خبرگزاری صدا و سیما نوشت: «قتل داریوش مهرجویی و همسرش در باغ ویلای شخصی در شهرک زیبادشت منطقه فرخ آباد در شهرستان فردیس رخ داد.
کد خبر: ۱۰۷۱۵
۰۱:۵۰ - ۲۳ مهر ۱۴۰۲

بر اساس اعلام پلیس البرز جسد داریوش مهرجویی ساعتی پیش در ویلای شخصی‌اش در کرج کشف شده است.

برخی از منابع خبری از قتل این کارگردان در منزلش نوشته اند. خبرگزاری رکنا در این مورد نوشته: «داریوش مهرجویی کارگردان بزرگ سینمای ایران ساعتی قبل در یکی از ویلاهای کرج درگذشت. تحقیقات در مورد فوت این کارگردان سرشناس سینمای ایران توسط کارآگاهان جنایی استان البرز در دست بررسی است.»

همچنین خبرگزاری تسنیم با تایید این خبر نوشته:« بر اساس اعلام پلیس البرز جسد داریوش مهرجویی ساعتی پیش در ویلای شخصی اش در کرج کشف شده است. در حالی پلیس البرز از آغاز تحقیقات در این زمینه خبر داده است که برخی شبکههای خبری مدعی قتل مهرجویی و همسرش شده اند.»

خبرگزاری صدا و سیما هم با انتشار جزئیات بیشتر از این حادثه نوشته «قتل داریوش مهرجویی و همسرش در باغ ویلای شخصی در شهرک زیبادشت منطقه فرخ آباد در شهرستان فردیس رخ داد. این قتل‌ها به صورت سربری و در حوالی ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه الی ۲۲ امشب اتفاق افتاده است. هفته گذشته وحیده محمدی فر (نویسنده) و همسر داریوش مهرجویی در صفحه شخصی خود از تهدید شخصی ناشناس با لهجه غیرایرانی و با چاقو خبر داده بود.»

مهرجویی فیلم‌هایی چون گاو، اجاره‌نشین‌ها، هامون، درخت گلابی، مهمان مامان و سنتوری را کارگردانی کرده بود.

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: