سیلی‌ای که کریس راک (کمدین) از ویل اسمیت خورد پر حاشیه‌ترین صحنه اسکار دیشب بود. این اتفاق جنجالی در شبکه‌های اجتماعی به راه انداخته است.
کد خبر: ۱۰۴۰۸
۱۱:۲۹ - ۰۸ فروردين ۱۴۰۱
به گزارش جویاخبر، پرحاشیه‌ترین لحظه اسکار دیشب، سیلی‌ای بود که کریس راک (کمدین) از ویل اسمیت روی سن خورد. راک با جیدن اسمیت، همسر ویل، درباره مدل مو‌های او (که از ته زده بود) شوخی کرد و گفت امیدوارم در فیلم «جی آی جو ۲» او را ببیند، اشاره به فیلمی با بازی دمی مور در دهه هشتاد درباره یک سرباز زن که موهایش را از ته زده بود. با اینکه اسمیت در ابتدا به این شوخی خندید، اما به نظر می‌آید جیدن که به دلیل یک بیماری مجبور به زدن موهایش شده چندان از این شوخی لذت نبرد. لحظاتی بعد اسمیت روی صحنه آمد و سیلی محکمی به صورت کریس راک زد و بعد از نشستن با فریاد گفت: «اسم زن من را به زبان کثیفت نیاور»
 
 

ببینید : 


در ابتدا همه فکر می‌کردند این یک شوخی است، اما فریاد‌های اسمیت و هشدار او به راک نشان داد که ماجرا جدی شده است. کار به جایی رسید که در نسخه پخش شده در تلویزیون آمریکا، کارگردان اسکار صدای صحنه را کاملا قطع کرد. (منبع: سینمادیلی)


ویل اسمیت که در اسکار امسال برنده جایزه بهترین بازیگر نقش اصلی مرد برای بازی در فیلم «شاه ریچارد» شد، بعد از مراسم در صحبت‌هایی درباره سیلی‌اش به کریس راک گفت: «عشق مجبورت می‌کنه کار‌های دیوانه‌واری بکنی.» او همچنین خودش را مثل نقشش در فیلم «شاه ریچارد» مدافع خانواده‌اش معرفی کرد. او از آکادمی و نامزد‌های اسکار عذرخواهی کرد، ولی از کریس راک پوزش نخواست. اسمیت در بخش دیگری از صحبت‌هایش گفت: «دنزل واشنگتن چند دقیقه پیش به من گفت: شیطان دقیقا وقتی در اوج هستی سراغت می‌آید.»

با اینکه برخی این صحنه را مثل تمام شوخی‌های اسکار ساختگی می‌دانند و برخی هم دلایلی برای واقعی‌بودن آن دارند، هنوز به صورت رسمی توضیحی درباره واقعی یا ساختگی بودن این اتفاق ارائه نشده، اما وایرال‌شدن آن در سراسر دنیا می‌تواند مراسم اسکار را که چند سالی است به حاشیه رفته و بینندگانش را از دست داده دوباره سر زبان‌ها بیاندازد و این همان چیزی است که آکادمی می‌خواهد.

منبع: شهرآرانیوز

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: