موسوی لارگانی: قصد داریم در مجلس طرح مسدودسازی پلتفرم‌های خرید و فروش رمزارز را شروع کنیم
کد خبر: ۱۰۳۸۸
۰۰:۱۷ - ۲۴ اسفند ۱۴۰۰
به گزارش جویاخبر، حجت الاسلام والمسلمین ناصر موسوی لارگانی گفت: ارز‌های دیجیتال که تحت عنوان رمزارز‌ها شناخته می‌شوند دارای اهداف مشخصی هستند و بانیان آن‌ها تلاش می‌کنند تا از طریق این ارز‌ها و ترغیب مردم به خرید ارز‌های بی پشتوانه، به اهداف خود جامه عمل بپوشانند.

وی افزود: این ارز‌ها کاملا هدفمند برای فلج کردن اقتصاد کشور و حذف تسلط بانک مرکزی ایران بر ساختار پولی و مالی کشور طراحی شده‌اند.

وی ادامه داد: با توجه به قرائن و نشانه‌های موجود باید گفت که این رمزارز‌ها توطئه استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا است. زیرا شرایطی برای فرار مردم از زیر ذره بین حاکمیت ایجاد می‌کنند و تخلفات و فعالیت‌های غیرقانونی خود را در چنین فضایی انجام می‌دهند.

موسوی لارگانی افزود: مردم عزیز بدانند که با خرید و فروش و استفاده از رمزارز‌ها درحال کمک به دشمنان این مرز و بوم هستند. چرا که با این کار باعث خروج ارز زیادی از کشور می‌شوند و نظام اقتصادی کشور را دچار اختلال می‌کنند.

وی اظهار داشت: باید هرچه سریعتر جلوی این اتفاق گرفته شود و هرگونه فعالیت و استفاده از این ابزار‌های دشمن متوقف شود. اگر امروز به فکر ساماندهی و جلوگیری از رمز ارز‌ها نباشیم در آینده نزدیک شاهد اثرات هولناک آن بر اقتصاد کشور خواهیم بود چرا که حجم زیادی از نقدینگی با خرید و فروش این ارز‌ها در حال خروج از کشور است

وی گفت: از این رو و برای جلوگیری از رسیدن دشمنان به اهداف شوم خود قصد داریم در مجلس شورای اسلامی طرح مسدودسازی پلتفرم‌های خرید و فروش رمزارز را شروع کرده و تا حصول نتیجه به پیش ببریم.

منبع: مستقل آنلاین

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: