آنتون نل، مهندس ارشد بنیاد فانتوم، از طرف خود و آندره کرونژه می‌گوید که خدمات خود را خاتمه می‌دهند و از ۳ آوریل به بعد مشارکت در defii , crypto را متوقف خواهند کرد.
کد خبر: ۱۰۳۷۹
۱۵:۴۶ - ۱۵ اسفند ۱۴۰۰
به گزارش جویاخبر، آنتون نل، مهندس ارشد بنیاد فانتوم، از طرف خود و آندره کرونژه می‌گوید که خدمات خود را خاتمه می‌دهند و از ۳ آوریل به بعد مشارکت در defii , crypto را متوقف خواهند کرد.

ساعاتی پیش، دو مهندس بلاکچین و از اعضای پروژه‌هایی همچون #FTM، #YFI و سرویس‌هایی همچون Keep۳r.network - multichain.xyz - chainlist.org - solidly.exchange و bribe.crv.finance خروج خود از فضای کریپتو و به خصوص DeFi را در حساب توییتری خود اعلام کردند.
 
 
پایان کار حوزه Defi از سوم آپریل + توییت مهندس ارشد بنیاد فانتوم (۱۵ اسفند ۱۴۰۰)

در پی اعلام این خبر Fantom و Yearn Finance حدود ۱۵ درصد و Solid به عنوان توکن اختصاری پروژه Solidly حدود ۶۰ درصد نزول قیمت را تجربه کردند.
 

 

خبر تکمیلی

 

 

 پس از انتشار خبر ترک بازار ارزهای دیجیتال و به خصوص حوزه DeFi توسط دو تن از اعضای پرو‌ژه‌هایی همچون #FTM و #YFI در توییتر، کاربران این شبکه اجتماعی پیرامون آینده حوزه DeFi ابراز نگرانی کردند.

 

علاوه بر این تیم فانتوم نیز در حساب توییتری خود اعلام کرد این پروژه متکی به یک نفر نیست و Andre Cronje از اعضای اصلی تیم توسعه دهنده فانتوم نبوده است.

 

 در یکی از مهمترین انتقادات مطرح شده این مورد ذکر شده است که اگر این خبر توسط ویتالیک بوترین مطرح می‌شد چه بر سر قیمت اتریوم می‌آمد؟ آیا باز هم اتریوم قابل اطمینان بود؟ همچنین بسیاری از پروژه‌های کریپتویی به سبب اعتبار فرد یا افرادی که پشت ‌آن‌ها هستند که پس از ترک پروژه به اعتبار آن لطماتی وارد خواهد شد.


 توضیحات تکمیلی : لازم بذکر است وبسایت‌هایی همچون Chainlist.org ، multichain.xyz و solidly.exchange و چندین سرویس دیگر تنها تا تاریخ سوم آپریل در دسترس خواهند بود.

 

منبع : کانال اخبار رمزعلی

این خبر تکمیل خواهد شد.
برچسب ها: ارز دیجیتال

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: