۲ نفر از عوامل اصلی حادثه ی نزاعی که چند روز قبل در یاسوج اتفاق افتاد و فیلم آن در فضای مجازی بسیار بازنشر داده شد، بازداشت شدند.
کد خبر: ۱۰۱۷۱
۱۳:۲۸ - ۱۲ دی ۱۴۰۰
به گزارش جویاخبر، دادستان عمومی و انقلاب یاسوج از دستگیری و بازداشت دو نفر از متهمان نزاع خیابانی در این شهر خبر داد

سید علی ملک حسینی در خصوص این نزاع اظهار کرد: ۲ نفر از عوامل اصلی حادثه‌ی نزاعی که چند روز قبل در یاسوج اتفاق افتاد و فیلم آن در فضای مجازی بسیار بازنشر داده شد، با تلاش بسیار زیاد پلیس اطلاعات و نیروی انتظامی و با پادرمیانی و وساطت ریش سفیدان و معتمدین، معرفی و پس از انجام بازجویی روانه زندان شدند.
 

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان افزود: تلاش‌ها جهت دستگیری و بازداشت سایر عوامل ادامه دارد.

ملک حسینی در ادامه‌ی این مصاحبه، ضمن توصیه هم استانی‌ها به صبوری در مقابل چنین حوادثی، گفت: شایسته است هم استانی‌های عزیز، اولاً در رفتار‌ها و مراوداتی که با هم دارند آستانه‌ی صبر و تحمل شان را افزایش دهند و سپس در خصوص این حادثه و جرمی که بین دو طرف دعوا رخ داد طرفین از قبل، همدیگر را می‌شناختند و یک انتقام شخصی بود.

وی در خصوص باز نشر چنین فیلم‌ها و کلیپ‌هایی در فضای مجازی نیز اظهار کرد: اگر در آن لحظه‌ی اتفاق افراد کمی این صحنه را دیدند، اما بازنشر آن باعث شدکه همه‌ی استان و تمام کشور این صحنه را ببینند.

دادستان یاسوج گفت: بازنشر این فیلم‌ها، خود بازنشر خشونت هست.

به گزارش روابط عمومی دادگستری کهگیلویه و بویراحمد، ملک حسینی به هم استانی‌ها توصیه کرد در صورتی که چنین صحنه‌هایی را مشاهده کردید، فیلم‌های آن را برای شناسایی مجرمان به دست پلیس برسانند، اما از باز نشر بی جهت آن در فضای مجازی خودداری، چون تولید خشونت و باعث بدنامی مردم فهیم و فرهنگی استان خواهد شد.

منبع : اقتصاد نیوز

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: