امید حاتمی، قهرمان پرورش اندام و مربی ورزش که چندین قهرمانی از جمله قهرمانی آسیا را داشته به طور مرموزی در خانه اش به قتل رسیده است.
کد خبر: ۱۰۴۴۲
۱۳:۲۴ - ۲۴ فروردين ۱۴۰۱
به گزارش جویاخبر، ساعت ۳۰ دقیقه بامداد سه‌شنبه ۲۳ فروردین ماموران کلانتری ۱۴۷ گلبرگ در جریان کشف جسد مرد ۲۸ ساله‌ای در خانه‌اش قرار گرفتند. آن‌ها بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند و با حضور در محل حادثه به تحقیق در این‌باره پرداختند. همزمان نیز میثم حسین‌پور، بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی پایتخت در جریان ماجرا قرار گرفت و به همراه تیم بررسی صحنه جرم راهی محل شدند.

مرد جوان روی تختخواب خانه‌اش در تهرانپارس جان باخته بود. تیم تجسس در همان ابتدا متوجه شد که این مرد امید حاتمی، قهرمان پرورش اندام و مربی ورزش است. او چندین قهرمانی از جمله قهرمانی آسیا را داشته است. همچنین ماموران پلیس دریافتند که این مرد جوان یک سال قبل خانه را اجاره کرده بود.
 
علت قتل امید حاتمی، قهرمان پرورش اندام در خانه مجردی + عکس

برادر امید در تحقیقات به پلیس گفت: «از صبح از برادرم خبر نداشتم. هرچه با او تماس می‌گرفتم، جواب نمی‌داد. نگرانش شدم و به خانه‌اش رفتم. او در اینجا هم زندگی و هم کار می‌کرد. برادرم مشاوره ورزشی می‌داد. تا اینکه وقتی به خانه‌اش رفتم کسی در را باز نکرد. مطمئن شدم بلایی سرش آمده. کلیدساز بردم و وقتی در را باز کردم با جسد او مواجه شدم.»جنایت از سوی یک آشنا


بررسی‌های بعدی نشان داد که امید حاتمی با اصابت جسم سنگین به ناحیه سر جان خودش را از دست داده است. از آنجایی که آثار و لکه‌های خون در قسمت پذیرایی دیده می‌شد، این احتمال مطرح شد که امید بعد از مصدومیت قصد خروج از خانه را داشته که ظاهرا با در بسته مواجه می‌شود و به اتاق برمی‌گردد و روی تخت دراز می‌کشد. همچنین در بازرسی از خانه مشخص شد که هیچ وسیله‌ای به سرقت نرفته است. از طرفی با توجه به اینکه در خروجی قفل بوده و آثار تخریب نیز وجود نداشت، احتمال جنایت از سوی فردی آشنا مطرح شد.

در حال حاضر نیز به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی پایتخت تحقیقات برای شناسایی عامل یا عاملان این جنایت و بررسی دوربین‌های مداربسته و همچنین مشخص‌شدن علت مرگ آغاز شده است.

منبع: شهرآرانیوز
برچسب ها: قتل

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: