شقایق باپیری، بازیکن سی ساله هندبال بانوان کشور، تیم ملی را در اردوی تیم ملی در اسپانیا همراهی می کند.
کد خبر: ۱۰۰۸۶
۱۹:۳۵ - ۲۵ آذر ۱۴۰۰
به گزارش جویاخبر، شقایق باپیری (shaghayegh bapiri) هندبالیست، بازیکن تیم ملی هندبال زنان ایران متولد ۱۳۶۹ اهل سنندج است. او که در تیم ملی هندبال بانوان ایران و سپاهان بازی میکند، اصالتا کرد و عنوان خانم گلی را در لیگ عراق دارد. در ادامه‌ی این مطلب بیوگرافی کامل و عکس‌های شقایق باپیری بازیکن هندبال و همسرش و خانواده اش با عکس شخصی و سوابق ورزشی از شروع تا شهرت و افتخارات ملی و جهانی و عکس‌های جدید و ماجرای ازدواج و همسرش می‌پردازیم. با ما همراه باشید.


بیوگرافی شقایق باپیری


شقایق باپیری، بازیکن هندبال و هندبالیست ایرانی (زاده ۴ مارس ۱۹۹۱) برابر با ۱۳ اسفند ۱۳۶۹ در سنندج متولد شد. او دارای مدرک کارشناسی تربیت بدنی است و اصالتا کورد می‌باشد و در حال حاضر در تیم ملی هندبال زنان ایران و سپاهان در دفاع راست بازی میکند
 
بیوگرافی شقایق باپیری، بازیکن تیم ملی هندبال بانوان + عکس


ازدواج و همسر شقایق باپیری


از زندگی خصوصی و شخصی وی اطلاعی در دست نیست و برخی رسانه‌ها گفتند که او ازدواج کرده و همسرش در ایران است و خانم باپیری برای مسابقات جهانی ۲۰۲۱ راهی اسپانیا شده است


سوابق


باپیری یکی از بازیکنان هندبال زنان ایران است که در ۱۳ اسفند سال ۱۳۶۹ در سنندج متولد شد.
او دارای قد ۱۷۰ سانتی متر است و پست دفاع راست برای تیم ملی هندبال زنان ایران بازی می‌کند و تاکنون در طول فعالیتش توانسته عنوان خانم گلی را به دست آورد.
 
بیوگرافی شقایق باپیری، بازیکن تیم ملی هندبال بانوان + عکس

باپیری نخستین لژیونر هندبال بانوان ایران است که در تیم هندبال زنان عراق بازی کرده است. او متولد سنندج است و اصالتا کرد می‌باشد.
 
بیوگرافی شقایق باپیری، بازیکن تیم ملی هندبال بانوان + عکس


منبع: حرف تازه

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: