انتشار فایل‌های صوتی عجیب از محمدحسین کنعانی زادگان مدافع ملی پوش در اردوی اخیر تیم ملی حاشیه‌های جدیدی برای او به همراه داشته است.
کد خبر: ۱۰۱۲۳
۱۶:۱۶ - ۰۷ دی ۱۴۰۰
به گزارش جویاخبر، حرکت منشوری مدافع ملی پوش لو رفت؛ و یک افتضاح بزرگ پیش روی تیم ملی قرار داد. برخی از کارشناسان بر این باورند کنعانی زادگان در دام پرستوی ورزشی افتاده است و دختری که با او طرح دوستی ریخته اجیر شده بود تا تیم ملی را وارد حاشیه کند، اما این هم نمی‌تواند بی مسئولیتی کنعانی زادگان نسبت به تیم ملی بویژه در شرایط کرونایی را نادیده بگیرد. بی شک روابط شخصی بازیکنان به خودشان ارتباط دارد، اما صوت منتشر شده نشان می‌دهد در تیم ملی ایران چه رفتار‌های زیرپوستی‌ای وجود دارد و این مشت نمونه خروار است.
 


هدایت تیم ملی فوتبال ایران به عهده «دراگان اسکوچیچ» است. تیم ملی فوتبال ایران یک تیم فوتبال بین المللی است. تیم ملی فوتبال ایران به نمایندگی از ایران به میدان می‌رود و زیر نظر فدراسیون فوتبال ایران فعالیت می‌کند. مرکز ملی فوتبال ایران، میزبان تمرین این تیم و دیگر رده‌های تیم ملی فوتبال ایران است. نخستین بازی رسمی تیم ملی فوتبال ایران نیز در ۳ شهریور ۱۳۲۰ در کابل و برابر افغانستان انجام شد که با تساوی به پایان رسید.

در حالی که روز گذشته محمدحسین کنعانی زادگان در لیست تیم منتخب سال آسیا قرار گرفت، خبر بدی در خصوص وی منتشر شد. انتشار فایل‌های صوتی عجیب از محمدحسین کنعانی زادگان مدافع ملی پوش در اردوی اخیر تیم ملی حاشیه‌های جدیدی برای او به همراه داشته است.

وی در طول صحبت هایش به دنبال دریافت عکس منشوری از یک دختر است. صوت‌های منتشر شده نشان می‌دهد، وی بار‌ها و در ساعت‌های مختلف به دنبال دریافت تصاویر غیر اخلاقی بوده است. تا این لحظه حداقل ۴ صوت از وی منتشر شده است که با سانسور بخش‌هایی از آن‌ها به انتشار آن دست می‌زنیم.

پس از انتشار گسترده این صوت‌ها گفته می‌شد کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال این مدافع جنجالی را برای ادای توضیحاتی به این نهاد احضار کرده است.


افتضاح اتوبوس تیم ملی؟


در یکی از این صوت‌ها محمدحسین کنعانی زادگان به دخترجوان که احتمال داده می‌شود پرستوی ورزشی بوده باشد می‌گوید که در قرنطینه تیم ملی است؛ اما به خاطر رفاقتی که با راننده اتوبوس تیم ملی دارد می‌تواند برای کنار هم بودن به اتوبوس بروند. در چنین شرایطی اگر ویروس کرونا بین بازیکنان تیم ملی منتقل می‌شد چه کسی می‌توانست در این باره پاسخگو باشد؟ آیا سلامت بازیکنان زیر سوال نمی‌رود؟

با توجه به اینکه تیم ملی در مرحله مقدماتی جام جهانی حضور دارد. به نظر می‌رسد این اتفاق به حوالی ۲۰ مهر یا ۲۵ آبان باز می‌گردد. تیم ملی در این روز‌ها از کره جنوبی و سوریه دیدار داشته است.


جنجال‌های اخلاقی علیه مدافعان ملی پوش!


پیش از این نیز رامین رضاییان یکی دیگر از مدافعان ملی پوش با حواشی مشابه روبرو شد. وی که یکی از آماده‌ترین بازیکنان ایرانی است مدتهاست که به تیم ملی فوتبال دعوت نمی‌شود. در میان اهالی فوتبال به صورت غیر رسمی گفته می‌شود که دلیل عدم دعوت وی فنی نیست.

اکنون باید دید آیا کنعانی زادگان هم به سرنوشت مدافع قبلی دچار می‌شود یا خیر؟ در صورت محرومیت کنعانی زادگان وی به احتمال زیاد حضور در جام جهانی فوتبال را از دست خواهد داد.


از اخاذی تا پرستوی ورزشی


بعد از این موضوع تلخ، بعضی طرفداران فوتبال در شبکه‌های اجتماعی اعلام کردند این موضوع می‌تواند برای اخاذی از بازیکنان تیم ملی باشد. در هر حال، انتشار چنین صوتی برای تیم ملی که در آستانه صعود به جام جهانی قرار دارد خبر خوبی نیست. شاید آن روز که تاکید می‌شد سرپرست تیم ملی باید نام بزرگتری باشد، بهتر بود فدراسیون فوتبال تصمیم درست تری اتخاذ می‌کرد.

منبع: ساعد نیوز

برچسب ها: کنعانی زادگان

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۲
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۰ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۵
6
5
حسین نیست