گفته می‌شود عادل فردوسی‌پور قرار است گفت‌وگو با ستاره‌های فوتبال سبک جدیدی از برنامه‌سازی بر بستر اینستاگرام را کلید بزند.
کد خبر: ۱۰۵۰۸
۱۵:۰۳ - ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۱

«فوتبال ٣۶٠» نام رسانه‌ای است که عادل فردوسی پور پس از ناامیدی از بازگشت به تلویزیون و صدور مجوز ساخت برنامه‌‌ برای پلتفرم‌ها راه‌اندازی کرده است.

رسانه‌ای ورزشی که در ماه‌های گذشته کار خود را در پایگاه خبری، صفحه اینستاگرام و پادکستی با همین عنوان آغاز کرده و توانسته مخاطبانی هرچند محدود برای خود به دست آورد.

در روزهای گذشته اما صفحات ورزشی اینستاگرام ویدئویی منتشر کردند با کپشن «فوتبال برای همه؛ منتظر خبرهای خوب از فوتبال٣۶٠ باشید.» ویدئویی که صدای عادل فردوسی‌پور بر روی آن قرار گرفته بود و نزدیکان این برنامه‌ساز باسابقه می‌گویند قرار است برنامه‌ای جدید توسط او تولید شود.

گفته می‌شود عادل فردوسی‌پور قرار است گفت‌وگو با ستاره‌های فوتبال سبک جدیدی از برنامه‌سازی بر بستر اینستاگرام را کلید بزند. برنامه‌ای که احتمالا با محبوبیت بسیار بالای مردم مواجه خواهد شد.

بنظر می‌رسد در این سایت و صفحات اجتماعی قراراست شاهد مصاحبه‌های جذابی از عادل فردوسی‌پور باشیم و بعد از مدت‌ها او دوباره به برنامه سازی توسط خودش روی آورد.

 

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: