعه متوقف خواهد شد تقویت کرد.

طبق شنیده‌ها از نکات مهم و قابل توجه در سری جدید «پایتخت»، تکمیل فیلمنامه ناتمام مرحوم خشایار الوند برای ساخت است و همچنین بازگشت و حضور مجدد علیرضا خمسه در این فصل. هنوز مشخص نیست آیا خمسه در قامت جوانی و روح باباپنجعلی نقش آفرینی خواهد کرد یا نقش دیگری را بر عهده خواهد داشت.

از نکات دیگر فصل هفتم «پایتخت» می‌توان به حذف نقش سارا و نیکا به دلیل حواشی چند ماه اخیر آن‌ها در فضای مجازی اشاره کرد.

با توجه به اینکه سعید آقاخانی نیز از تابستان امسال، فصل سوم «نون خ» را کلید زده و اواخر فیلمبرداری آن است و مجموعه «پایتخت» همچنان در مرحله پیش تولید، باید منتظر ماند و دید شبکه یک سیما کدام مجموعه را برای پخش در ایام نوروز ١۴٠٠ انتخاب خواهد کرد

 

منبع: خراسان

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
انتشار یافته: ۲۶۶
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱۰۷
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
43
137
با اون کارهایی که کردین هنوز نمیدونین چرا حذف شدین
شروین
| Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
آدمایی که همش تو حاشی هستن از بازی گری که هیچ...از زندگی هم باید حذف بشن
محمدمعصومی
| Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
سارا و نیکا
انسانهای خوبی هستند
در حزب خدا بد جنس وجود ندارد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
یجوری میگی اون کارا هر کس ببینه فک میکنه چه کاری هستن کسانی که از سارا و نیکا بدترن چجوری چشم کورتون اونا رو نمیبینه فقط سارا و نیکا رو میبینه
محمدمعصومی
| Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
بدنگاه نمیتواند
نگاه خوب داشته باشد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
کسانی که تو یه فیلم بزرگ وپر بیننده پایتخت در ایران بازی میکنه باید هواسش به فرهنگ بسیار غنی وبزرگ ایران هم باشه و خودش رو در هر کجای این کره خاکی باشه متعلق به این سرزمین واصالتش بدونه پس غیرت ایرانی رو با فرهنگ کنونی با دوتا دختر نادون هیچی نفهم که فقط دنبال تظاهر خودشون هستن زیر سوال نبریم
علی
| Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
به ۱۹،۳۶ شما نصف کشورت غارت کردن بردن اسمشونم آقازاده است اونوقت گیر دادی به دو تا بچه و صحبت از غیرت می کنی برو داداش سریالتون ببین نظر نده کسی نمیگه تو لالی
مرینت
| Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
من تمام نضر هارو خوندم و به نظرم واقعا هم دلیل حذف شدنشون نا معلومه ولی یه چیزی بگم فکر کنم همتون بچه مهندس رو دیدید مگه از بچگی تا الان همشو یه بازیگر بازی کرده ؟ پس به نظرم اصلا دلیل نداشت لایو بزارید بجز خودنمایی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
چرا سارا و نیکارا حذف کردند ؟
سارا و نیکارا خیلی خوب بازی می کردند ؟
به نظر من اشتباه بزرگی کردند چون سارا و نیکا از وقتی که پایتخت درست شده بازی می کردند وقتی که سارا و نیکارا را حذف کردند امکان دارد که خیلی ها پایتخت را دوست نداشته باشند.
سارا و نیکارا را دوباره بزارید که بازی کنند
محمدمعصومی
| Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
شروین !
حذف زندگی و معنای آن
عدالت و این اصل زندگی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
ممنون که سارا و نیکا را حذف کردین
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۰۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
سارا و نیکا خیلی کارهای بدی کردند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۷
بگردم شما عشق من هستید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
43
106
سریال روادامه ندید بهتره ،مردم آرامششون بیشتره،بگذارید مردم خاطرات خوشی از قسمت های قبلی سریال داشته باشند،
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
شما آبروی هرچه بازیگر بردی یا قلیان سرا یا لایو های که میذاشتین وغیره نمي دانند بندگان خدا اخه تو سرش
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
تو که دوست نداری نگاه نکن
محسن
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
75
64
حالمون بهم خورد بابا همش پایتخت
محمدمعصومی
| Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
پایتخت دودی
دود آلود
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
چرا حالت بهم خورد چون تو جای اونا نیستی کسی بهت نگاه نمیکنه جونم اگه بهت نگاه میکردن توهم بدتر بودی که بهتر نبودی عزیزم
کارن
| Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
از سارا و نیکا بد تر که نه.
خیلی خیلی بدترشم هست.
سارا و نیکا از نقش های اصلی هستند.
و اونهایی که میگید سارا و نیکا هیچ کاری تو پایتخت نکردند شما از دوتا بچه ی 6یا7. ساله چه انتظاری دارید؟
بعدم اگر این دو نبودند همین کار های کوچک رو چه کسی میکرد؟
اگر بازیگر دیگری هم میآمد شما همین رو میگفتید.
که اونا کاری نمیکنن.
خوب نویسنده این رو خواسته که اونا نقش زیادی نداشته باشند.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
۰۷:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۳
کاربر کارن اولا سارا و نیکا 6 و 7 ساله شون که میگی نیست، نوجوان 16 ساله هستند و باید در یک فیلمی که بازی میکنند حرف بزنند،
سریال زیر خاکی اون پسر بچه ای که در نقش کاوه بود 5 ساله بود و کلی حرف میزد و خیلی قشنگ بازی میکرد، پس ربطی به سن ندارد، خیلی از بازیگران کودک بودند که در فیلم ها و سریال ها قشنگ بازی میکردند، این دو تا سارا و نیکا که بزرگ هستند نوجوان هستند ولی هیچی نمیگفتند،
ساناز
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
64
34
کاشکی شما نمی رفتین
محمدمعصومی
| Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
خانم ساناز
شما انسان داناست و بدخواه نیستید
محمدمعصومی
| Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
خانم ساناز
خدا هست
حمید ۰۵
| Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۲۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۱
واقعا خوب شد که رفتن تا حالا چه تاثیری داشتن ، و چه نقش جذابی مگه ایفا کردن ؟؟ بهتره نباشن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
29
60
آقای تنابنده خیلی مخلصیم هر کاری بکنی هر تصمیمی بگیری عالی دستت درد نکنه
محمدمعصومی گرگ زخمی
| Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
از نقی معمولی تشکر کنید
............
زیرا آقای تنابنده هنرمند ی داناست و
سارا و نیکا را قبول دارد
معصومی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
53
25
سارا و نیکا
در پایتخت
دختران خوبی هستند
کشور سوئد ملت خوبی دارد
و سوسن تسلیمی هنر پیشه ای
که درآنجا ست در خانه ای دیگر
اگر .............
محمدمعصومی
| Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
سریال پایتخت
سارا و نیکا می‌دانند
نقی معمولی مرد روز نبود
سارا و نیکا با او راحت نبودند
نقی معمولی حق زن را نمی‌داند
و از این نظر کوتاه فکر است
گرگ زخمی جانباز حق
| Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
و یک رای سبز مثبت داد
خود رای بود و نبود
هاهاها ...... ...
امیر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
37
73
خدا ر شکر بزارین حذفشان کنم
اونا که تو فیلم بازی نمی کردن فقط می‌چرخیدن ای نور اونور واللللاااااا
تازه با اون کارایی که کردن نمیدونن چرا حذف شدن احمقا
محمدمعصومی گرگ زخمی
| Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
خداشناسی فهم و شعور می‌خواهد
شکر خدا برای نادانی نیست
شکر خدا هرگز حرف پوچ نبود
~~
| Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
وقتی بهشون دیالوگ کم میدادن اونا باید چیکار میکردن ؟
~~
| Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
خودت بودی می گفتی چیکار کردی ؟؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
آره ب خدا هیچ کاری نمیکردند ب اونایی ک خوب در باره سارا و نیکا فکر می کنن باید گفت اونا خیلی......... اونا کار هایی کردن ک نمی تونی بگی باور نمیکنی میگی بد بینم بزن اینترنت
...
| Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
اتفاقاً اونها پایتخت رو باحال و خنده دار کردند. لطفاً کسانی که بلد نیستند نظر بدهند نظر ندهند .
س و ب
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
31
82
دمتون گرم که حذف شون کردین بی جنبه ها رو ابرو بردن.
محمدمعصومی گرگ زخمی
| Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
حرف غلط از بی عدالتی است
ح
| Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
یک آرزو دارم برای امثال شما و آنهم امیدوارم روزی در یکی از کشورهای اروپایی باشید و جنبه تان را شاهد باشیم .قضاوت فقط از آن خداست نه من و شمایی که فقط یک سکانس از زندگی دیگران را دیده ایم
متین
| Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
سارا نیکا بشینین زمین
چشم
یه چشم دیگه کل دیالوگ این دو تا یه خط هم نمیشه
بعد اسم خودشون رو گذاشتن سلبریتی اینا سلبریدی هم نیستن
یکی
| Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
بله شما درست می گویید بعضی ها فقط برای این ازش طرفداری می کنند چون میگن تو خارج بوده و اینا و لی این دلیل نمیشه ک هرکی تو خارج بوده آدم خوبی باشه یا بازیگر خوبی باشه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
34
90
کار بسیار درستی کردن این دو دختر رو حذف کردن.این دو دختر باعث اشاعه بی اخلاقی هستند. هرکس باید ظرفیت داشته باشه. حالا دو دونه سریال هم مثل سیاهی لشکر بازی کردن. خودشون رو گم کردن. عکسهای برهنه خودشون رو پخش کردن . فکر کردن هنره؟
ایران فرهنگش با خارج فرق داره.
محمدمعصومی
| Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
دشمن خدا
بی اخلاقی را ترویج و تبلیغ می‌کند
سارا و نیکا خدا دوست
امضاء گرگ زخمی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
لطفاً کم حرف نادرست بزنید
doni
| Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۳
اگه خودشون عکس برهنه خودشون که من فک نمیکنم عکس خودشون باشه و به احتمال زیاد فتوشاپه ارو پخش میکردن بعدش خودشون نمیگفتن این عکس ما نیس و ما پخشش نکردیم پس الکی قضاوت نکنین
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
36
99
کار بسیار بسیار بسیار درستی کردین که این دو دختر رو حذف کردین.
این دو تا دختر بچه عین زنهای بزرگ آرایش می کنن. عکسهای برهنه می گیرن. حتی توی فیلمی که که گذاشتن برا ابراز ناراحتیشون و دو قطره اشک ریختن که مردم رو گول بزنن، روسری نزدن و کلاه گذاشتن و آرایش زنانه کردن. این نشانه اینه که اینا پشیمون نیستن از عکسها و فیلمهای زشتی که ازشون بیرون اومده. بلکه خودشون این فیلمها و عکسها رو برا نمایش دادن خودشون گذاشتن. البته پدر و مادر این دو دختر از کاراشون خبر دارن و اونا هم مقصرن. همون خارج زندگی کنن.چرا اومدن ایران.
این دو دختر برا دخترهای ایران زمین بد آموزی دارن.
محمدمعصومی
| Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
حرف نادرست
حرف نابجاست
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
اصلا خوب نبود حذف شن
H.m
| Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
درست میگی، منم وقتی این خبرو شنیدم خوشحال شدم، بهشون حسودی نمیکنم
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۱۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
چراچرت پرت میگی چه رامیخان گول بزنن دلیلی ندارد که حرف نابهجا نزن اونا اصلأ توا یران نیستن کهت سوعد هستن نباید حذف بشن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
17
88
خداییش پلنگ خیالی بهبود از سارا و نیکا موثرتر بود چی بودن این دوتا اه خدایش مزخرفترین نقش تو تاریخ تلوزیون بودند بهروز پسر دوم بهبود با اینکه تو یه فصل بود خیلی خیلی خیلی بهتر بود از این دوتا مترسک
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۱۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
توحین نکن
مهرا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
3
58
خو نسازین دیگه
مهران احمدی که بازی نمیکنه، احمد مهران فر هم معلوم نیس باشه
اصلن برای من پایتخت بدون ارسطو معنا نداره
سیمایین
| Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
من هم از توی همه‌ی نقش های پایتخت ارسطو رو بیشتر دوست داشتم اینی که اون نباشه اصلا پایتخت از رنگ میفته آقای مهرانفر بسیار در همه ی پایتخت ها خوب درخشیدن اگه اون و آقای احمدی نباشند پایتخت خوب نمیشه بعد ایین که آقای احمدی زود اومد و باز زود رفت چرا اخه.سارا و نیکا فرقانی هم از فصل ۱ تا ۶ بودند واقعا انصاف نیست برن با اینکه خیلی حاشیه داشتن ولی توی پایتخت باز هم دیالوگ زیاد نداشتن ولی جزوی از خانواده ی معمولی توی داستان بودن.به نظر من یا آقای مهرانفر و احمدی و خواهران فرقانی اصل باشن یا اصلا پایتخت درست نشه که از فصل های قبل خاطرات خوبی داشته باشین از پایتخت
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۴
ارسطو تو سریال نباشه هی سریاله به درد نمخوره
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
6
35
خکب نون دونی برای خودتون درست کردید.خوب باپول بیت المال واین مردم مظلوم حال میکنید.هرکسی میاد توی تلویزیون معروف میشه بعد میره هرکاری دلش میخواد میکنه وبه ریش هممون میخنده.اقا یا خانم بهتره یک رنگ باشی.یه روز باچادر یک روز با...بعدشم توی ترکیه و...یه روز ازدواج سفید یک روز...
محمدمعصومی
| Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
نیرنگ و کاسبی
فریبکاری این بود
محرم شدن این نبود
زنده باد ازدواج عشق
که از درستی مرام بود
لارا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
59
21
واقعا که برای تهیه کننده و کارگردان متاسفم که سارا و نیکا رو حذف کردن اونا ۲ تا دختر نوجوانن که نقشون و هم عالی ایجاد کردن حالا آرایش کردن درست شما بعضی دخترا رو ندیدین با دوس پسرشون لب میرن کارای غیر متعارف میکنن آرایش کردنشون دلیل نمیشه حذفشون کنین نمیدونم این روزا چرا کارگردانا و تهیه کننده ها دارن بازیگرانی که نقششون و خوب اجرا میکنن حذف میکنن اون از آقای روبه حصاری و سعید کریمی که از بچه مهندس ۴ حذف شدن اینم از سارا و نیکا فرقانی اصل که از پایتخت ۷ حذف شدن فیلم هاتون روز به روز داره خراب تر میشه
فاطمه علیمردانی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
17
49
خیلی خوب شد حدف شدن واقعان ممنونیم از کسی که این نطرو داده برا حدفشون همچین نقشی مهمی هم نداشتن به قول گفتنی مثل مترسک بودن تو فیلم
الی
| Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
درستل حرفتون ،ولی قرار نیس چون نوجوونن هر کاری بکنن .اینا وقتی دیدن سلبریتین و الگوی مردمن باید یکسری مسائلو رعایت میکردن .نه اینکه چون سلبریتین هر کاری رو انجام بدن .و بعد از اون همه حاشیه واقعا حقشون بود .البته این نظره منه و هر کس نظر خودش رو داره
حبیب
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
49
11
واقعا جایه تعجب است که بهترین بازیگران مصمثل سار و نیکا را نمیاراند واسه بازی.بعد میرن ادمی که در فیلم فوت کرده میارند.مگه تقصیری این دو بازیگر خوب چیه که نمیذارید بازی،کنند.سریال پایتخت به چنین بازیگران .رشد کرد.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
تو به اینا میگی بازیگر اینا اصلا دیالوگ گفتن بود و نبودشون هیچ تاثیری نداره شما اول برو رو حرفی که میزنی فکر کن بعد بیا تز بازیگری بده دوست عزیز
الی
| Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
اینا واقعا هیچ نقشی تو فیلم نداشتن .اتفاقا ادمی که فوت کرده بهتر بود نقشش تا اینا .
عباس معصومی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
5
34
مردم با این دوگانگی ها مشکل دارن. اینکه طرف میاد تو تلویزیون از ایران تعریف میکنه ولی خودش مقیم اروپا هست. طرف از صداوسیمای اسلامی مملکت پول میگیره و خارج از کشور تو کلوپ ها و مهمونیا میرقصه و فیلمش رو میفرسته برای ما. این همه دختر و پسر هنرمند تو مملکت هستن که اگه امکانات داشتن خیلی بهتر از اینها ظاهر میشدن. اینها داخل ایران دیده شدن وگرنه تو همون سوئد هیچ هنری ندارن
ناشناس
| France
۱۰:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
عالی منطقی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
7
17
دلیل واضح نیست؟؟؟؟؟ حذف شدنتون خنده داره
عارف جون
| Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
با سلام این دو خواهر اگه حذف بشن حواشی بیشتری پیش میاد
باید دورادور در سریال حضور داشته باشن مثلا تلفنی یا گفتگو از راه دور که هم حذف نشده باشن هم تنبیه بشن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
4
29
سلام ما ایرانی ها از شروع نطفه جنین در شکم مادر رگ غیرتمون رشد میکنه یعنی سارا و نیکا که خودشون رو یه ایرونی میدونن باید تو این سن به خودشون اجازه بدن لخت شن پیش افراد غریبه تا غریبه ها لذت ببرن و چون این قضیه تو ایران وجود نداره به ما بگن بی فرهنگ واقعا عزیزان اگه سارا نیکا تو پایتخت باشن شما با رد فرهنگ به پایتخت نگاه میکنید و هیچ حسی ندارید، ای کاش أین قضیه پیش نمیومد
هلن خانم
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
12
29
واقعا خیلی کار خوبی کردین این دو دخترو حذف کردین اصلا تو فیلم هیچی نمیگفتن اضافه بودن..
بعدشم واقعا برای این دو دختر متاسفم مث یه زن آرایش کردن و برهنه و... واقعا پدرو مادرشونم مقصرند و متاسفم براشون که این طور دخترو تربیت کردن
محمدمعصومی
| Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
سارا و نیکا دختران خوبی هستند و
منظور بدی نداشته اند
کسیکه بدنگاه هست مقصر است
که حتی به چهره زن باحجاب درست
بد نگاه میکند
سارا و نیکا انسانهای خوبی هستند
و بی حجاب بد نیستند
خدا بین بودن و اهل بهشت بودن
قیامت آمد رسید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
6
25
باسلام وقتی حدوحدودت رارعایت نکنی واحترام به شریعتت نذاری همون بهتر که نباشی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
چرا باید باشه
امیر علی
| Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
احسنت
محمدمعصومی
| Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
در جامعه بشری
هزار و یک شریعت وجود دارد
منظور تان کدام آنان است ؟
دین خدا که حرف حق است
و حرف غلط هرگز دین خدا نیست
بد خواه هرگز با خدا نیست
moHammadxxxx
| Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
بابا خجالت بکشید دونفر حذف میکنید واقعا متاسفم
زینب
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
5
35
اشک تمساح
اون روزا که داشتید حواشی برا خودتون درست میکردین باید به فکر این روز هاهم بودید
شما ها اگه ارزش قائل بودید حداقل یه ذره کمتر ارایش میکردید که نشون بدید پشیمونید
اگه دقت کنید برا حواشی های اخیر تون از این سریال حذف شدید
منم هم سن شمام ولی کمی شعور دارم
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
۰۳:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
واقعا کار درستی کردین ک حذفشون کردید هیچ دیالگی نمیگفتن فقط مثل مترسکا بودن ،واقعا محسن تنابنده بازیگر خوبیه و کار خوبی کرده ک حذفشون کرده دمت گرم
محمدمعصومی
| Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
چشم گریان دختران زمین
اشگ تمساح هرگز نبود
شعور بود ؟
Nina
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
9
15
خدا حواسش به بنده اش هست مخصوصا شما هایی که با نگاه کردن به گوشی که معلوم نیست کدوم حرفشون راسته کدوم دروغ دارید ندیده قضاوت میکنین و خوب بد رو از هم جدا میکنید به جای نظر دادن در مورد این و اون برید خودتون رو اصلاح کنید
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
سلام از نظر من شخصیت یک دختر یا یک زن به حجاب، حیا و شرمش هست من اصلا از این دختر ها گله ای ندارم و واقعا اونها هستن که بیشتر از مردم عادی توی دید هستن پس رعایت نمیکنن امروزه فرق زن متاحل با دختر مجرد را نمیدونیم واقعا این رفتار ها برای چیست من هم یک دختر هستم دقیقا هم سن و سال سارا نیکا متولد هشتاد و سه فقط من هفت ناه از آن ها کوچک ترم ولی بقدری شرف انسانیت دارم که بخوام از این جور رفتار ها از خودم نشان بدم دخترای گل شما الگوی دختر های دوره زمونه هستید پس چرا کاری را نمیکنید که باعث بد آموزی دختران این نسل نشه الان تنها کسایی که بیشترمردم با اون سرو کار دارن وضای مجازی است پس خواهشنا جوری استفاده کنید که باعث بهبود مملکت شود نه باعث سقوط آن میگن ایران کشور با حجابی کدوم باحجابی؟ فرق دوختر وپسرو تشخیص نمیدیم از دخترای گل سرزمینم خواهشمندم که هیچ گاه کاری نکنید که شخصیت یک جنس مؤنث زیر سوال به غنوان یک دختر برای همه مردم ایرانم آرزوی سر بلندی میکنم
انسان
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
5
18
آنها عشق و بحالشون اروپا مفت خوریشون ایران سارا و میگه
رضا احمدی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
16
13
کارگردان مجموعه سریع و خشن بعد از شنیدن خبر ساخت پایتخت ۷ دار فانی را بست... .تورو خدا این سریالای بی مزه و چرتوپرت رو نسازید .واسه اون افرادی متاسفم که وقت میزارن میشینن پای دیدن اینجور سریالا.اوووق
حقانی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
9
23
انتخاب این دو نفر از اول اشتباه بود.
رضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
21
10
اااااااخی خیلی حیف شد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
۰۳:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
اصلانم حیف نشد چه بهتر
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
راست میگه کارای خودشونو کردن حیف شد کاره خوبی کردن حقشونه بازیگرای رو میندازن بیرون آدم باشن کسی کاریشون نداره بعد سارا نیکا اصلا هی دو بت بودن تو این سریال پایتخت
علیرضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
5
24
باید حذف شوند الکی هستند
علی رضا آزادی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
4
19
چه بلای عظیمی وای چیکار کنیم با این بلا کرونا گرانی روحانی همه رو فراموش کردم
۲۱
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
7
24
کمتر کثافت کاری و خودنمایی میکردید خوب کردن انداختنشون بیرون
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
5
16
خیلی بجا
امیرحسین_گیمر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
7
26
حقتونه که از پایتخت حذف شدین
AZHVAN
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
9
14
حیضی نصف جهان رو کردن می‌خوان بمونن
Matin
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
7
21
دو تا بازیگر درجه هفت و هشت بنجول چینی که خودشون رو سلبریتی می‌دونند
زهرا جون
| Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
ناز شصتت راست میگی واقعا
سپیده
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
23
12
من یکی واقعا خیلی خیلی ناراحت شدم از حذف سارا و نیکا
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
منم...
ایلی
| Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۴
آره خیلی من گریه ام گرفت خخخخخخخ
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۰۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
منم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
7
15
حتما برای بی جنبه ای وکم کردن وسبک بازی حذف شدن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
9
23
من نمی دونم نقش اینا تو پایتخت چیه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
نقش اینا اینکه دخترای نقی و هما هستند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
28
7
سارا و نیکا بازیگران خوبی در پایتخت بودند چرا حذف شدنند؟؟؟؟؟
مهتاب
| Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
Live هم گذاشتن هههههه ی جمله خوب نتونستن دونفری با کمک هم صحبت کنن ،کم این دونفر مزخرف رو بزرگ کنید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
27
14
من سارا ونیکا را دوست دارم که در پایتخت 7 باشندو هم بابا پنجلی نباشد هم سارا ونیکا
راستی بابا پنجلی که سال قبل یعنی پایتخت 6 مرده بود من که باور نمیکنم که بابا پنج علی زنده است
من به سارا ونیکل رعی میدهم
تورو خدا
شمارا جان پدر ومادرتان آن هارا بیرون
نبرید من که بدون آنها اصلا پایتخت 7 را نمی بینم
امیر حسین
| Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۱۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۴
تو برو رای تو درست بنویس بعد بیا بگو در پایتخت ‌باشن من نمی‌دونم نقش اینا چی هست علکی‌ پول می‌گیرند برین دخترای بی ناموس بی غیرت خیلی ممنون آقای محسن تنابنده و آقای سیروس مقدم که اینارو حذف کردید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
12
7
خوبه
ناشناس
|
Spain
|
۰۱:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
10
21
خیلی خوب کاری کردید بااین دختران لوس خارج نشین
اونا جنبه بازی در سریال ایرانی را نداشتند
از تهیه کننده وکارگردان وتصمیم گیرنده در این مورد متشکریم
شمارا بخدا بگذارید بروند دنبال کارشون این حاشیه سازها که نقش شلغم هم نداشتند
از تصمیم بجای شما متشکریم
عارف جون
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
15
10
سلام حذفشون نکنن بهتره دورادور در سریال حضورشون احساس بشه آبروشون هم حفظ میشه و خودشونم تنبیه میشن
❤❤arosha❤❤
| Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
اره حذف نمی شدند بهتر بود
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
13
18
ای خدا آرزوم به حقیقت پیوست الان فیلم گرفتی که بگی من دارم گریه می کنم
محمدمعصومی
| Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
چه آرزوی دور از حقیقتی !
حقیقت این بود
خدا بین
چشم گریان دختران زمین
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
4
3
چرا سارا و نیکارا را جذب کردند؟
سارا نیکارا خیلی خوب بازی می کردند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
8
7
ولمون کنید تورخدا ..مگه جنایت کردن .دوتا بچه نادونی کردن .اگرم کاری کردن ..بعدشم اونایی نطر میدین .در مورد این دوتا از غیرتو ابرو دم میزنید ..اول برید زن بچه .ها .یا ذمثلا نوه های خودتو ببینید .چطوری دارن میگردن .با چ پوششی تو خیابونای مثلا کشور ایران اسلامی ..چدکارای ک دیگه تو این کشور نمیکنن .خدا رو شکر .همجوره جنابت دوزدی قتل بچه دوزدی .خیانت .و تعرض .هزار کوفت زهرمل اتفاق میافته .الانم داریم از گرونی گرسنگی میمیریم ..و دارن در مورد دوتا بچه نظر سنجی میکنن ..
ناشناس
| United States of America
۱۲:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۳
اولا پوشش زنان مملکت هرچی باشه بهتر از
پوشش این دو تا بود
دوما اینا سلربیتی هستن و حق ندارن
داخل یک مکان عمومی مثل استخر
با کمترین پوشش ممکن ظاهر بشن نونشون رو مملکت ما میده پس باید به قوانین مملکت ما پایبند باشند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۴
واقعا کسی که دیکه ۱۷ سالش باشه بچس ؟ وقتی یه نفر مثلا سلبریتی میشه(البته به قول خودشون)باید مراقب رفتارش باشه در ضمن ممکنه پوشش خیلیا بد باشه ولی حداقل دیگه با اون وضعیت عکس نمیگیرن و با افتخار پخشش نمیکنن بعدشم واقعا کار خاصی تو سریال انجام نمیدادن که حذفشون به ضرر فیلم باشه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
2
3
خوب عزیزای من معلومه که حذف میشن.
معصومه
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
3
6
این گریه ها که الکی نیست ؟؟
بعدشم شما نقشی خواسی نداشتید که این طوری گریه می کنید نقش خواسی داشتید چی کار می کردید
به نفع خودتون شد دیگه مجبور نیستید توی این کورونا بیاید ایران
Parua
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
2
5
خانم سارا و نیکا فرقانی اصل کلا هر کاری دلشون خاستن کردن پارتی،قیلون کشیدن و...... و تازه ناراحت هستن که چرا ما ممنوع تصویر شدیم و کلا در سریال پایتخت چهار کلمه بیشتر صحبت نکرده اند و تنها شانسی که اوردن این بوده که تو محبوب ترین سریال ایران بازی کردن و اگر هیشگی نمیشناختشون بعدش هم واقعا هیچی نمی گن واقعا بچه ۵ ساله در فلیم دیالوگاش بیشتر است واقعا دلیل اصلیشو با این کارا که کردین تازه میگن دلیل اصلیشو نمی دونیم
ناششششش
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
3
5
خوب شد حذف شدند اینها کلا مگه چندسالشونه که انقدر حاشیه دارند بازیگرانی هستن که ۲۵ سال بازی میکنند اما انقدر حاشیه نداردند حتی استخر هم میروند ولی در حاشیه نیستند اینا دبگه فرهنگ ما رو هم زیر سوال بردند بهتر که حذف شدند اصلا میتونستن شکایت کنند که چرا ازشون فیلم گرفته شده در استخر ولی خوب دیگه
اشکان یوسفی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
2
2
سلام به همه دوستان عزیز دیگر پایتخت مثل سابق نیست دیگر پایتخت خند دار نیست سارا و نیکار شایعه زیادی دارند اما بعضی از آن ها وا قه ای نیستند من میدانم برای پایتخت چیکار کنیم نقش هایی خیلی خوب بدهم دیگر همه نقش های خیلی خوب به دهم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
4
3
خب حالا حذف شدی مگ چی شده؟گریه نکن مهمه نیست حالا شما دو تا نقش مهمهی هم نداشتین
گیلدا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
6
4
خواهش می‌کنم از کارگردان پایتخت ۷ لطفاً خواهش می کنم سارا نیکا برگردونین من بازیشونو دوست داشتم یکی از پرطرفدارترین سارا نیکا هستم
سحر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
2
4
الان شما ریحانه پارسا رو ببینید
اون هم ایرانیه و عکس های لختشو تو صفه اینستاش میذاره با اون سر وضع
اونوقت در سریال پدر نقش یه ادم مومن و صبور رو بازی کرد
ممکنه فتوشاپ باشه
ق1اوت نکنید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
4
1
منتها سال دیگه نقی حذف می شه
مریم
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
1
3
حالا بجای شما کیو میارن؟؟
ولی این سری قبل که پخش شد بود و نبودتون تاثیری نداشت ولی من کاری بهتون ندارم چون هم از شما بهتر زیاد هست هم بدتر و قضاوتتون نمیکنم شاید دلیل دیگه ای وجود داشته.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
3
5
با سلام
من میخام بدونم آخه قحطی بازیگر داریم که بخواهیم از دو دختر مقیم سوءید که وضع مالیشون هم خیلی خوبه در سريال هامون استفاده کنیم
بابا به چند بازیگر وطنی هم مجالی بدن یه خودی نشون بدن هم یه نونی بخورن
از دو دخترخانم وطنی که در تأتر یا... مدرسه هستند تست بگیرن بزارن جای اینا
هم یه نونی خودشون بخورن هم خانواده هاشون
آخه بخدا خیلی زورم میاد اینجا این همه دختر پاک و هنرمند داریم که محتاج نون شب هستند و منتظر یک جرقه هستند که کسی دستشون بگیره و استعدادهاشونو شکوفا کنه و شغلی پیدا کنند اونوقت ما چسبیدیم به این 2تا مقیم سوئدي که وضع مالیشون توپ و تو بهترین کشور اروپایی از نظر مالی و رفاهی قرار دارند که بیان و یک نقش خنثی در این سریال داشته باشند و کلی پول و قرارداد بگیرن و آخر سری این همه معروف بشن و بابت این معروفيت یک عمر با ناز و نعمت زندگی کنن و به ریش تمام دختران معصوم و پاک این وطن بخندن
پانی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
2
4
من متوجه نمیشم این همه هیجان و واکنش واسه ی چیه؟
خب تو فصل قبل هم آقای علیرضا خمسه حذف شدن
تو فصل قبل ترش هم آقای احمد مهران فر حذف شدن این همه هم حاشیه و جنجال درست نشد کسی هم اعتراض نکرد تازه اونا بازیگرای مهم و اصلی سریال بودن ولی خب سارا نیکای عزیز خداییش نقش زیاد مهمی ندارن درسته که بهشون عادت کردیم ولی منطقی باشین واقعا بود و نبودشون زیاد فرقی نداره تازه بیش تر مردم ازشون خوششون نمیاد و بهشون توهین میکنن پس واسه خودشون هم اینجوری بهتره
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
3
0
زرشک
نیلوفر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
5
0
سلام دوست دارم این پیام به دست سارا و نیکا برسه
بچه ها شما خیلی خوب هستید واین فقط مهم نیست که تو فیلم بازی کنید همین که شما شب و روز پا به پای اون ها ایستادند فیلم بازی کردید خیلی مردم فقط بر میگردند میگن که چیه این تو فیلم خوب بازی نکرده مثال مردم خودشون بچه هامون چی کاره هستند ولی باز همینکه پابه پا شود ایستادند خیلیه
ناشناس
|
France
|
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
6
3
سارا و نیکا به درد پایتخت نمیخورن پایتخت سریال بزرگیه تجربه ای هم تو بازیگری ندارن اونا اگه ساکن سوعد هستن بخاطر پول پایتخت بوده و گرنه به درد لای جرز دیوار هم نمیخورن بازیه خاصی هم تو پایتخت نداشتن من حرس میخورم که بدون هیچ تلاشی پولدار شدن بازیگری هم نداشتن نمیدونم شاید مامان باباشون پولدار بوده اونا رو فرستادن سوعد اما و بگم تو این ویدیو گرهاشون الکی بوده چون پولشو دارن فالوور هاشونو دارن و سوعد هم هستن
محمدحسین پرسپولیس
| Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۱۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
چرا چرا و پرت میگی؟ به نظر من سریال پایتخت بدون سارا و نیکا جذابیتی نداره.
زینب
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
6
1
بخدا گناه دارن چرا این کار میکنن
زهرا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
7
1
نباید حذفشون میکردن .
واقعا نامردی کردن که این دو خواهر دوقلو رو از سریال پایتخت حذف کردن
سارا و نیکا بازیگری خوبی بودندحالا بخاطر یه سری چیزا حذفشون کردن ولی نباید حذفشون میکردن واقعا بد شد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۳
خوب کاری کردند حذفشون کردند، مثل مترسک و چوب خشک بودند، هیچی نمیگفتند،
آنیتا ولی زاده
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
10
9
من خیلی ناراحتم که سارا و نیکا از این سریال پایتخت حذف شده اند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
2
6
آدم های که توی حاشیه هستند و عکس لخت خود شون رو منتشر میکنند دیدار بازیگری که هیچ باید از زندگی حذف کرد
م.ح
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
4
0
بقدری حالمون از روزگار گرفته ...که دیگه مثل قدیم هیچ فیلم و بازیگری نمیتونه خنده رو رو لبامون بیاره ..پس بی خیال پایتخت و هر چی خوشیه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
چرا این حرفو میزنی پایتخت خودش خنده داره و هم جزابه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
3
1
تو یه کشور دیگه بایه فرهنگ دیگه بزرگ شدن گناه که نکردن قضاوت نکنیم.مهم ذات آدماست همه ما خوبیم و اون دو نفر گناه کارن.
فرزاد فرزین
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
5
1
سارا و نیکا دختران خوبی هستند اون عکس هاشون تو استخر هم فتوشاپ بود و نباید حذف میشدن چون واقعا سریال بی مزه میشه
رها
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
4
1
من واقعا از این اتفاق ناراحت شدم حالا بلاخره اشتباه رو همه میکنن دلیل نداره که از فیلم حذفشون کنن اگه اونا نباشن مثلاً کیو می‌خوام به جاشون بیارن
ناشناس
|
Czechia
|
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
3
4
خیلی کار درستی کردن که سارا ونیکا این دو مداد رو دیگه برای بازی در پایتخت نیوردن ،اونا نقش مهمی هم در سریال نداشتن بهتر که کنار گذاشته بشن
سما
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
5
9
سلام.به نظر منم خیلی نقش پررنگی نداشتن
در ضمن سواد بازیگری هم خیلی مهمه که متاسفاته ندارن.
در زمینه دیگه ای دنبال موفقیت باشین دخترا
ابی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
4
1
بنظر من الان دیگه این چیزا خیلی عادی شده ت ایران.همه دارن جنایت میکنن.ولی فقط رو این دوتا کلید کردن.ما همه گناهکاریم....
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۳
حرفت کاملا نادرست هست اگه تو گناهکاری هان ولی بقیه رو با خودت هم دست نکن فهمیدی
ابوالفضل..
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
5
3
سلام سارا و نیکای عزیز.قسمت نبوده که شما دو خواهر در پایتخت۷ بازی عالی داشته باشید.چه شما در پایتخت بازی کنید چه بازی نکنید من تا اخر عمرم طرفدار شما خواهم بود.ولی خیلی کار ناپسندانه ای تیم پایتخت کرد اخه شما انصاف ندارید مگه این دو دختر چه گناهی کردن. انصافتون تا همیجاس..اه.اه.واقعا ابروی این فیلم را بردید من و بقیه طرفداران این دو دختر یعنی سارا و نیکای عزیز این فیلم را نگاه نمی کنیم........
(((❤❤❤ --سارا--و--نیکا--عزیز--❤❤❤)))
ابوالفضل..
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
9
5
سلام سارا و نیکای عزیز.قسمت نبوده که شما دو خواهر در پایتخت۷ بازی عالی داشته باشید.چه شما در پایتخت بازی کنید چه بازی نکنید من تا اخر عمرم طرفدار شما خواهم بود.ولی خیلی کار ناپسندانه ای تیم پایتخت کرد اخه شما انصاف ندارید مگه این دو دختر چه گناهی کردن. انصافتون تا همیجاس..اه.اه.واقعا ابروی این فیلم را بردید من و بقیه طرفداران این دو دختر یعنی سارا و نیکای عزیز این فیلم را نگاه نمی کنیم........
(((❤❤❤ --سارا--و--نیکا--عزیز--❤❤❤)))
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۳
حرفت عالی بود من با تو وافقم
A.A
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
4
5
خیلی خوب شد که حذف شدن.خیلی مصنوعی بازی میکردن بودن یا نبود نشون فرقی نمی کنه کلا یکی دو جمله بیشتر نمی گفتن.
صد رحمت به سیاه لشکر
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
8
4
من طرفدار سارا ونیکام اونا در خترای خوبی هستن ولی الکی حرف چرت نزنید چرا بچه ها ماجرای استخر اگه راست بود اگه هر چی کارشون زشت بود من نمی‌دونم چرا این بازیگرای ایرانی میرن خارج انگار نه انگار ایرانی هم هستند هر کاری دلشون می خواد میکنن یکی مثل ریحانه پارسا خجالت آوره
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۳
آفرین حرفت عالی بود چه اگه دختری چه پسر خوب جواب دادی
ماریا توحیدیان سرشت
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
8
7
نظر من سارا و نیکا اضافی بودند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
8
7
دستون درد نکنه که حذفشون کردید⁦⁦
سید
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
3
3
الان مشکل ما سارا و نیکا هست چقدر بدبختیم که با اینا سرگرمون کردن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۳
تو دیگه کامل خجالت بکش می‌دونی درست کردن یک فیلم و سریال چقدر طول میکشه اونجا همه خسته میشن ببخشید که شما اونجا نبودید که تأیین و تکلیف کنین
H.m
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
4
8
وقتی این خبرو شنیدم از ته دل خوشحال شدم، چون فقط اونا تو پایتخت راه میرفتن دیالوگ نمیگفتن که، پول مفتی به جیب زدنو رفتن پارتی، حالا که از پایتخت حذف شدن،واسه ما میاد لایو میزارن بعد گریه میکنن که دلمون براشون بسوزه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۳
قضاوت نکن و این از ادب و شخصیت شما
محسن
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
5
2
سلام بازی کننین توی فیلم پایتخت
یکی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
3
2
حقشون این بود حذف بشن هر کسی که بی حجاب باشه بی ایمان باشه همش بلا سرش میاد مثل سارا و نیکا این اول راه شونه ک داره بلا سرشون میاد و حذف میشن خواهش می کنم زود درباره اینها قضاوت نکنید این دو کار هایی کردند ک نمی تونید باور کنید
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۳
تو داری قضاوت میکنی این بخاطر بی حجابی نیست مگه هرکه بی‌حجاب هست بی ایمان هست
م
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
3
4
دمشون گرم که این دوتا مترسک حذف کردن اصلا هیچ تاثیری تو فیلم نداشتن تاپاله ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۳
این از ادب و شخصیت شما
زهرا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
5
4
خواهش میکنم سارا ونیکا رو حذف نکنید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
5
2
مهم نیست چقدر سن دارن وچقدر تو سریال پایتخت نقششونو خوب بازی کردن یا اینکه آدمهای زیادی از اونا بدترن مهم اینه که کار خوبی نکردن و این جای تعریف و حمایت نداره .بذارید بفهمم که اشتباه کردن اونا الگوی فرزندان این سرزمینن و نمایانگر غرور ایرانی بحث اصلا دین و ایمان نیست بحث حفظ آبروی ملت مونه لاقل اونا که شناخته شده بودن باید بیشتر رعایت می کردن.به نظر من هر کسی که ازشون حمایت کنه هم شریک جرمه و هم دشمنشون چون نذاشته بفهمن اشتباهشون چی بوده .پس ازشون حمایت نکنین ....
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۳
نه ما دشمنشونیم نه شریک جرم ما ازشون حمایت میکنیم تو هرچی میخوای فکر کن
الهه
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
4
2
خیلی عالی
سارا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
4
5
ببخشید این همه بازیگر معروف در خارج کاملا بی حجاب شدن و حتی بدتر از این دو تا بودن .. حق شون نبود حذف بشن
امیر حسین
| Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۴
این بی حجابی نیست این از بی‌حجابی هم بد تره بی حجابی اینه که یکم از موهات معلوم بشه نه خودتو لخت کنی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
3
3
به نظر من بازی بدون سارا ونیکا بی معنیه چون اینها یک خانواده بودن حالا اگر کاری هم کردن جوان بودن الان جوانهای امروزه بیشتر شون دوست دارن آزاد باشند
نغمه
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
3
1
وای امکان نداره پس نقش دو قلو هارو کی بازی میکنه؟؟؟؟
شخصی هست
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
3
6
من اصلا با حضور سارا ونیکا راضی نبودم با تشکر فقط اون قسمتی که من دیدم که دلیل اصلیش آنها نمی دانند دورغ۱۰۰درصد میدانند من داخل سایت خواندم همه بدانند به دلیل رفتار های بد آنها و .... و جنجالی کارها و اینکه از سیگارو..... استفاده میکنند علت حذف شون بعد من داخل روبیکا و ... از سارا و نیکار عضو بودم اصلا رفتار صلاحانه ای نداشتند
پس#حذف سارا و نیکا حق است
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۳
نخیر اصلا این طور نبوده الکی فقط قضاوت میکنی قضاوت مال خداست
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
2
3
به نظر من سارا و نیکا دخترای خوبین
درسته که تو پایتخت دیالوگ خاصی نداشتن خو این ربطی به بازی اونا نداره نویسنده بهشون نداده دیالدگ
بعد هم این شما فقط این دو تا رو میبینین
نرگس علیزاده
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
3
3
من خیلی ناراحتم که ساراونیکا از سریال حذف شدند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
4
4
نبایدسارا‌و‌نیکا حذف می‌شدند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
1
3
خوب
من
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
3
0
میگیم چرا جهان سومیم. ادم کامنت هارو که میخونه متعجب میشه از این حجم از حماقت و نادونی و عقب موندگی یسریا.... که متاسفانه کم هم نیستن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
3
4
ممنون که سارا و نیکا را حذف کردین امیدوارم به جای این دو شخصیت دو نفر دیگر که خیلی عالی هستند را پیدا کنید و در پایتخت ۷ به جایشان بگذارین
بدون نام
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
3
5
سلام .
من اصلا نمیخواستمنظر بزارم ولی گفتم که باید به اطلاع تون برسونم. اول از همه که این دو اصلا بازیگر نبودن چون کلا تو فیلم دو کلمه کلا حرف نمی زدن که خوب هی میگن سختی و این ها ، لال بودن و کاری نکردن و الکی مشهوریت این کدوم ....
راضیه و مرضیه فرهادی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
4
6
سارا و نیکارا خذف کردین خوب کردین
رضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۳
4
5
خوبه که سارا و نیکا حذف شدن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
۰۶:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۳
دوستان خیلی خوبه که دل هم دیگرو بدست بیاریم تا بشکنیم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۲:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۳
0
1
همه از این دوتا ایراد میگیرن که چرا این لایو گذاشتن که باعث حذفشون شد اینم نتیجش ولی اینم در نظر بگیرن این دوتا بدبخت حتی مقیم ایران هم نیستن که با فرهنگ ما پیش برن اشکال از اونایی که برای یه سریال شبکه های داخلی از بازیگرایی استفاده کردن که حتی تو ایرانم زندگی نمیکنن که به موضف باشن به قانونای این مملکت احترام بزارن
میلاد شابین
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۵:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۳
1
2
دوستان عزیز دقت کنید اینها همش برنامه بوده برای اینکه کلا پایتخت دیگر ساخته و پخش نشود در ابتدا که محسن تنابنده و احمد مهرانفر بخاطر خانم بنی اعتماد از این سریال و کلا تلوزیون خداحافظی کردند بعد هم که گفتن سارا نیکا حذف شدن و بعد از اون هم مهران احمدی گفت که با فیلم دیگری قرارداد بسته و نخواهد بود خب اوامل اصلی نیستن این یعنی چی ؟ دوستان گلم کلا بخاطر حواشی پایتخت ۶ خواستن جلوی پخش این سریال رو بگیرن که گرفتن اینها هم همش بهانه ای شد برای اتمام پایتخت بخاطر این که مردم از اردیبهشت دنبال جواب بودن برای اینکه چرا پایتخت دیگر پخش نشود یک سری از دوستان که خواهان توقف سریال بودند این بهانه هارا ساختن یک ذره فکر کنید متوجه خواهید شد من خودم تا بحال همه فصل های این سریال را بی مبالغه بالای ۲۰۰ دفعه دیدم و واقعا ناراحتم از اینکه دیگر این سریال پخش نمیشود .
لیلا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۳
2
0
اونا بازیگران اصلی سریال پایتخت هستند به نظر من نیاد حذف شون میکرد
کیان
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۳
3
0
ولا خیلی خیلی بد شد که سارا ونیکا توی سریال پایتخت نیستند اخرجش نکنید آخه چرا اخراج شدند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۳
0
1
با سلام . به نظر من بازی کردن این دو خواهر سارا و نیکا در سریال پایتخت اصلا بی معنی است چون او زمان بچه بودن در نقش خانواده نقی یه نقشی نسان دادن وحال ایشان بزرگ شده اند و حال بازی کردنشون در این سریال معنی ندارد حتی در سریالهای قبل که اقای خمسه به عنوان بابا پنج علی حذف شده بود چی شد این که ناراحتی ندارد انشاالا در سریال های دیگر ویا فیلم های دیگر نقش خودتان را ایفا کنید اما در حال حاضر بازی و حضور شما دو خواهر دیگر در پایتخت بی معنی است . و خواهشن افرادی که احتراض میکنند درست و بجا احتراض کنند نه الکی وبی مورد خیلی هم که ناراحت هستید خودتان دست ان دو خواهر را در جای و فیلمی و بازیگری بند کنید وایفای نقش بدید . . ممنون
Arat
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۳
0
2
خخخخ چقدر دلم برات سوخت اشک ریختی هرررر
عامو ای کارایی که شما کردین باید نزارن بیاین ایران به قول ای رفیقمون باید از زندگی هم حذفتون کنن

چیکار دارین به این بازیگران خوب آفرین به بازی تون
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۳
0
3
بهتر ک حذف شدن
چون هیچی بلد نبودن
محمدرضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۳
0
1
داداشیا آبجیا سارا نیکا برای طبیعی شدن بود ولی وحشی بازی در اوردن حیف شد که حذف شدن ولی مثلا نقی هما باید بچه داشته باشند تا فیلم طبیعی باشه، یه سوال دارم اینکه سارا نیکا چقدر قد کشیدن
تورک اوغلی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۳
1
1
حمایت بازیگران این سریال از سارا و نیکا یعنی حمایت از حواشی تند و زننده این دو دختر
من اگه مسئول بودم این بازیگران را با فیلم پایتخت ی جا حذف میکردم تا دبگه درسی باشع ک ی از کار اشتباه و بداخلاقی حمایت نکنن اینا با پول بیت المال این کارارو انجام میدن بعد انتظار دارن با ی معذرت بخشیده شن ب ریش مردم بخندن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۳
1
5
خدا خیرتون بده سارا و نیکا روحذف کردند خیلی بد بازی می کردند وقتش بود یه تغییراتی به این سریال داده بشه ایراد آخر بازگشت مسخره مهران احمدی بود
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۳
1
2
خوب اگر کسی هم داخل استخر میده از خودش عکس نمیگیره بذاره تا همه ببینن اونم یه بازیگر اونم یه بازیگرانی که از بچه گی داخل یه فیلم بازی کرده اند من باور نمی کنم اونی هم که این عکس رو گرفته و پخش کرده یا فوتشاپ کرده کارش بد خدا سارا نیکا دیگه داخل پایتخت بازی نمی کنن به اون چی نمیرسه گریم به هدفش هم رسید
اما از نظر من چیزی نصیبشان نمیشه
فاطمه
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۱۹:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۳
2
0
سارا‌و‌نیکا‌خیلی‌خوب‌توی‌سریال‌پایتخت‌بازی‌کردن
ولی‌نباید‌حذف‌میشدن
لیلا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۳
1
0
به نظر من اگر سارا و نیکا حذف شدن حتما صلاح در این بود وگرنه کسی که با این دو دختر بچه دشمنی نداشت
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
دشمنی داشتن داشتن که از این دو دختر عکس فیلم گرفته
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۳
0
1
ها خیلی خودتونو دست بالا میبینید
اگه یکی برماها حاشیه سازی کنه شمارو از یکجا حذف کنن دوست داری شروین جان
عبد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۳
0
3
کسی هست که تخصص داشته باشه و بدونه که آیا اون عکسای مختلط فوتوشاپ بودن یا نه تا اگه خواستیم کار مسئولین رو قضاوت کنیم درست قضاوت کنیم؟
خیلی ممنون میشم اگه جواب بدین.
عمو
| Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۴
چشم الان یه تیم تحقیق و جستجو تشکیل میدیم که ته توی ماجرا را در بیاورند و حق و باطل را مشخص کنند.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۲۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
تونستی پیدا کنی
سمیرا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۳
0
2
طبق چیزی که من تو پایتخت دیدم این دو نفر نقش خاصی در اجرای فیلم نداشتن و به نظرم حذفشون انتخاب عاقلانه ای بود
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۳
0
0
بودو نبودشون فرقی نمیکنه کار خاصی هم نمیکردن از اول تا اخر فیلم لال بودن یا دو کلمه حرف میزدن
Atyug
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۳
0
0
شما خیلی کار کردین
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۳
0
0
چرا باید سارا و نیکا حذف بشوند ؟؟

لطفا دلیل قانع کننده بگید
هاد ی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۳
0
0
به نظر من آبروی بازیگر پوشاک درست است
doni
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۳
0
2
شماهایی که میگین با ای همه کاری کردین مگه چیکار کردن؟ قلیون کشیدن اره خیلیا قلیون میکشن این مشکلی داره؟ رفتن استخر که من واقعا فک نمیکنم اونا خودشون باشن ولی بازم مشکلی نداره همه میرن استخر درسته؟ اتفاقا یه ورزش خیلی خوبم هس شنا کردن
درستع این چن وخت حاشیه داشتن ولی خداوکیلی خودتون یکم فکر کنید ببینید واقعاااا این کارا گناهه؟ میگیم قلیون ضرر داره په چرا بیشتریا میکشنش؟ این کارایی که اینا کردن بقیه هزاران هزار برابر بدترشو انجام میدن ولی خو معلوم نی
فافا
| Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۶
درسته همه قلیون میکشن ولی یه بچه که نباید قلیون بکشه
هادی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۳
0
1
آبرویه بازیگر در پوشش واخلاق اوست
اویلی
| Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۴
سحیح است صحیح است خخخخخ
سجاد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۴
0
0
چرا
فاطمه
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۴
0
2
سلام
سارا و نیکا دختران خوبی بودند ولی کارشون خیلی اشتباه بود که اینکار رو کردند ناسلامتی این ها ایرانی هستن
ولی انشالله که به راه راست هدایت بشن
ممنون از لطف شما
خدانگهدار
میترا نجف زاده
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۴
2
1
واقعا خیلی خیلی زیاد ناراحت
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۴
0
0
سلام ببخشید سریال پایتخت 6چرا ادامشون رو نزاشتین؟ . من از پایتخت خیلی خوشم اومد از همه بازیگرانش و الان هم تماشا میکنم . پایتخت 7هم پخش بشه خوش حال میشم . ممنون
کاش نمی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۴
1
0
کاش نمی رفتن آخه میخان بگن این دوتا کجا رفتن که نیستن کاش نمی رفتن
ارتیمیس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۴
1
1
کاری به زندگی شخصی ندارم ولی ایران استعداد های بازیگری بهتری از این دوتا هویج داره
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۴
3
1
ما اعتراض داریم سارا و نیکا پدیده ی پایتخت هستند اگه اونارو حذف کنید پایتخت دیگه بدرد نمی خوره
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۵
0
0
ببینید دوستان شما همتون در اشتباه هستید واقعا این دوتا بازیگر فوق‌العاده هستن و نباید شما دوستان اینطوری با هاشون رفتار کنید اونا اینقدر زحمت کشیدن که شما ها لحظات شادی رو توی خونه داشته باشید با تماشای پایتخت و واقعاً ظلم هست که اینجوری باهاشون رفتار کنید...
اسما میرخزاعی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۵
1
1
به نظر من بهترین آدم های دنیا هستند و از پشتیبانی می کند انشاالله پایتخت برمیگردد
محمد حسین
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۵
0
1
خوشحال شدم فهمیدم که دیگه نیستند خدا دا شکر
دوست
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۵
0
1
بهتر که حذف شدن وقتی هیچ نقشی ندارن چرا الکی پول هم بگیرن این فیلمو من فقط بخاطر آقای مهرانفر میبینم
فافا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۶
0
1
من که نمیگم هی خوب شدسارا و نیکا رفتن ولی بودن یا نبودنشون فرقی نداره ولی نقش های اصلی مثل نقش نقی و ارسطو مهمه خیلی حیف شد که آقای علیرضا خمسه توی پایتخت 6 رفتن چون علت اصلی خنده دار این فیلم آقای علیرضا خمسه بود که رفتن.
به نظر من اصلا این سریال بدون ارسطو و نقی و پنج علی معنا نداره.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۶
2
0
وای
غلامحسین حسینی چگنی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۷
1
0
بابا الان دیگه همه چی مون خوبه فقط سارا و نیکا مونده به فکر ملت بدبخت باشید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۷
1
1
من خیلی دوسش دارم سارا ونیکا
امیرعلی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۷
0
2
سارا و نیکا فیلم پایتخت رو خیلی خوب بازی میکردن من دوست دارم که در سریال پایتخت ۷ بازی کنم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۹
0
1
د
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۹
0
1
د
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۰۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
0
0
سارا و نیکا رو ببخشید خیلی خوب بازی میکردند
S b
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۴۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۷
1
0
خیلی حیف شد که سارا و نیکا حذف شدن
دلم خیلی سوخت
.......
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۱
3
0
حالا که ساخته نشد و خیال راحت اصلا یهو همه چی بهم ریخت و تمام
سوفیا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۱۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۱
0
1
سلام
سارا و نیکا در خارج از کشور هستند اونا هر یک سال میآیند سریال پایتخت رو بازی میکنند
خوب هر کاری میکنن خیلی کار زشتی هست
درزم چرا اصلا مامان و باباشون بهشون هیچیزی نمی گن که جلوی اونهارو ول کردن
اونا رفتن تو استخر خوب معلوم است که از سریال پایتخت حذف میشن
هر کسی که سارا و نیکا رو از پایتخت حذف کرده ازش خیلی ممنونم
حمید ۰۵
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۱۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۱
0
0
نقش خاصی نداشتن خوب شد حذف شدند،
با اون حواشی هایی که داشتن باید بفهمن مملکت و جامعه قانون و ملاکی هم داره
مرینت
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
1
0
سارا نیکا آدم های خوبی هستند باید داخل پایتخت باشن
مرینت
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
2
0
سارا نیکا آدم های خوبی هستند باید داخل پایتخت باشن
فاطمه
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۲۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
2
0
خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی بد شد رفتن از پایتخت واقعا حقشون نبود بعد از این همه تلاش و زحمت کشیدن حذف شون کنن
...
| Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۱۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۶
هنر؟؟؟؟؟؟
فاطمه
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۲۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
1
0
خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی بد شد رفتن از پایتخت واقعا حقشون نبود بعد از این همه تلاش و زحمت کشیدن حذف شون کنن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۱۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
0
1
واقا بازیگر های خیلی خیلی خوبی بودند در آن فیلم به فیلم مزه میدا دند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۱۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۳
خدابه راه راست هدایتشون کنه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۳
واقعاخدابه راه راست هدایتشون کنه
مهدیس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۰۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۶
1
1
به نظر من وخانواده ام بودن سارا ونیکا در سریال پایتخت خوب است و با بازی هایی که در این سریال برای مردم نمایش میدهند میتواند تلنگری برای جوانان امروز باشد اما متاسفانه این دوخواهر خود را پیش مردم کم ارزش کردند وبا پست های ناجوری خود را از چشم ما انداختند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۵۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۵
1
0
سلام شما خیلی کار خوبی کردی که انها را حذ ف کردی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۵۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
0
2
چرا باید سارا و نیکا حذف شوند مگه چیکارکردن حذفشون نکنین
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۳
1
1
آن بدبخت ها از آن ور آب میامدن اینجا مارو خوشحال کنند شما میگید بخاطر خودنمایی است درسته حذف شدن ولی ما نباید بگیم خاصیتی نداشتن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۵۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
سارا و نیکا خیلی خوب بازی می کنند
محمدحسین پرسپولیس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
0
0
به نظرم کار خیلی اشتباهی کردند واقعا دلتون نمیسوزه به خاطر این دو دختر ، من که به شدت مخالفم ، پایتخت بدون سارا و نیکا اصلا جذابیتی نداره اگه فصل هفتم ساخته بشه ولی سارا و نیکا نباشند نگاه نمیکنم.
95 درصد مردم ایران مخالف این موضوع اند من که اصلا راضی نیستم من فیلم سارا و نیکا را نگاه کردم دیدم دارند گریه میکنند میخواستم خودمو بکوبم دیوار.
واقعا براتون متاسفم.
محمدحسین پرسپولیس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۲۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
1
0
بمیرم براتون وقتی شما گریه میکنید دلم میخواد سرم رو بکوبم دیوار ، عالی بودین ولی اگه شما برید مطمئن باشید سریال پایتخت دیگه بدرد نمیخوره.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۲:۵۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۱
0
1
چرا حذفشون کردین سارا و نیکا رو
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۳:۲۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۱
0
1
نباید حذف میشدن
ابوالفضل نعمتی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۱۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۵
0
0
آیا اصلا پایتخت درست میشود یا نه آیانوروز۱۴۰۰پخش می شود اگه پخش نشود پایتخت هرمت ندارد :-(:-(:-(
فرقی نداره اسمم چی باشه
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۵۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۵
0
1
سلام لطفا بزارید این بازیگری رو ادامه بدن یک بار رو ببخشین
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۵
0
0
ایندو ونباید حذف بشن بازیگرای خوبینگناهدارن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۵
0
0
ایندو ونباید حذف بشن بازیگرای خوبینگناهدارن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۰۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
0
0
کاش که حذف نشن گناهی ندارن که این دو دختر این همه تحقیر میکنین معلومکه فتوشابه
ایندو دختر دلیلی ندارد که این کار را رو بکنن
شاید یکی باهاشون دشمنی کرد ه باشه
برید دنبال زندگیتون به این دو دختر چیکار دارین
گیریم که یه کاری کر دن پس گذشت چی میشه ساراونیکا بلاخره جونن مگه شما ها اشتباه نمی کنید اگه هرکسی جای این دو دختر بود کار های بد تر ی می کرد
پایتخت بدون ساراونیکا تما شا گری نداره دیگه
چرا اشک این دو دختر رو در میارین گناه دارن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۲۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
0
0
ساراونیکا برای این که ماارا خوشحال کنن این فیلم رو بازی کردن این دو هیچ وقت ادعایی نداشتن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
0
0
این شایعه در باره این دو بازیگر است این عکس ها همه فتو شاپ هست لطفا بءذارید به تلویزون ایران برگردند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۲:۴۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۳۰
1
1
سلام سریال پایتخت بدون ساراونیکااصلا جالب نیست لطفا پایتخت رابابازی وحضورساراونیکا درسریال پخش کنید
دختر تنها
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۱۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۳۰
0
1
اصل عادلانه سارا نیکاهمه ای اینها یی که در بارهی سارا نیکا گفتن الکیه اگرهم راست باشه خب دوره زمونه فرق کرده بخوان برن پارتی استخر و... خوب دوست داشتن ولی شمایی که داری این حاشیه ها رو میگی خوب بدون که هرچه کنی به خود کنی تو الان داری با ابروی دو نفر بازی می کنی بدون که کسی همینطوری ابروت رو می برن
به نظر نباید سارا نیکا از پایتخت حذف شوند چون سارا نیکا دخترای پایتخت هستند و اگر سارا نیکا حذف بشن خوب خود من و هزاران نفر دیگر پایخت را دنبال نمی کنیم
ببخشید بی احترامی نباشه من نظرم را دادم
سیدعلی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۴۶ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۲
0
0
من‌خیلی‌دوست‌داشتم‌ساراو‌نیکا‌توی پایتخت‌بازی‌کنن‌و‌به‌چه‌دلیل‌انها‌را‌حذف‌کردین
ساینا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۴۷ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۳
0
1
من به خاطر حذف سارا ونیکا خیلی خیلی ناراحتم.
کیوان احمدی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۹
0
0
خیلی غم انگیز بود
کیان
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۱
0
0
بهتر دوتا حذف شدن کار خاصیم نمیکردنم جز یه مامان گفن
ثنا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۷
0
0
وای بگردم شمارا شما عشق های من هستید عزیزانم گریه نکنید اشکال ندارن انشالله یک فیلم دیگه به سازیم
سارا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۰۹
0
0
سارا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۰۹
0
0
ادا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۱
0
0
با سلام من خودم یک بازیگزام هستم این ها همش یک شایه است می خواستن خانم ساراونیکاه را می خواستن جلوی مردم و بازیگران زشت کنند از نظر من اقای محسین تنابنده و اقای سیروس مقدم زیادروی کردند و سارا نیکا را حذف کردند بی احترامی نشه پایتخت آخر خیلی عالی بازی کردند ولی چون سارا و نیکا داخل سریال نبودند خیلی جذاب نبود ولی من پایتخت را باسارا نیکا را دوست دارم ممنونم